maja11231 maja11231 komentáře u knih

Dva v srdci Dva v srdci Josie Silver

Kniha byla dokonalá. Postavy, děj, konec-prostě úžasný. Přesto jsem se na začátku knihy nemohla začíst. Bylo to asi tím, že kniha začíná tragicky. Co se týče konce tak ten byl naprosto fantastický, dokonce mi i slza ukápla. Knihu si určitě ještě v budoucnu přečtu.

26.12.2020 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Skvělá kniha.

12.10.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Velice dobrá kniha. Četla se jedním dechem. Určitého od autora přečtu i další knihy.

14.07.2020 5 z 5

Dvě temné vládkyně Dvě temné vládkyně Kendare Blake

Kniha jako vždycky skvěle napsaná. Těším se na pokračování.

08.07.2020 5 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Kniha se mi líbila. Bylo to takové dokončení celé série.

16.06.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Nebylo to takové, jaké jsem si představovalo. První díl se čet sám ale od této knížky jsem se pořád odpoutávala. Nemohla jsem se začít. Není úplně špatná ale ani ne nejlepší kniha. Docela mě to zklamalo. No jen doufám, že třetí díl bude lepší.

30.04.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Dobrá kniha. Velice čtivá, děj je taky dobrý. Nenašla jsem žádnou chybu.

22.03.2020 5 z 5

Jeden temný trón Jeden temný trón Kendare Blake

Druhý díl je stejně úžasný jako první díl. Postavy jsem si ještě víc zamilovala, ale je pravda že už od prvního díl jsem fandila Katharine, kterou jsem si oblíbila nejvíc. Děj byl napínavý a zajímavý. Už se těším na další díl, který jak doufám bude nejlepší.
Určitě doporučuji

09.02.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha mě mile překvapila. Četla se jedním dechem. Postavy jsem si hned zamilovala a děj taky. Jen mi připadalo, že se hodně podobá sérii After. Proto jsem musela odečíst jednu hvězdičku ale jinak se mi to líbilo. Doporučuji pro nenáročné čtenáře, u knihy si odpočinete.

14.01.2020 4 z 5

Žena filmového kritika Žena filmového kritika neznámý - neuveden

Nic moc, doufám že už knihu nikdy neuvidím.

05.01.2020 1 z 5

To To Stephen King

Stejně strašidelné jako film, možná dokonce i víc. Celý den jsem se bála chodit večer domů sama. Byl to skvělý zážitek i když hororový.
Doporučuji

05.01.2020 4 z 5

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

Zajímavý děj, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

05.01.2020 4 z 5

Bláznivá neděle Bláznivá neděle Francis Scott Fitzgerald

Kniha mě velice překvapila, moc dobře se četla.

05.01.2020 3 z 5

Nov Nov Stephenie Meyer

Kniha se dala číst ale moc mě nezaujala.

01.01.2020 3 z 5

Ílias Ílias Homér

Nic moc bych řekla, ale i tak jsem knihu dočetla.

21.12.2019 3 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Kniha mě docela zklamala, čekala jsem něco co jen tak nedostanu z hlavy ale to se u téhle knihy nestalo. Děj je sice slibný o nejlepší nájemné vražedkyni všech dob, ale přijde mi, že kniha Ohnivá krev je lepší. Byly tam i kapitoly od kterých se nemohla odtrhnout ale spíš převažovaly ty u kterých jsem se spíš nudila. Hlavní postava nic moc taková nemastná, neslaná, což mě zklamalo na to jaké má kniha recenze a hodnocení.
Přece jen se podívám na druhý díl a doufám že to budu lepší jež první.

23.11.2019 2 z 5

Epos o Gilgamešovi Epos o Gilgamešovi neznámý - neuveden

HNUS, HNUS a ještě jednou HNUS!!!
Špatně se to četlo, vůbec mě příběh nezaujal a nebavil. Knihu jsem nakonec nedočetla a jsem za to ráda.

03.10.2019 odpad!

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Super kniha, viděla jsem i film a připadá mi, že kniha je lepší

28.08.2019 4 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

POZOR MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!!!
Epický závěr úžasné série. Dlouho jsem čekala na tuhle knihu a to čekání za to stálo. Už od první věty jsem se do knihy začetla a nemohla se od ní odtrhnout. Sarah jako vždy nezklamala a napsala úžasnou knihu se zvraty, bolestí, napínovostí a odhodláním bojovat za to a za ty co milujeme.Všechno krásně navazovalo a předešlé díly a všechny příběhy se spojily do jednoho etického příběhu.
S postavami jsem soucitila a brečela jsem vždy když někdo umřel nebo se něco nepovedlo. Aelin jako vždy měla bláznivé nápady a jako vždy mě uměla rozesmát a překvapit. Co se tyče závěrečné bitvy ta byla dech beroucí. No a konec mi vyrazil dech.
V knize jsem nenašla žádnou chybičku, žádné nudné scény, prostě nic.
Miluji tuhle série a nechci od ní odejít. Miluji postavy v knize, které mě pro provázely od samého začátku až do konce série. Postavy, které jsem si tak strašně oblíbila, že bude těžké na ně zapomenout. Postavy, které mi vyrazily dech svými nápady, odvážností a láskou pro lepší svět. A právě lepší svět by s každý měl zasloužit a bojovat z něj. Miluji vymyšlený svět ve kterém se mladá nájemné vražedkyně stane královnou.
Doporučuji, protože tohle byla jízda ❤

16.08.2019 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Velmi dobře napsaná kniha. Četla se jedním dechem, krásné myšlenky, které pohladí na duši.

15.07.2019 5 z 5