Léto, kdy jsme se potkali

od:


KoupitKoupit eknihu

Cassidy má za sebou ošklivý rozchod se svým klukem. Poslední na co má chuť, je potloukat se po městě a vzpomínat na to, co bylo. Když dostane nabídku pomáhat na letním táboře u moře, neváhá a jede. S novou životní situací se vypořádává i Bryan. Po těžkém úrazu skončil na vozíku a jeho myšlenky se točí jen kolem toho, co už nikdy nezažije. Nikdy nebude chodit, nikdy si nezasurfuje, nikdy si nezatančí ploužák s holkou. Zpátky k normálnímu životu a pryč od smutných myšlenek mu má pomoct práce táborového vedoucího. Když se Cass a Bryan setkají, má každý z nich své vlastní plány. Ona si chce léčit bolavé srdce, on zas svoji posmutnělou mysl. Ani jeden rozhodně nečeká, že potká lásku…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/300092/leto-kdy-jsme-se-potkali-RPO-300092.jpg 4174
Orig. název:

The Season of You & Me (2016)

Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (41)

Přidat komentář
todilka
včera

Nenáročné a milé čtení :-) podle mě tam ale něco navíc bylo a to Bryanovo postižení. Myslím si, že se to v knížkách pro náctileté moc často nevyskytuje, že to autorka pojala moc pěkně a že díky tomu takhle kniha mezi ostatními ze své kategorie u mě nezapadne. I když už věkem nejsem cílovka, mám tyhle knížky ráda, člověk si nostalgicky posteskne nad tím, jak mu bylo pěkně, když jeho největším problémem bylo vybrat si příchuť ledové tříště (nejmladší protagonisté knížky) a že i potom, když těch starostí pár přibylo, pořád to ještě šlo :-)
*čtenářská výzva 2018: kniha s ročním obdobím v názvu

EvikU.
30. září

Je to kniha pro dívky. Ale je milá a hezky se čte i těm už trochu odrostlým. ☺

jana89
30. července

Príjemná oddechovka... asi bych se ke knize, nebýt čtenárské výzvy, ani nedostala, ale jsem ráda, ze jsem ji prečetla...

Linda219
29. července

Spíše bych to přiřadila k fanfikcím

Petra.M
10. června

Milé, sympatické postavy, tak samo příběh .. a právě proto nic, co by čtenáře zaujalo nebo nadchlo. Žádná akce, žádné emoce, nekonečné popisy toho, jak to chodí na příměstském táboře, až jsem měla někdy pocit, jestli se nejedná o příručku pro správného táborového vedoucího. Autorčin styl psaní nebyl špatný, v některých momentech dobře vykreslila pocity hlavních hrdinů, ale to nenahradí vše ostatní, co téhle knize chybělo.

xSimaix
01. května

Typická romantická teen kniha, která nenadchne a ani neurazí.
Krásně čtivá, zajímavé postavy, velice milá kniha.
Skvělá oddechovka a určitě jeden z těch lepších teen příběhů.
Doporučuji! :)

Ikosska13
11. března

Knížka se mi moc líbila a rychle jsem ji měla přečtenou. Byla čtivá, zajímavá, zábavná a hlavně se mi líbilo, že byla pojata jak ze strany Cassidy, tak ze strany Bryana.
Stala se jednou z mých nejoblíbenějších knížek.
Určitě doporučuji

JulieJames
25. února

První dvě kapitoly jsem doslova skoro přetrpěla, postavy mi přišly extrémně nesympatické, trochu vulgární začátek a výrazivo mě docela odrazovalo, ale dala jsem tom šanci. Pak už se všechno hodilo do normálu, příběh byl čtivý a zajímavý, taková prázdninová oddechovka. Dověděla jsem se pár užitečných informací z pohledu paraplegika, autorka se tohoto tématu nebála. Konec mě trošku naštval, přišlo mi, že v jednom momentu se postavy zachovaly úplně jinak, než jak byly vykresleny během celého příběhu, ale dopadlo to dobře a jsem spokojená. Takový hezký průměr.

Ažula
15. února

Knížka byla krásná a čtivá. Určitě se mi moc líbilo pojetí Bryanova hendykepu. A velice kvituji pohled obou postav. I když tyto oddychovky čtu moc ráda, jsou knížky, které mě nadchly více.

Pamima
08. února

Knížka se mi moc líbila. Nádherné prostředí malinkého městečka, mě stejně jako samotný příběh očarovalo. Další věcí, kterou musím ještě pochválit je okouzlující obálka, která mně více přiblížila samotné místo děje. Určitě doporučuji tuto knížku přibalit s sebou na letní dovolenou.

