Pár stránek navíc přehled

Pár stránek navíc
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454843/bmid_par-stranek-navic-S3b-454843.jpg 4 656 656

Kroniky prachu série

Bonusová kniha pro fanoušky romantického bestselleru! „Nejmilejší Eliso, už je to tady! Vše nejnutnější sbaleno, vše potřebné zařízeno, matka je dokonce spokojená s mým výběrem garderoby. Od středy za týden se vracím zpátky do Londýna.“ Bonusová sbírka epizodních příběhů, dopisů a autorčiných poznámek ke knize Kroniky prachu.... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Animants Welt: Ein Buch über Staubchronik , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pár stránek navíc. Přihlašte se a napište ho.

kaca1530
03.07.2024 5 z 5

To bylo pohlazení po duši! Snili jste někdy o tom, že Vaše oblíbené postavy z právě dočtené knížky ještě na chvilku ožijí? Tady nám to autorka splnila a to dost originálním a krásným způsobem. A Vánoce nakonec už byla jen třešnička na dortu. Jediné, co mi přišlo líto, byl ten časový rozpis ke kronikám prachu, klidně bych ho uvítala už v nich a prožila tak měsíc s návodem :)

packlik
18.05.2024 5 z 5

Jo, tohle jsem vlastně asi opravdu postrádala. Musím ale přiznat, že Elisa mi příšerně vadí, znovu jsem si tu potvrdila, že Kufr prostě nedočtu.
Ani a Reed zůstanou moji miláčci, to je jasný!

Metroušek
09.05.2024 2 z 5

Prostě paběrky. Nestojí za čtení, natož pak za koupi. Tohle není od autorky fér.

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

„Byl to den, kdy vypustilo duši mnoho knih,“ prohlásila jsem. Thomas se smíchem položil svoje čelo na mé. „Byl to den, kdy jsem pochopil, kdo jsi.“

Kniha Pár stránek navíc v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech6x

pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Lin Rina
německá, 1987