Všem klukům, které jsem milovala

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248725/big_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-248725.jpg 4.21620
Nahrávám...

Komentáře (390)

Kniha Všem klukům, které jsem milovala

Kate3003
20. března

Ze začátku jsem měla poměrně problém se začíst, přestože kniha měla celkem zajimavý námět tak děj jako takový se moc neposouval. Oceňuji zpracování charakterů jednotlivých postav, které byli hezky vykreslené. Za mě, ale byl příběh trochu monotoní a až na pár okamžiků se udržoval stále ve stejné poměrně předvídatelné linii. Druhá polovina už se četla podstatně lépe a stránky mizeli poměrně rychle. Nemůžu říct že by se mi kniha vůbec nelíbila, to rozhodně ne. Našla jsem několik momentů, které mě opravdu pobavily a celkově ve mě zanechala takový milý dojem. Zároveň to, ale není kniha ke které bych se potřebovala vracet. Sama jsem neviděla ani film tak uvidím, jestli ho zkusím :)

Pentlička
03.12.2022

Líbí se mi námět i samotné zpracování. Nečekejte žádný spletitý děj, přesto je kniha poutavá, čtivá. Mě samotnou zaujala charakteristika jednotlivých postav, dokázala jsem si je živě představit. Povahy, chování, zájmy, rozhovory, dobré i zlé vlastnosti středoškoláků. Kniha může dojmout nejen adolescenty, ale i dospělého.


janina66
06.07.2022

Díky této knize jsem se vrátila do pubertálních let střední školy a školních lásek. Jedna z nich je už 30let mým manželem.

LittleRebelle6
29.05.2022

Ze začatku mē moc nebavila. Ale pak se to rozjelo. Opēt se potvrdilo pravidlo že kniha je lepší jak film. Ja v to nējak doufala. Film mē moc nebavil. Ale jestli si budu pokračovat v serii ještē nevím.

evineckY
28.05.2022

Kniha pro mladé - jejich problémy a první lásky.
Taky je vidět, jak je důležitá rodina a její soudržnost.

Doomiiniikaa
22.05.2022

Velmi milé čtení, nejdříve jsem viděla film a byla jsem ráda, že kniha a film nejsou tak totožné:)

pohoda58
13.05.2022

Milé čtení, spíš taková oddechovka:)

Erika017
31.03.2022

Příjemná oddychovka, velmi mile čtení, dobře se to četlo, ale po takovém vysokém hodnocení a chvále, kterou jsem na knihu slyšela mě malinko zklamala. Ale to bylo možná proto, že jsem měla příliš vysoké očekávání. Jinak rozhodně doporučuji

1 ...