Dvůr křídel a zmaru

Feyre se vrátila na Jarní dvůr, odhodlaná získat informace o Tamlinových manévrech a jeho spolupráci s Hybernem. Aby to udělala, musí se zapojit do smrtícího tance podvodů – a v něm může jeden chybný krok přivodit zkázu nejen jí, ale i celému světu. Feyre čeká nesnadné rozhodnutí, komu z oslnivých a smrtících Vladařů věřit...

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349801/big_dvur-kridel-a-zmaru-veZ-349801.jpg 4.61767

Dvůr trnů a růží / Na dvore z tŕňov a ruží 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

A Court of Wings and Ruin, 2017

Kniha Dvůr křídel a zmaru

Ivka14

Tohle se teď oficiálně mojí nejoblíbenější sérií. Ty postavy, vztahy, děj. Prostě skvělé. I když takhle kniha byla o něco slabší než předešlé díly, moc mě nebavilo to, jak válčili, pak jsem dostala infarkt, ale musím říct,že jsem si to užila naplno.

Týna24

Jedná z nejlepších knih v této sérii. Patří do pár mých oblíbených. I pár slz při čtení padlo

Evikju

Některé části knihy byly méně záživné, možná kvůli tomu jsem tento díl četla poměrně dlouho. I přes to je S.J.Maas výborná vypravěčka. Ke konci knihy i slzička ukápla a nechtěla jsem aby celý příběh skončil. Bude se mi hlavních hrdinech stýskat.

jancapen

(+ SPOILER) Bohužel za sebe tenhle díl dvorů hodnotím zatím jako nejslabší. Předchozí díly se mi četly tak nějak samy, ale tady mi dalo dočtení celkem zabrat. Myslím si, že je to jednak rozsahem knížky (přes 700 stránek) a jednak poměrně rozsáhlou pasáží, kterou tvořila bitva. Bitvy mě moc nebaví ani ve filmech, natož v knihách... I některé dějové zvraty se mi zdály hůř uvěřitelné (téměř všechny postavy tu jsou opravu nesmrtelné). Jinak tedy autorce fandím, ale asi si dám od ní teď chvíli pauzu.

Skodinka89

Když to srovnám se sérií Skleněný trůn, tak tohle pokračování v rámci Dvůr trnů a růží je značně povedenější. Ačkoliv bylo pár pasáží co by nemusely být, ale co už.

Cacolinka

Díl, ve kterém bylo hodně "bla, bla". Nejvíc mě pobavilo, když si toho všimly samotné postavy v knize... :)

Lussy239

No, pravdou je, že některé části knihy mě moc nebavili - stále dokola číst jak je Rhys neodolatelný apod., no mohlo toho být méně :) Každopádně, kniha je za mě naprosto skvěle napsána - je čtivá a překvapivá. Závěrečnou bitvu jsem čekala trochu delší ale i přes trochu rychlejší spád jsem závěr knihy četla jedním dechem, místy s otevřenou pusou a místy "se slzami v očích".
Velmi povedená série se skvělým příběhem.

Edona

(+ SPOILER) Tato série mi úplně nepřirostla k srdci, přesto ji čtu a plánuji přečíst celou. Nicméně tento díl byl pro mě jako na houpačce. Chvíli to bylo dobré, pak přišlo velký špatný. To, že je Feyre najednou naprosto dokonalá a nepotřebuje žádné cvičení, protože své dary dobře ovládá.. to už jsem si zvykla. Ale že v tomto díle úplně ustupuje Rhys, který má X let zkušeností, je jeden z nejsilnějších vladařů a přesto padá Feyre k nohám. To už na mě bylo moc. Co se týče konce knihy, tam jsem byla vyloženě naštvaná. Žádné reálné drama, samé "příhodné" náhodičky.. vše hrálo ve prospěch hlavních hrdinů.. Na pohádky už jsem asi stará.