Továrna na sny

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/big_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4.1719

Kniha Továrna na sny

a304

(+ SPOILER) S potěšením se k filmu budu vracet, hodně toužím po snění , už realitu nezvládám, krutostí a strachem nás politici obkličují a není úniku.
Oddechový příběh nemá chybu, romantičkám doporučuji.

Denca.Marsi
18.08.2021

Já jsem teda asi úplný defo, ale mě ta knížka absolutně nic nedala. Tak prvoplánová, ohrátý a převzatý fráze. Nevidím tam kromě kreseb žádnou její iniciativu. Anie sleduju krátce, tak se mi ani nechce věřit, že něco takovýho v minulosti vydala. Za mě bohužel ne.

Malíček
29.03.2021

Útlá knížečka, která se krásně čte, protože je psaná jednoduchým stylem. Je to nenáročné čtení a knížka je doplněna krásnými ilustracemi, které pohladí po duši. Je to miloučké, hezké, ale upřímně mi to nepředalo nic zásadního nebo převratného.
V knihovničce vypadá hezky, jednou přečíst ano, ale znovu ji asi neotevřu.

Hugoline
24.03.2021

Knížka se četla dobře. Určitě má v sobě potenciál motivovat a inspirovat, ale asi už jsem v životě trochu dál...

Iva B.
11.03.2021

Budu upřímná, když řeknu, že jsem hodně překvapená z hodnocení tady na DK, asi velká základna fanoušků, to udělá svoje.. já teda neznám autorku ani její blog, na knihu jsem narazila náhodou a hodila se mi do výzvy.. asi v půlce jsem uvažovala, že to nedoctu, ale kousla jsem se. Není to nic nového, pořád stejná moudra a rady, které najdeme kdekoliv jinde, jen je to oblečené v jiných satickach...

Niky Coffee
02.03.2021

Díky blogu měla prostě reklamu. Možná, že by to jako úžasný čtivo vnímala nějaká čtrnáctiletá slečna, která by Anetu viděla jako dospělou a svůj vzor. Ale jinak je to propadák. Dvě hvězdičky alespoň za snahu. Ty hrubky byly otřesný, to jsem ještě v žádné knize nezažila a iritovala mě i ta nespisovná řeč. Co může předat tak mladá holka? Tak jela do zahraničí, protože byla mladá a naivní a dělá to z ní osvicenejsiho člověka? Ne. Ona i ta idylka toho cestování, pláže a její spřízněné duše je jedna velká faleš, což sama i přiznává. A sorry, mně se nelíbily ani ty kresby.

martina8102
19.02.2021

Pěkná knížka, pohlazení na duši. Určitě někdy ji znovu přečtu.

Eriela
16.02.2021

Velice inspirativní, úsměvná, milá knížka. Na uvědomění, posiluje a pomáha najít, co člověk hledá - lásku k sobě. Ráda se k ní vracím.