maja11231 maja11231 komentáře u knih

Zase super kniha

Slepota Slepota Robin Cook

Velice napínavý příběh.

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Podle mě zatím nejlepší díl z celé série ale přece jen mi tam něco chybělo.

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

První díl byl podle mě lepší. Kniha mě moc nebavila ale přece jen si přečtu další díl

17.04.2019 2 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Kniha se mi líbila kniha

Tma Tma Bernard Minier

Kniha se mi líbila

Noc Noc Bernard Minier

Super kniha

15.04.2019 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Kniha se mi líbila

Sestry Sestry Bernard Minier

Dobře napsaná kniha, ale něco mi tam přece jen chybělo

15.04.2019 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Lepší díl snad být už nemůže. Za mě nejlepší díl z celé série.

13.04.2019 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Je to velice dobrá kniha u které jsem si odpočinula
Doporučuji

13.04.2019 4 z 5

Tankový prapor Tankový prapor Josef Škvorecký

Nuda. Knihu jsem nedočetla a jsem za to ráda. Upřímně řečeno nelíbí se mi ani film.

08.04.2019 1 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Velmi zajímavý a smutný příběh, ale víc se mi líbila kniha Hanin kufřík.

08.04.2019 3 z 5

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Stejně dobrá jako předešlá kniha. Doporučuji

07.04.2019 4 z 5

Prokletý trůn Prokletý trůn Joelle Charbonneau

Taková průměrná kniha u které jsem si odpočinula.

07.04.2019 3 z 5

Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo Joachim Meyerhoff

Tak tohle se vážně nepovedlo. Začátek vypadal docela slibně ale pak to klesalo no a kniha leží někde zahrabaná mezi dalšími knihami, které jsou nedočtené, a které číst už nikdy nebude.

07.04.2019 odpad!

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Ze začátku jsem se nemohla začíst ale pak to šlo samo od sebe. Je to taková oddychová kniha a hodně jsem si u ním odpočinula. Super

15.02.2019 4 z 5

Cesty se rozcházejí Cesty se rozcházejí Veronica Roth

Tak jak bych začala. Jak už jsem psala u Čar života neměla jsem v plánu si další díl koupit ale co vám zbývá když ji dostanete k narozeninám než že ji začněte číst i když první díl jste tak tak dočetli. První díl mě opravdu hodně zklamal no a ten druhý ještě víc. Děj zase na mě moc zdlouhavý a nezajímavý. Postavy jsem si neoblíbila jak v prvním tak v tomhle díle. No a na závěr jsem knihu nedočetla protože mi bylo úplně jedno co se s nimi stane. Jediné co můžu pochválit je obálka knihy která mě hned zaujala. Doufám že už další díly nebudou a pokud ano tak si je nekoupím a i kdyby je dostala tak je číst nebudu protože tahle série je úplný propadák (tím se chci omluvit lidem, kteří mají tuto sérii rádi- moc se omlouvám).

19.01.2019 odpad!

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Knihu jsem dostala na Vánoce a jsem za to ráda. Příběh byl zase napínavý jako vždy od začátku až do konce.
Super

06.01.2019 5 z 5