Všem klukům, které jsem milovala

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248725/big_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-248725.jpg 4.21464

Kniha Všem klukům, které jsem milovala

Niu

Super odpočinkovka :o) Ztřeštěné, ale tak mile, napsáno slušným způsobem, s hromadou vtipných dialogů a myšlenek. Postava Lary Jeane mi byla nejsympatičtější. Čekala jsem, že to dopadne jinak, ale jsem spokojená, dopadlo to tak, jak mělo :o)

Ana72154

Ze začátku jsem byla v rozpacích, co si mám o knize myslet, nakonec se mi ale líbila. Těším se na další díl.

terakera

Všem klukům jsem četla v jedenácti letech takže si opravdu nepamatuju všechno ale vím že se mi v té době strašně líbila a navedl mě k ní film který byl super ale na knihu rozhodně nemá. Doporučuji pro mladé čtenáře

Sixao

Kniha mě velmi mile překvapila. Vrátila jsem se do období prvních lásek, touhy a romantického snění. Líbil se mi Josh i Peter, být ve věku Lary Jean, určitě bych se taky zaláskovala do obou. Soužití tří sester bylo popsáno naprosto věrohodně. Těším se, jak si pustím film.

Kika28

Knížku čtu už po třetí a je pořád stejně skvělá. Autorka píše strašně čtivě a knížka má ideální délku kapitol.
Postavy jsou strašně super, všechny jsem si moc oblíbila- tedy až na Gen, to je mrcha. Hodně se mi líbí vztah mezi sestrami a celkově vztahy mezi postavami.
Knížku bych doporučila všem co mají rádi romantiku. Už se moc těším na film, který jsem ještě neviděla.
Za mě knížku jednoznačně doporučuji.

ElessaRiverbow

Film jsem viděla dříve než knihu, a to dokonce dvakrát. Tenkrát jsem z něj byla naprosto unešená a knihu si chtěla moc přečíst. A teď jsem se k tomu konečně dostala. Kniha má krátké kapitoly, takže se četla vcelku rychle. Laru Jean jsem si naprosto zamilovala, stejně tak i Petera a Joshe, i když ty dva o něco malinko míň. Nejmíň sympatická mi přišla asi Margot, kterou jsem moc nemusela ani ve filmu. Do pokračování se nijak nehrnu, ale jednou se k němu snad dostanu.

Lily-fairy

Nemůžu hodnotit pořádně hvězdičkami, nejsem totiž cílový čtenář. Romantické knihy nesnáším, ale tady jsem čekala nějaký originální a vtipný děj. Marně. Jediné, co se mi na tom moc líbilo, byly vztahy mezi sestrami a tátou a postava Chris. Na další díly se možná podívám, ale číst je neplánuji.

Linda007

Moc se mi to líbilo. Je to milounké a roztomilé. Pořídila jsem po přečtení i domů.