Továrna na sny

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4.2639
New Age, Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno, vlastním nákladem

Kniha Továrna na sny

Eva88

Čekala jsem takové to klasické motivační kolečko plné frází o sebelásce atd. ALE! Je to opravdu nádherná knížka. Milá, úsměvná, vtipná, cestopisná, moudrá... Do toho, Anie. :-)

Jajusenka

Moc milá knížka. Anie Songe mám moc ráda a je nemírně inspirativní. Sleduji ji i na sociálních sítích a má v sobě dar zvednout náladu vždy, když to člověk nejvíce potřebuje.

bellaaatrix9

Tohle je nejkrásnější knížka, kterou jsem kdy četla. Řekla bych, že mi změnila život víc, než klasiky jako čtyři dohody. Děkuji moc Anie za tenhle zázrak!

zuza9837

Spousta myšlenek, inspirace, uvědomění a pochopení. To vše, co dávno víme, ale vším tím spěchem na to zapomněli. Kniha mi pomohla uvědomit si, co je v životě opravdu důležité a ujasnit si priority. Odhaluje nám realitu snů a že to není vždy vše ideální jako z pohádky.

Olafa

Pohlazení na duši, inspirace, láska.

martinka.cz1

Krásně napsané, autorka se snaží inspirovat čtenáře ke svobodě a aby si šli za svými sny. V době vydání jedna z prvních knížek podobného rázu, pravděpodobně proto tak oblíbená.
Poutavý a zajímavý příběh, který osloví, dle mého, hlavně mladší čtenářky.

Andrushka

Zajimavý životní příběh mladých lidí. Dnes už klasika, mládež si jde za svými sny, za přesvědčním, že můžeš dělat cokoliv, kdekoliv, jakkoliv

Greena

Anie Songe je blogerka. Její pravé jméno je Aneta. Od pasu nahoru je lesní víla a od pasu dolů ta mořská s ocasem. Přesně tak se ta půvabná žena popisuje v knize z roku 2016. V knize se dočteme mnoho příběhů z jejího života. Anie měla hezké dětství a těžké období puberty, kdy se nervově zhroutila s nepřesnou diagnózou anorexie. Tuto půvabnou dívku znám z Instagramu a vždy mi přišla neuvěřitelně krásná, proto jsem této pasáži ani nemohla uvěřit. Že někdo tak krásný měl pocit, že je nedokonalý. A Anie to v knize sama píše: „Mít se rád je jednou z nejdůležitějších a zároveň nejtěžších věcí pro to, abyste byli v životě spokojení, protože všechno, co se nám děje, vychází z nás.“
Její kniha je o snech, které máme mít, o tom, že to co budeme vysílat do vesmíru se nám vrátí, kniha je o hledání a nacházení lásky, o plnění snů, o spokojenosti, sebepřijetí a sebelásce, která je potřebná. Anie knihu sama doplnila ilustracemi. Mám jednu malou připomínku, a to že zvolená velikost fontu je opravdu příliš malá, aby se kniha pohodlně četla. Pokud vás životní příběh víly Anie zaujal, doporučuji kouknout na Instagram: https://www.instagram.com/anie_songe/
Facebook: https://www.facebook.com/AnieSongeBlog/
nebo web: https://aniesonge.com/