Léto, kdy jsme se potkali

Cassidy má za sebou ošklivý rozchod se svým klukem. Poslední na co má chuť, je potloukat se po městě a vzpomínat na to, co bylo. Když dostane nabídku pomáhat na letním táboře u moře, neváhá a jede. S novou životní situací se vypořádává i Bryan. Po těžkém úrazu skončil na vozíku a jeho myšlenky se točí jen kolem toho, co už nikdy nezažije. Nikdy nebude chodit, nikdy si nezasurfuje, nikdy si nezatančí ploužák s holkou. Zpátky k normálnímu životu a pryč od smutných myšlenek mu má pomoct práce táborového vedoucího. Když se Cass a Bryan setkají, má každý z nich své vlastní plány. Ona si chce léčit bolavé srdce, on zas svoji posmutnělou mysl. Ani jeden rozhodně nečeká, že potká lásku…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300092/leto-kdy-jsme-se-potkali-RPO-300092.jpg 4241
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

The Season of You & Me, 2016

Kniha Léto, kdy jsme se potkali

Bebe2004

Moc pěkná knížka. Od začátku jsem fandila Brandonovi.

juni

Hezké oddechové letní čtení.

Lenas2412

V době, kdy jsem knihu četla, jsem jí byla pohlcená. Moc na mě zapůsobila a já si u jejího čtení vytvořila mnoho kladných vzpomínek.
Teď už pro ní možná necítím takové nadšení, stále si ale myslím že je to docela milý příběh.

bookworm_girl

První asi čtvrtina kihy mě moc nebavila, příběh mi připadal dost nudný a nemohla jsem se ke čtení vůbec dostat, nelákalo mě to. Když jsem se přes prvních několik desítek stánek prokousala tak už jsem se od čtení skoro nemohla odtrhnout.

Je to sice trochu klišé příběh, ale je moc pěkně a čtivě napsaný, není tam moc nudných a zdlouhavých částí a opravdu se mi tato kniha četla dobře.

Taková pěkná, příjemná oddechovka na léto (ale tak klidně i na zimu), u které není potřeba přemýšlet. Za mě čtyři hvězdičky:)

Damonka12
22.11.2019

4,5 úžasné kniha, vše je na ní super, včetně formátu a stylu psaní. Střídání pohledů je zde na místě, jediné co mi trochu vadilo bylo typické klišé na konci knihy.

kristyn3833
08.08.2019

Oddechovka vhodná k létu, nebylo to nic extra, jelikož konec byl jasný, ale i přes to vykouzlí úsměv na tváři.

katee21
11.07.2019

Krásná oddechovka. Bryana si prostě nejde nezamilovat. Krásný, milý příběh. Prostě dokonalá knížka na léto :-)

tynka65
15.05.2019

Pro mě bylo léto slabší než podzim. Určitě nejsem cílová skupina, ale knížka se mi četla dobře. Postavy jsou milé a sympatické, ale něco mi tam chybělo.

První slzy
První slzy