Příběhy z neslavnýho života

Příběhy z neslavnýho života https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75243/mid_denik-mimonky-denik-mimonky-MC7-75243.jpg 4 287 60

Nestačí, že Nikki J. Maxwellová má otce, který se živí hubením brouků. Ještě se kvůli tomu dostane do prestižní soukromé školy, kam moc nezapadá. Z pohledu její zapřisáhlé nepřítelkyně MacKenzie, dokonalé dívky, která má vše, co je třeba, je Nikki prostě „mimoňka“. A toto je její deník. Zachycující příhody každodenního života, například jak si chtěla z naslouchátka vyrobit luxusní hands-free, jak se snažila sbalit nejhezčího kluka a co zažívala se svými novými kamarádkami, Chloe a Zoey. Doplněno výstižnými ilustracemi. První vydání.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a not-so-Fabulous life , 2009

marcela3655
marcela3655
02.02.2024 5 z 5

Geniální autorka!!!!Moje dcera 11let nerada čte,vždy jsem ji musela do čtení nutit..Tohle je její první kniha v životě co jí šíleně bavila a četla jak život.Bravo!!!!

nakavusterezou
nakavusterezou
26.10.2023 3 z 5

Ač je to příběh dívky, která je ještě na základní škole (já jsem po ukončení zš už 12 let, šílený), tak i tak mě příběh bavil.

Zruza
Zruza
05.05.2023 4 z 5

Upřímně, tuhle knížku snad ani nejde číst seriózně, když je vám více než 14. Což postavě je 14. Nicméně tyhle knížky jsem jako malá měla fakt ráda, ale jinak je to vlastně strašně jednoduché a někdy až lehce hloupé. Já si to ale stejně užívám a směju se tomu i v 15

k_veri
k_veri
03.03.2022

Tuhle knížku jsem četla už tolikrát že se to ani nedá spočítat haha... No, tuhle knížku mám hodně ráda a je stále tak dobrá jako kdyby jsem jí četla poprvé.

Štěpinambura
Štěpinambura
17.11.2021 3 z 5

Hezké počtení. Ale občas mi dost vadí, že se tam sále opakuje: ALE TO JSEM SI ŘEKLA JEN V DUCHU, TAKŽE MĚ NIKDO JINÝ NESLYŠEL. Mohlo by to výt lepší.

Knihomollla
Knihomollla
23.03.2021 2 z 5

Předem říkám, že proti této knize nic nemám, jen to prostě nebyl můj šálek čaje. Knihu jsem vlastně četla jen jako výplň, když už mi nic jiného nezbylo. Jako nebyla špatná, ale ani nějak skvělá. Byl to prostě střední průměr. Ale jsem ráda, že jsem knihu přečetla a chápu všechny, kteří si tuto knihu, či sérii oblíbili.

Barabora
Barabora
28.12.2020

Kniha vypráví o neslavném příběhu holky Miky která nesnáší svojí spolužačku Mikency a ta ji dělá ze života peklo. Naštěstí má Miky dvě nejlepší kamarádky Zoe a Chloe které jí se vším s radostí pomohou. Kniha se mi moc líbila. Čte se tak rychle že jsem jeden díl přečetla za jeden den. Doporučuji úplně všem i těm kteří nemají čas na čtení knížka se čte opravdu rychle

Niki3636
Niki3636
27.10.2020 5 z 5

Všechny díly jsou super.

AshleySimmer
AshleySimmer
31.07.2020 5 z 5

Zábavné, vtipné, úžasné. Super kniha! ❤️ Nikdy neomrzí :D.

juni
juni
04.05.2020 3 z 5

Pěkná knížka. I když je pro mladší čtenáře, čtení jsem si moc užila.

ali_223
ali_223
11.02.2020 4 z 5

Od knihy jsem moc neočekávala... a překvapila!

Vaness182
Vaness182
09.02.2020 5 z 5

Zábavná a oddechová knížka ???? Pobaví a je čtivá. Doporučuji ????

katka-kacav3318
katka-kacav3318
07.05.2019

Super série

jaja4
jaja4
26.03.2019 2 z 5

Denník mimoňky sa preceňuje. Ann Urbanová má lepší. https://www.databazeknih.cz/knihy/denik-male-blondynky-o-prazdninach-141947

BabunkaCZ1
BabunkaCZ1
22.03.2019 5 z 5

Tahle knížka je spíše pro holky. Moc se mi líbila. Nejlepší jsou ty obrázky

Pegasus
Pegasus
17.02.2019 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, sice je pro čtenáře od devíti let a já nejsem cílová skupina, ale vážně mě to chytlo. Vtipné a oddechové čtení a moc chválím pěkné ilustrace a celkové zpracování.

Elliša
Elliša
04.12.2018 5 z 5

Kniha mě pobavila a přečetla jsem ji během jednoho dne . Doporučuji všem takovým mimoňkám.

lucygreen
lucygreen
11.11.2018 3 z 5

Knihu jsem četla asi po třetí, protože mám doma víc dílů a vždycky jsem je chtěla přečíst na jednou, ale nejméně rok jsem na ně nesáhla, tak jsem si pokaždé řekla, že se vyplatí si to přečíst od znovu... :D No je to určitě pro mladší tak 12 let, ale další díly vypadají o dost slibněji. Plus knihy je, že se čte rychle a jsou tam ilustrace, což určitě čtenářky ocení. Já osobně jsem měla knihu přečtenou během víkendu ;). Pro mě to už ale něco neskutečně dobrého není, takže jsem se rozhodla, že dám tři hvězdičky, aby byl vidět posun u dalších dílů.

maja11231
maja11231
22.10.2018 3 z 5

Kniha mě moc nebavila ale to jenom proto že to je první díl další díly jsou lepší

Kočičídívka10
Kočičídívka10
30.09.2018 5 z 5

Je to krásná knížka dokonce jsem si začala psát svůj deník ,protože se mi ta knížka tak moc líbila! :-D