Továrna na sny

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/322974/tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4.2455
New Age, Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, vlastním nákladem

bookworm90

Krásný příběh o tom, že vystoupení z vlastní komfortní zóny může představovat báječnou životní cestu, ve které si člověk mnohé uvědomí. Při četbě této knihy se dozvíte nejen něco málo ze života samotné autorky, ale také pochopíte kolik zbytečností to vlastně člověk ve skutečnosti řeší. Hlavní je zdraví, spokojenost a radost ze života, jenž bychom si měli užívat do sytosti, jak nám rádi autorka.

Maria95

Kniha pro snílky, moc mě to nezaujalo..spoustu známých frazich, které nejdou ze samotný autorky.. Kdyby tam nebyla ilustrace, tak je kniha ještě poloviční

veronikahessy

Anne Songe jsem objevila na instagramu, kde se mi líbily její příspěvky. Nabádá lidi k sebelásce, nezávislosti na druhých, žít si tak,abychom byli spokojeni sami se sebou. S tím mám problém i já, proto jsem po knize sáhla. Autorka není psycholožka, ale čerpá ze svých zkušeností - měla jsem tedy srovnání, zda prožíváme to samé. Nejvíce mě bavilo psaní na volné řádky - měla jsem si vzpomenout, co jsem měla ráda v dětství, co mi dělá radost i teď, jaké mám sny...hlavně u toho dětství se mi vybavily dávno zapomenuté věci. Pokud psychologii studujete a hledáte nějakou literaturu do školy, tohle vás asi příliš nepotěší. Pokud chcete relaxovat a třeba se i o sobě něco dozvědět, můžete si Továrnu na sny přečíst :)

Peťulka3

Příjemná oddechovka na zamyšlení.

Anilka13

Miloučká knížka mladé slečny. Četla se jedním dechem, avšak v ní nehledejte žádnou literární úroveň ani příběh. Jde o krátké návody na život, které v dnešní době čteme snad všude.

lee5747
28.11.2018

Knížku jsem čekala spíš o motivaci, než o životním příběhu Anie. Pár momentů k zamyšlení zde určitě bylo, ale nic co bych už neslyšela někde jinde nebo od někoho jiného. Za mě knížka nemá jako prvotní cíl být motivační, ale spíš povyprávět o svém příběhu. I přesto, je tento příběh milý, podaný příjemným a vtipným způsobem takže proč ne. :)

Stani95
26.11.2018

Pozitivni knizka o zazitcich mladeho paru. Anie znam z Instagramu, je spise zajimave, jak si z “nic nedelani” nekdo dokaze udelat reklamu. V knizce se opakuji myslenky ze znamych motivacnich knih. Je to spise odlehcena brozurka pro nactilete. Slecna je urcite kreativni a nadana, at pokracuje ve svem blogu a ostatnim. Ale psani knizek radeji ne.

SelenaDemi428
25.11.2018

Tahle kniha k vám doopravdy mluví a rozhodně stojí za to si ji přečíst. Anie jsem předtím neznala, vůbec jsem nevěděla, co od knihy čekat, dostala jsem ji od kamarádky k narozeninám. Anie ale celou knihu napsala doopravdy krásně a velmi příjemně se mi to četlo.

terijans
18.10.2018

Čtu blog Anie, knížka pro mě byla spíše takovým shrnutím všeho, co jsem věděla, ale hezké čtení to bylo, to zase jo.

helkol
15.10.2018

Anie sleduji na sociálních sítích již delší dobu a tak jsem od knihy měla asi větší očekávání. Knížka je to hezká, ale příjde mi to spíš jako shrnutí jejích myšlenek, které patří spíš na blog.

tereza2627
13.10.2018

boze tak tohle byla pecka. moc jsem od knihy necekala, myslela jsem, ze to budou rady typu - mejte se radi takova jaka jste, delejte si veci podle sebe a takove ty typicke fraze, co cloveka vazne nebavi cost...ale Anie to napsala krasne (a tyhle holce, ze je teprve neco malo pres dvacet?), moudra prokladana pribehy ze sveho zivota v mnoha faktech jsem sebe i manzela dost poznavala

marcolka
11.10.2018

Kniha je souhrnem zkušeností, zážitků, postřehů.. a výzvou k motivaci. Je vyjádřením pravd ať už příjemných nebo nepříjemných. Je v mnohém jako přes kopírák, co se týká postřehů a života nás všech. Každý se v lecčems z toho může najít. Až je to místy opravdu vtipné, jak jsme všichni v takovém množství věcí stejní. Ať už ženy nebo muži..

oskli
10.10.2018

Milá knížka, která se báječně čte před spaním. Ale je znát, že ji Anie psala už před pár lety, dneska dokáže myšlenky zformulovat ještě lépe. Mám ji moc ráda. Je velmi mladá, ale v hlavě to má srovnané lépe než většina mých vrstevníků, kteří jsou cca o 15 let starší. Knížka určitě stojí za přečtení, ale sledovat Anie na Instagramu a blogu je ještě lepší :-)

Ronnie68
08.10.2018

Skvělá motivační kniha .. často i zábavná a na zamyšlení ... nebýt čtenářské výzvy, nikdy bych na ní nenarazila ...

lorean01
04.10.2018

Jedním slovem: úžasná!

