Léto, kdy jsme se potkali

Cassidy má za sebou ošklivý rozchod se svým klukem. Poslední na co má chuť, je potloukat se po městě a vzpomínat na to, co bylo. Když dostane nabídku pomáhat na letním táboře u moře, neváhá a jede. S novou životní situací se vypořádává i Bryan. Po těžkém úrazu skončil na vozíku a jeho myšlenky se točí jen kolem toho, co už nikdy nezažije. Nikdy nebude chodit, nikdy si nezasurfuje, nikdy si nezatančí ploužák s holkou. Zpátky k normálnímu životu a pryč od smutných myšlenek mu má pomoct práce táborového vedoucího. Když se Cass a Bryan setkají, má každý z nich své vlastní plány. Ona si chce léčit bolavé srdce, on zas svoji posmutnělou mysl. Ani jeden rozhodně nečeká, že potká lásku…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300092/leto-kdy-jsme-se-potkali-RPO-300092.jpg 4283
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

The Season of You & Me, 2016

Kniha Léto, kdy jsme se potkali

evineckY

Krásný příběh o prvních láskách a nejen to. Kniha je sice pro mladší ročníky, ale mně se líbí. Kdo říká, že starosti mladých jsou jiné, než starších, asi už zapomněl, jaké to bylo, co a jak prožíval .Každý by si měl uvědomit, jaké nástrahy a nebezpečí stojí za každou blbostí.

Denisa525

Průměrná letní oddechovka, jen hlavní hrdinka mě občas štvala.

Verunka926
20.12.2020

Příjemná oddechová. Četla jsem už ale lepší romantické knihy, proto za mě takový průměr.

michaela4776
19.12.2020

Kniha je o dívce jménem Cassidy, která prošla těžkým rozchodem. Proto se rozhodne že na letní prázdniny pojede za otcem, který pořádá letní tábory u moře. Na táboře potká chlapce jménem Bryan , který je po těžkém úrazu a je na vozíčku. Postupem času se Cassidy a Bryan lépe poznávají až na konec zjistí, že k sobě chovají city.
HODNOCENÍ:
Kniha mě bavila a nemám co bych jí vytknula. Kniha byla oddychová a myslím si, že si jí třeba za 1 rok zase přečtu od začátku.

Kristy.Seb
27.11.2020

V jedné dlani přání a v té druhé sraní - hádej, která bude plná první?
Přání je jalové. Přání znamená sedět na zadku a nic nedělat.

Krásný příběh. U čtení jsem se často usmívala. Bryan byl skvělej, i přesto co se mu stalo. A babča byla vtipná.

Ivet1990
15.11.2020

Příjemná oddychovka.

petulkapeta
01.11.2020

tak tohle mě bavilo... :) skvěly přiběh kde ani handicap nebyl překažkou v lasce

Knihomolka506
17.08.2020

Román o dvou lidech, kteří se jeden druhého neznají a přece se nakonec potkají. Každého potkala ošklivá věc, ale jedna z nich je celoživotní ... mě se velmi líbil!