Příběhy netalentovaný pop hvězdy

Kdo by si nechal ujít příležitost zúčastnit se talentové soutěže? Zvlášť když se výherce objeví i v televizi a nejspíš se z něj stane slavná superstar. Jenže v životě Nikki není nikdy nic tak jednoduché a její zapřisáhlá rivalka MacKenzie už spřádá další ďábelský plán, jak jí šanci stát se oblíbenou pop hvězdou překazit, a navíc ji připravit i o nejlepší kámošky a její tajnou lásku. a když se k tomu přidají ještě trable s praštěnou rodinou a škola zamořená odpornou broučí havětí, je jasné, že bude Nikkiina cesta ke slávě pořádně trnitá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/152613/denik-mimonky-denik-mimonky-pribehy-PFa-152613.jpg 4.3136

Deník mimoňky / Nikkine denníky (3.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Mladá fronta

Tales from a Not-So-Talented Pop Star (2011)

Kniha Příběhy netalentovaný pop hvězdy

Palmanka

Ta holka má fakt kliku... Vlastní kapela, TV show... Já chci mít taky tak bezva život!

katka-kacav3318

Každým dilem roste kvalita

lucygreen

Z prvních tří dílů můj bezkonkurenčně nejoblíbenější :D! Ten nápad mi celkově přišel propracovanější. A dokonce jsem se i pobavila u rodinných aktivit (viz. opékání Marshmallows).

maja11231
22.10.2018

Je pravda že Deník mimoňky jsem četla asi před pěti lety ale přesto mě tenhle díl zůstal v paměti byl vážně super

Eliška12
04.08.2018

Další pěkný , vtipný a oddechový díl Deníku mimoňky jsem přečetla a můj názor se skoro nezměnil . Souhlasím s kulihrasek v tom , že každý díl je čím dál lepší , než ten předchozí . Moc se mi líbil jejich název kapely :) A co ještě dodat ? Zatím vlastně nevím :)

Annna333
25.07.2017

Nikdy bych nevymyslela lepší název kapely.

I_love_books
16.08.2016

Jako vždy, zábavné a zajímavé.
Dávám knize pět hvězdiček, pobavila jsem se u ní.

nikikostadinova
05.12.2015

Ano, již mám delší dobu přečtené ale stále si vybavuji příběh, takže to bude asi dobré :-)