maja11231 maja11231 komentáře u knih

Příběhy nehorázný primadony Příběhy nehorázný primadony Rachel Renée Russell

Zájímavé už kvůli zápletce

06.01.2019 4 z 5

Příběhy nepohádkový budoucnosti Příběhy nepohádkový budoucnosti Rachel Renée Russell

Krásná pohádka.

06.01.2019 3 z 5

Příběhy nestylový TV celebrity Příběhy nestylový TV celebrity Rachel Renée Russell

No tak tohle mě vůbec nebavilo, Nějak jsem se nemohla začíst do děje. Škoda

06.01.2019 2 z 5

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Tenhle díl mě nejvíc bavil z celé série.

06.01.2019 4 z 5

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Kniha dobrá ale pro první stupeň

06.01.2019 3 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Velmi krásná kniha. Válečné knihy moc nečtu ale od téhle knihy jsem se nemohla odtrhnout. Hlavní postavy jsem si hned zamilovala. Příběh mě velice zaujal. Je zajímavé že o lodi
Wilhelm Gustloff ví jen málo lidí a přitom to byla největší námořní katastrofa. Na Wilhelm Gustloffovi zahynulo více lidí než na Titanicu a Lusitanii a to jsou známější a každý jejich příběh zná.
Jsem ráda že jsem knihu dostala a přečetla si tenhle příběh. Nebýt této knihy asi bych se nikdy nedozvěděla o největší námořní katastrofě v dějinách lidstva. Bylo zajímavé se dostat do doby druhé světové války. Velmi autorku obdivuji.
Knihu Sůl moře řadím mezi nejlepší knihy s válečnou tématikou. Nesmírně jsem si knihu užila.
Určitě doporučuji ❤

05.01.2019 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Sice krátká ale krásná knihy. Čestla se mi jedním dechem. Doufám že série to bude mít další díly.

02.01.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Zase dobře napsané

05.11.2018 4 z 5

Příběhy neohrabaný krasobruslařky Příběhy neohrabaný krasobruslařky Rachel Renée Russell

4* dávam už je pro to že Nikki je stejně nemotorná na bruslích jako já :-D

22.10.2018 4 z 5

Příběhy netalentovaný pop hvězdy Příběhy netalentovaný pop hvězdy Rachel Renée Russell

Je pravda že Deník mimoňky jsem četla asi před pěti lety ale přesto mě tenhle díl zůstal v paměti byl vážně super

22.10.2018 4 z 5

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Druhý díl byl o trochu lepší než první ale pořád to není na 4* bohužel

22.10.2018 3 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Kniha mě moc nebavila ale to jenom proto že to je první díl další díly jsou lepší

22.10.2018 3 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Knihu jsem četla jako povinnou četbu minulý rok a hned od první stránky mě nebavila. Po asi půl roce jsem ji konečně do dočetla.
Děj mě nebavil a taky jsem ho ani nepochopila, proto musím dát 1*

03.10.2018 1 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu tak jako Hanin kufřík jsem četla jako povinnou četbu. Takovou knihu s válečnou tématikou jsem četla poprvé a moc ne to nebavilo. Je to psané tak jak určitě probíhala válka což mě docela děsilo neumí si to vůbec přestavit. Bylo zajímavé že lidé kteří žili ve městech vůbec neměli ponětí se na východ frontě děje.

02.10.2018 3 z 5

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Úžasný příběh mladé dívky. Knihu jsem četla jako povinnou četbu do školy. Přečtenou jsem ji měla za dvě hodiny, moc dobře se četla. Příběh se mi líbil, ani si neumím představit co bych dělala já.
Určitě by si knihu měl přečíst každý aby věděl co se tam vůbec dělo a jak to tam měli lidé těžké

02.10.2018 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Vážně super kniha.

30.09.2018 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

POZOR může obsahovat SPOILERY!!!!
Tak abych pravdu řekla z téhle knihy jsem měla strach. Další série od autorky je dost přísně hodnocena a tak jsem si myslela že to bude i u téhle série.
Teď ke knize. Kniha mě opravdu bavila od začátku až do konce. Byla čtivá a napínavá a někdy i tajemná. Je pravda že jsem si nejvíc oblíbila Kaze a Inej. Další postavy jsou ale taky fajn.
Děj se mi líbil. Nejvíc mě ale dojalo jak Kaz řekl Inej že chce aby zůstala s ním.
Konec mě naprosto dostal, nečekala jsem to.
Knihu doporučuji a už se těším co bude v dalším díle a doufám že to bude alespoň s poloviny dobrý jako tento díl.

07.09.2018 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Začátek knihy mě moc nebavila ale asi v polovině knihy to začínalo být zajímavé. (Pozor SPOILER!!!!) Myslela jsem si že Meira je královna Zimy a taky se mi to potvrdilo.
Určitě si přečtu další díl a doufám že si u ní taky odpočinu

30.08.2018 3 z 5

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Musím říct že mě kniha moc nebavila. Na to že první díl byl super pokračování už bylo takové moc dětské. Od knihy jsem se pořád odtrhávala a začala jsem přeskakovat i celé kapitoly aby knihu vůbec dočetla (což jsem dlouhou dobu neudělala). Je to škoda protože první díl byl úžasný. Další díl si bohužel už nekoupím

30.08.2018 1 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Zatím nejlepší díl. Zase napínavé od začátku až do konce. Prostě super.

26.08.2018 5 z 5