Dvůr křídel a zmaru přehled

Dvůr křídel a zmaru
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349801/bmid_dvur-kridel-a-zmaru-veZ-349801.jpg 5 2881 2881

Feyre se vrátila na Jarní dvůr, odhodlaná získat informace o Tamlinových manévrech a jeho spolupráci s Hybernem. Aby to udělala, musí se zapojit do smrtícího tance podvodů – a v něm může jeden chybný krok přivodit zkázu nejen jí, ale i celému světu. Feyre čeká nesnadné rozhodnutí, komu z oslnivých a smrtících Vladařů věřit... ! Jak upozorňuje i sama autorka, tato série obsahuje velmi explicitní erotický obsah. Řeší se zde znásilnění, násilí na ženách, psychické problémy, promiskuita, diskriminace, problémy s alkoholem, potrat a traumatický porod, smrt blízké osoby, válka, traumata z dětství a spousty dalších věcí.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

A Court of Wings and Ruin , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvůr křídel a zmaru. Přihlašte se a napište ho.

Ticiana
17.06.2024 5 z 5

Prvni pulka ubyhala rychle a hezky. Ale pak to zacalo trosku nudit. Vsechny ty pripravy byli az moc dlouhe. Ale pak... pak je to nezastavitelny vlak, ktery Vas donuti cist a cist. Skvele zpracovani a celkove svet, vsechno ma tak nejak hlavu a patu. Za mne skvele. Jsem zvedava na zbytek tehle serie.

Peetullka
12.06.2024 5 z 5

Nervové zhroucení jsem měla asi tak x-krát. Použitých kapesníků taky bylo dost. V tomto díle zase více napětí a akce a těch zvratů. Naprosto skvělé ! Za mě je pět hvězd málo :D. Tak teď na tu jednohubku a poté na poslední díl.

LadyD
12.06.2024 4 z 5

Včera v noci jsem knihu dočetla, a vy kteří jste ji taky četli, si asi dovedete představit jaké jsem pak měla sny. Musím se přiznat, že jsem během čtení utrpěla asi tak 5 nervových zhroucení :D ... a ten konec ten mě teda rozerval na kusy. Ale koho ne, že?
Tento díl mě opravdu bavil, nebyl sice tak dobrý, jako ten předchozí, který je zatím mým nejoblíbenější, ale byl vážně dobrý. Až mě mrzí, že jsem musela dát ty 4 hvězdičky. Přijde mi to málo, ale 5 je zase moc :D ... potřebovala bych ještě půlku hvězdičky navíc.
Víc akce a napětí, víc politikaření a spousta zvratů, hlavně ten jeden na konci knihy, ten teda byl. To jsem teda pořádně obrečela. Sarah prostě ví, jak šokovat čtenáře.

Teď si půjdu trošku zklidnit nervy a pak se vrhnu na novelu, která mi zabere jen chviličku, jelikož je kraťoučká. Potom už mě čeká kniha čtvrtá. :)

všechny komentáře

Související novinky (3)

10 nejprodávanějších eknih (duben)

04.05.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů (duben)

15.04.2018

Knižní novinky (12.3. - 25.3.)

07.03.2018

Citáty z knihy (9)

Temnota umožňuje světlu zářit.

Bylo toho příliš. Už toho obětoval příliš a podle všeho měl stále dojem, že to nestačí. (Feyre)

Dávej si pozor, jak mluvíš o mé vladařce.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2017 - Goodreads Choice Awards (Young Adult Fantasy)

Kniha Dvůr křídel a zmaru v seznamech

v Přečtených4 012x
ve Čtenářské výzvě393x