Figallka
30.09.2018

Mrzí mě, že jsem na tuto krásnou vílu narazila teprve nedávno a měla možnost si přečíst knihu až teď. Každopádně miluji jak Anie dokáže napsat vše upřímně a tak kouzelně ilustrovat, že vás kniha uchvátí na první pohled a nejste schopni se od ní odtrhnout, i když nás sama autorka musí odhánět, abychom knihu odložili.
Každý si může říct, je to jenom životní příběh a koho to má co zajímat že? Ale Anie to zamýšlí tím způsobem, že nám chce předat své zkušenosti, které se nebála získat na svých životních cestách se svým mužem. A můžou nám být jedině nápomocné při našem rozhodování. Ať už nevíme co dál s naším nudným životem, tak zde si nalezne inspiraci podle mne každý, přece to je Továrna na sny!

Katie46
18.09.2018

Po dlouhé době kniha, která mě pohltila a nechtěla jsem, aby vůbec skončila. Moc hezky sepsané myšlenky o tom, jak si udělat ten život hezčí a nebát se plnit si své sny, ať jsou jakékoli. =)

Prim
27.08.2018

V těžkých chvílích pomůže.
A jestli se mi můj sen splnil podle návodu Ani napíšu v říjnu ;)
2.10.2018 splněno i když ne úplně dle mé představy,ale i tak jsem šťastná že se to podařilo protože než jsem začala číst tuto knihu myslela jsem si že to je úplně nereálné. Tak že doporučuji si pořád někde lítat ve snu :)

Hanulka25
22.08.2018

Knihu mi věnovala moje dcera, která z ní byla naprosto nadšená. I když autorka tvrdí, že na penězích zas tak moc nezáleží, knížka je důkazem toho na čem všem se dá vydělat. No a myšlenky, které té mladší generaci připadají úžasně inspirativní, tak na ty jsme my starší dávno přišli sami.

KK26
15.08.2018

Oddychové čtení, které Vás donutí zamyslet se nad svým životem. Jestli to, co děláte, má nějaký smysl..
U hodně pasáží jsem se nachytala, jak se usmívám..Jak si sama představuji to, o čem autorka píše..

Sonika26
05.08.2018

Skvělá motivační knížka.
Je krásně napsaná srdcem autorky a moc hezky se čte. U něčeho se zasmějete u něčeho zamyslíte. Za mě deset hvězdiček (tolik jich tu ale není tak musím dát jen pět :D).

Nikyna8
28.07.2018

Pohlazení po duši, krásné pozitivní myšlení, zamyšlení nad tím aby jsme se radovali z maličkostí.Žít život teď a tady, užívat si ho.

anetch
26.07.2018

Pozitivní. Není vhodná pro zapšklé negativní lidi.

Cari
14.07.2018

S očekáváním jsem knihu otevřela. Nevím, co jsem čekala... Možná něco inspirativního. Kniha má hezkou obálku i název. To zase jo, ale ten obsah... Je to vlastně celé o životě autorky. Jak moc si chtěla splnit své sny. Jak to v dětství měla těžké, protože se neměla ráda. A hlavně o vztahu s přítelem, který je ten pravý. Literárně to taky není moc dobře zpracováno, spíše je to hodně slabé. Autorku nikde nesleduji, takže mě to nijak v hodnocení neovlivňuje. Ale po pár stranách jsem kroutila hlavou a řekla si, že je to strašná kravina. Hlavně proto, že jsem čekala něco jiného. Co se týče pasáží o tom: Jak si přát? Je to sice hezké, ale knihy na tohle téma už existují a autorka je má pravděpodobně dost načtené. Takže pro mě žádná novinka.
Podle mě by blogy, měly zůstat na blogu. Tam to tak nějak smysl má, ale jinak... Škoda papíru.

Allla9
19.06.2018

Knížka plná pozitivních myšlenek. Pobaví a pohladí po duši.

Denisa232623
18.06.2018

Velké očekávání, které nebylo naplněno. Každopádně Anie mám ráda jako člověka z internetu. Líbí se mi její životní styl, nápady a rady.

ditul
14.06.2018

Knihu jsem si koupila hned jak poprvý vyšla a ležela mi stále v knihovně.. Odkládala jsem ji kvůli minipísmenkům. Nakonec jsem se k ní dokopala a jsem nadšená. Je ve formě deníku a krásně čtivá. Čiší z ní hodně pozitiva, ikdyž Anie zrovinka neměla super dny, skvěle pobavila.. ;)

Veru.Viti
05.06.2018

Milounká knížka od milé blogerky. Kniha je snová, jednoduchá a nutila mě se nějakým způsobem při čtení usmívat. Ilustrace v knize jsou krásné.

Andynka
04.06.2018

Milá kniha. Ale kdybych neznala Anie po sociální síti, tak by se mi kniha nějak moc nelíbila. Ale jelikož sleduji Anie a jako osoba mi je moc sympatická, tak v té knize se odrazila její osobnost. Milé čtení, pro mě tedy nikam zásadní, ale u knihy jsem si odpočinula a zavzpomínala. Každopádně bych si uměla představit od Anie pohádkovou knížku. :)

Jeckyyy
02.06.2018

Továrna :) Anie je holka, co mi často mluví z duše....mám ráda její názory a styl života...knížka je krásně ilustrovaná a plná příběhů a motivací. Příběhy se mi moc líbily, motivace už méně....ale třeba někomu pomůžou :)