ZNellyZ
28. ledna

Kniha se mi hodně líbila. Ze začátku chvilku trvalo, než mě to začalo bavit, ale velmi těžko se mi s ní loučilo. Sympatické postavy a pěkný děj.

cukrovka
28. ledna

Jednoduchý oddychový příběh pro náctileté. Nenadchne, neurazí.

Magič
23. ledna

Krásný jednoduchý příběh o lásce, který nikoho neurazí. Kniha se čte velmi rychle, je vtipná a odpočinková :) Jako oddechovka ideální.

nikol1774
16.11.2017

Taková kniha pro puberťáky. Podle mého názoru je to jenom přepsaný klasický romantický film pro mladý. Četla se hezky. Postavy mi byli sympatické. Ale znám i lepší knihy.

JmenujiSeZuzla
27.10.2017

Knihu jsem dostala dárkem. Samotná obálka mě moc uchvátila, tak jsem si říkala, že by obsah mohl stát za to (ano nesuď knihu podle obalu u mě neplatí ). Samotný příběh mě oslovil. Byla jsem ráda, že to není taková obyčejná romanťárna bez větší hloubky, ale v knize byly krásně vidět problémy, které má takový člověk odevzdaný životu na vozíčku. Samozřejmě, že to bylo trošku dokrášlené, protože reálné problémy jsou mnohem větší a jelikož je kniha romantická pro teenagery, tak to muselo dopadnout dobře. Knihu bych snesla i delší. Zdá se mi, že v některých pasážích autorka ubrala, ale mohla obsah i rozvést. Hlavně konec mi přišel odfláklý. Celkově mě ale příběh potěšil, že jsem si mohla přečíst zase trochu jinak provedenou young adult. Bude patřit k jedné z těch lepších v tomto žánru.

moucha110
09.10.2017

Knihu jsem četla jedním dechem naprosto mě uchvátila.

AndreaP.
14.08.2017

Kniha pro mladší generaci, oddechovka.

KaileyBlot
01.08.2017

Malinko slabší než jsem čekala. Bylo to vleklé, ale ten konec to zachránil. Celkem mi vadilo Bryanovo časté opakování slova kripl - jo mělo to být asi vtipné a takové odlehčení situace, ale mě to přišlo dost nemístné. Nakonec se z této knížky vyklubala taková letní jednoduchá záležitost.

Adelin239
16.07.2017

Tato kniha ani tolik nenadchne, ale zase ani neurazí. Prostě dobrá oddechovka na doma.

ardeas
12.07.2017

Určené pre YA generáciu, ale ako oddychovka úplne stačí. Trocha by som ocenila prepacovanejší záver, ale čo už. Aspoň človek nemusí nad tým toľko dumať :D

Petruska200
24.06.2017

Ted docitam,da se to,ale vickrat to asi cist nebudu

veruberu02
04.06.2017

Knihu jsem přečetla za 2 dny. Miluji romantiky, takže tahle kniha bodla

NachlJ
30.05.2017

Prostě taková normální oddechovka kdy víte jak to skončí

planet129
16.04.2017

Velmi se mi líbil příběh z pohledu Bryana, a naopak se mi moc nelíbil z pohledu Cassidy. Je to taková oddechovka, co je přečtená hned :) jen ten konec mi přišel divný, řekla bych ''kýčovitý'' - Spoiler: tím myslím jak Cassidy odjede se svým ex

bookcase
10.04.2017

Sympatický YA románek, dobře se četl.

anibeni
18.03.2017

Příjemná oddychovka, která nijak neurazí.... Přečteno za chvilku a odloženo s pocitem příjemně stráveného času..

d.jany
06.03.2017

Kniha byla příjemná, ale přece jen chvilkami taková ..... ne přímo nudná, ale do nějákých částí jsem se nutit musela. Kniha byla dobrá a přečtení nelituji:)

BadAngel
19.01.2017

Pokud se do příběhu ponoříte, pak vámi velmi cloumá všechna rozhodnutí.Abych řekla pravdu trochu lituji že jsem si knihu nepřečetla dřív..možná bych mnohé pochopila jasněji...

verushka19
28.11.2016

Hezká letní romantika. Taková oddechovka.

ivca3710
14.11.2016

Obyčejná romanťárna podle mně. Sice mně to bavilo a dala jsem tomu 4/5, ale to na tom faktu nic nemění. Romantiku já mám ráda, ale tohle mi přišlo takové nijaké a chyběla mi tam ta zápletka, která by mně pořádně bavila a vždycky bych si řekla: "Jo, tak tohle byla ale neobyčejná romanťárna!"


TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

léto kempy a tábořiště prázdniny rozchody Amerika láska

Autor a jeho další knihy

Robin Constantine

Robin Constantine
americká

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených6x
v Přečtených227x
v Čtenářské výzvě51x
v Doporučených18x
v Knihotéce73x
v Chystám se číst201x
v Chci si koupit53x
v dalších seznamech2x