Příběhy nestylový TV celebrity

Příběhy nestylový TV celebrity https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237436/bmid_denik-mimonky-7-pribehy-nestylovy-t-237436.jpg 4 146 19

Nikki Maxwellová a její kapelka Zatím vlastně nevím se konečně dočkají svých pěti minut slávy a při nahrávání jejich hitovky, kterou před pár měsíci zaujali slavného televizního producenta, je bude dokonce sledovat televizní štáb! Jenomže v životě největší školní mimoňky není nikdy nic tak jednoduché: dokáže se Nikki poprat se svým novým pekelně natřískaným rozvrhem? Bude mít vůbec čas na svoje kámoše a hlavně – na Brandona? A dá si MacKenzie už konečně pohov se svými věčnými ďábelskými intrikami nebo naopak využije neustálé přítomnosti kamer k něčemu fakticky odpornému?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Glam TV Star , 2014

nakavusterezou
27.12.2023 2 z 5

Za mě jeden ze slabších dílu.

Štěpinambura
31.01.2022 4 z 5

Sensei Sokol je moje oblíbená postava, celkově je kniha hodně dobrá, občas má ale jisté mezery.

Palmanka
04.08.2019 5 z 5

Já chcu taky TV show! :D

6484
22.07.2019 4 z 5

Jako jediná z této série se mi hodně líbí.

katka-kacav3318
07.05.2019

Už dlouho čekám, kdy se dají dohromady a ono ne a ne to přijít

nikikostadinova
27.04.2019 3 z 5

Jako knihy pro dívky to není úplně špatné. Ale už to čtu jenom proto, že chci všechny série dočítat.

maja11231
06.01.2019 2 z 5

No tak tohle mě vůbec nebavilo, Nějak jsem se nemohla začíst do děje. Škoda

Anetka24
11.11.2018 4 z 5

Skvělá, tak jako všechny díly Mimoňky❤️

Annna333
25.07.2017 5 z 5

Nikkiina písnička byla dokonalá takže jsem to čekala:) Ale nečekala jsem že s natáčením je takový problém.

Elulilinka1
12.07.2017 5 z 5

Skvělá jako ostatní knihy mimoněk. Prostě klobouk dolů.

surynas
17.06.2017 1 z 5

Sedmý díl a děj se opakuje.... :-(
Je to pořád stejné. Hl. hrdinka se o něco pokouší a někdo jí to překazí. První tři díly byly dobrý, ale už sedmý díl? Doopravdy NE! Nechci tu knihu někomu zošklivit , ale přijde mi že to autorka píše podle předepsané předlohy kterou použila i pro předchozí díly. Další díly už číst nebudu a doma mám jen první díl ostatní bych si nekoupila, ale abych nebyla jen negativní pokud hledáte něco nad čím vůbec nemusíte přemýšlet a co jen čtete, zkuste to.

rosa12
20.04.2017 4 z 5

Kniha byla zajimavá jako obvykle díly mimoněk

I_love_books
16.08.2016 4 z 5

Na můj vkus byl děj téhle knihy docela přehnaný, proto mi kniha přijde trochu slabší než ostatní díly a dávám jí čtyři hvězdičky místo pěti.
I tak jsem se ale pobavila a kniha mě zaujala.

annamc
17.06.2016 4 z 5

Prostě další skvělá mimoňka:DCo dodat..?:););D

Knižní střípky
21.10.2015 3 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora, Brandon je moc milý kluk i Nikkiny "nejky" Chloe a Zoey jsou moc fajn žáby a velkou slabost mám pro Nikkinu mladší sestřičku Briannu, ta je opravdu dokonalá, i když někdy na zabití:-)

Teribookoholik
15.10.2015 5 z 5

Doposud asi nejlepší díl :-)

kyticka152
01.06.2015 4 z 5

Tato kniha se mi líbila, ale trochu bych změnila zápletku s Nikki a Brandonem.

vodopad152
19.05.2015 5 z 5

Kniha byla výborná. Konečně si dala s Brandonem pusu. Na to jsem čekala 7 dílů. Chápete to?

JanaDor
08.03.2015 5 z 5

Již sedmým dílem se vracíme k Nikky, která nám přes svůj deník, přiblíží události ze svého života. Věřte, že nudit se nebudete. Já vím, že kniha je určena zejména dívkám od devíti let. Ale mě tyto ztřeštěné příběhy neuvěřitelně baví taky. Přiznávám, že si je s chutí přečtu. Skvěle se odreaguji a zasměji. Protože neskutečné trapasy, se mohou stát komukoli, ale málokdo je tak živě umí převyprávět.
Vím, že to není klasická literatura. Ale já jsem ráda, že dcera čte. I z této knihy si jde vzít poučení, že naschvály se nevyplácí. A když se nedáš, překonáš trapas a otočíš ho ve svůj prospěch. Důležité je, najít zálibu ve čtení. Děti mají celý život ke krůčkům, které je povedou ke klasice. I když znáte můj názor, pokud kniha neubližuje, tak díky za každou z nich. Upřímně, pokud to bude veliký brak, tak čtenáře si nenajde. O to se tato kniha bát nemusí. Série Deníku Mimoňky už své věrné čtenáře má.