Příběhy z neslavnýho života

Nestačí, že Nikki J. Maxwellová má otce, který se živí hubením brouků. Ještě se kvůli tomu dostane do prestižní soukromé školy, kam moc nezapadá. Z pohledu její zapřisáhlé nepřítelkyně MacKenzie, dokonalé dívky, která má vše, co je třeba, je Nikki prostě „mimoňka“. A toto je její deník. Zachycující příhody každodenního života, například jak si chtěla z naslouchátka vyrobit luxusní hands-free, jak se snažila sbalit nejhezčího kluka a co zažívala se svými novými kamarádkami, Chloe a Zoey. Doplněno výstižnými ilustracemi. První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75243/denik-mimonky-denik-mimonky-MC7-75243.jpg 4.2204

Deník mimoňky / Nikkine denníky (1.)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Mladá fronta

Tales from a not-so-Fabulous life (2009)

Kniha Příběhy z neslavnýho života

katka-kacav3318

Super série

jaja4

Denník mimoňky sa preceňuje. Ann Urbanová má lepší. https://www.databazeknih.cz/knihy/denik-male-blondynky-o-prazdninach-141947

BabunkaCZ1

Tahle knížka je spíše pro holky. Moc se mi líbila. Nejlepší jsou ty obrázky

Pegasus

Knížka se mi moc líbila, sice je pro čtenáře od devíti let a já nejsem cílová skupina, ale vážně mě to chytlo. Vtipné a oddechové čtení a moc chválím pěkné ilustrace a celkové zpracování.

Elliša
04.12.2018

Kniha mě pobavila a přečetla jsem ji během jednoho dne . Doporučuji všem takovým mimoňkám.

lucygreen
11.11.2018

Knihu jsem četla asi po třetí, protože mám doma víc dílů a vždycky jsem je chtěla přečíst na jednou, ale nejméně rok jsem na ně nesáhla, tak jsem si pokaždé řekla, že se vyplatí si to přečíst od znovu... :D No je to určitě pro mladší tak 12 let, ale další díly vypadají o dost slibněji. Plus knihy je, že se čte rychle a jsou tam ilustrace, což určitě čtenářky ocení. Já osobně jsem měla knihu přečtenou během víkendu ;). Pro mě to už ale něco neskutečně dobrého není, takže jsem se rozhodla, že dám tři hvězdičky, aby byl vidět posun u dalších dílů.

maja11231
22.10.2018

Kniha mě moc nebavila ale to jenom proto že to je první díl další díly jsou lepší

Kočičídívka10
30.09.2018

Je to krásná knížka dokonce jsem si začala psát svůj deník ,protože se mi ta knížka tak moc líbila! :-D

Pipi Dlouhá punčocha
Pipi Dlouhá punčocha