maja11231 maja11231 komentáře u knih

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

(Pozor může obsahovat SPOILERY !!!)
Tak tohle byla jízda. Ze začátku jsem se děsila že to má tolik stran a když je hodně stran tak tam musí být i nudné scénky ale ony tam nebyly.
Feyre jak vždy byla úžasná (stejně jako Aelin ze Skleněného trůnu ❤)
Jak Rhys zemřel tak jsem se rozbrečela jako u Sama z Krvavého ostří (protože mi prostě přirostl k srdci - oba dva Sam i Rhys)
Hodně se mi líbila Nesta jak byla pořád naštvaná ale na konci začala být sympatická (trochu bych ale rozvinula vztah s Cassianem)
Tamlin je taková smutná postava. Bylo mi ho hodně líto jak mu Feyre zlomila srdce ale přesto ji dál pomáhal. Je ale pravda že se k Feyre nehodil.
Bylo mi taky líto Suriela, Řezbáře kostí a Tkadleny. Co se týče závěrečné bitvy tak tam jsem se naplno rozbrečela štěstím, jak se všichni vladaři spojili a jak se tam objevil i Feyřin otec s loďmi, byla jsem štěstí bez sebe (vážně jsem to nečekala).
Tuhla knihu doporučuji byla úžasná a už se nemůžu dočkat dalšího dílu jen je škoda že si na ní budu počkat ❤. Mám ráda tu imaginární rodinku stejně tak jak rodinku Aelin. Obě postavy (Feyre i Aelin) mám strašně ráda a nechci ani myslet na to, co budu dělat až tyhle dvě úžasné série přečtu.❤

21.08.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Napínavé od začátku až do konce

19.08.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Zase skvělý příběh
inspektorky Eriki Fosterové.

19.08.2018 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Zase super kniha. Dokonce si říkám že je lepší než první díl. No už se těším co bude ve třetí díle ❤

08.08.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Úžasný
Nato že to bylo podle krásky a zvířete tak to bylo dech beroucí. Knihu jsem četla jedním dechem.
Hlavní postava Feyre byla super hned jsem si ji zamilovala.
Nato že Sarah napsala dvě série tak je každá jiná. Je pravda že některé věci jsou trochu stejné ale mě to nevadilo
Určitě doporučuji ❤

28.07.2018 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Tak. Ze začátku bych chtěla říct že Chaola jsem od prvního dílu nenáviděla. Bylo jasné že to s Aelin nevydrží a rozejde se s ní. Ve čtvrtým díle mi hodně bylo celkem líto že nemůže chodit. No a teď jsem ráda že si konečně našel holku kterou miluje. Tahle kniha byla super. Byla napínavá, záhadná a strašně dojemná. Yrene byla super (ona byla skvělá i v Krvavém ostří). Taky jsem ráda že Nesryn si taky našla novou lásku protože si ji už zasloužila. Konec mě úplně dostal. Ta armáda a to jak Chaol zjistil že mu Alien před pár lety zachránila život jeho lásky ❤
Doporučuji a už se těším na poslední díl na který si budu muset ještě nějakou tu chvíli počkat ❤

26.07.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Tahle kniha byla ÚŽASNÁ. Zatím nejlepší z celé série. Konec knihy jsem vůbec nečekala, byl to pro mě šok. Taky se tam objevily postavy z Krvavého ostří jen je škoda že poslední díl ještě nevyšel, já ho nutně potřebuji jinak se zblázním.
Miluji tuhle série i postavy v knize a doufám že poslední díl bude ještě lepší než všechny knihy téhle úchvatné série
Doporučuji❤❤❤

24.07.2018 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Krásné zakončení celé série. Koruna mi přišla že byla lepší než Dcera, moc se mi líbila. (a zase krásná obálka)

23.07.2018 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Bylo super zjistit jak se cítili i ostatní během Selekce (ne jenom America)

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Konečně jsem se dozvěděla něco o minulosti Celeany (Aelin).

Dcera Dcera Kiera Cass

Zase krásná obálka knihy ale je to asi nejslabší díl, což je škoda.

22.07.2018 3 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Super kniha ikdyž bylo trochu míň akce. Kniha se četla dobře a hodně jsem se u ní zasmála. Aelin jako vždy byla úžasná (protože je jedna z mých nejoblíbenější hlavních postava, mám ji prostě ráda :-) )
Určitě doporučuji ❤

Siréna Siréna Kiera Cass

Obálka knihy je zase krásná ale příběh mě moc nenadchl, škoda

21.07.2018 3 z 5

První První Kiera Cass

Zase musím pochválit obálku knihy. Tohle bylo super. První je úžasná knížka. Hodně mě překvapil děj a America se konečně rozhodla koho si vezme. Jsem moc ráda že si vybrala Maxona ❤

21.07.2018 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Poslední díl byl asi nejslabší z celé série což je velká škoda. To ale nevadilo protože jsem si sérii hodně užila.
Od princezny které utekla a stala se servírkou až ke královně. Prostě celá série je úžasná.
Celou sérii doporučuji ❤

21.07.2018 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Úžasná kniha a úžasná série. Víc k tomu už říct nejde.

21.07.2018 5 z 5

Pleteme copy a copánky Pleteme copy a copánky Marie Wivel

Tahle kniha mě naučila nové druhy copánků. Knihu jsem dostala na Vánoce a v té době jsem moc copy nepletly protože jsem uměla jen pár copu ale teď už umím skoro vše z téhle úžasné knihy
Určitě doporučuji těm, kdo se chtějí naučit novým způsobům jak pléct copy

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tak, tuhle knihu řadím mezi nejlepší knihy které mám doma. Hned na první pohled jsem si ji zamilovala. Všechny knihy ze série Skleněný trůn už mám přečtené a musím říct že Půlnoční koruna nasadila laťku velice vysoko, tahle kniha se ani slovy nedá popsat jak je úžasná, úplně jiná jež Skleněný trůn. Je tam více akce a konečně se dozvídáme minulost Celaeny
Tuhle knihu určitě doporučuji ❤❤

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Kniha je zábavná a plná tajemství
Určitě doporučuji

Elita Elita Kiera Cass

Zase musím pochválit obálku knihy ale od druhého dílu jsem čekala víc. Je pravda že jsem nečekala že Marlee dopadne takhle a proto mi Americi bylo líto (protože Marlee byla její nejlepší kamarádka v Selekci) ale na druhou stranu pořád nechápu proč se rozhoduje mezi Aspenem a Maxonem, já na jejím místě bych si vybrala Maxona. Proč?? Protože je pozorný a taky pro Americu udělal tu super halloweenskou párty kde pozval i rodiče všech dívek co zbyly v soutěži. Je pravda že Aspen byl její první láskou ale pak se s ní rozešel. Nevím proč se pořád rozhoduje. To mi na druhém díle této super série nejvíc vadilo.
Ale knihu doporučuji

20.07.2018 4 z 5