Továrna na sny

od:

Továrna na sny

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/322974/tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4.3335
Žánr:
New Age, Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, vlastním nákladem
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (100)

Přidat komentář
Denisa232623
dnes

Velké očekávání, které nebylo naplněno. Každopádně Anie mám ráda jako člověka z internetu. Líbí se mi její životní styl, nápady a rady.

ditul
14. června

Knihu jsem si koupila hned jak poprvý vyšla a ležela mi stále v knihovně.. Odkládala jsem ji kvůli minipísmenkům. Nakonec jsem se k ní dokopala a jsem nadšená. Je ve formě deníku a krásně čtivá. Čiší z ní hodně pozitiva, ikdyž Anie zrovinka neměla super dny, skvěle pobavila.. ;)

Veru.Viti
05. června

Milounká knížka od milé blogerky. Kniha je snová, jednoduchá a nutila mě se nějakým způsobem při čtení usmívat. Ilustrace v knize jsou krásné.

Andynka
04. června

Milá kniha. Ale kdybych neznala Anie po sociální síti, tak by se mi kniha nějak moc nelíbila. Ale jelikož sleduji Anie a jako osoba mi je moc sympatická, tak v té knize se odrazila její osobnost. Milé čtení, pro mě tedy nikam zásadní, ale u knihy jsem si odpočinula a zavzpomínala. Každopádně bych si uměla představit od Anie pohádkovou knížku. :)

Jeckyyy
02. června

Továrna :) Anie je holka, co mi často mluví z duše....mám ráda její názory a styl života...knížka je krásně ilustrovaná a plná příběhů a motivací. Příběhy se mi moc líbily, motivace už méně....ale třeba někomu pomůžou :)

bee88maja
31. května

Kniha příběhů, motivace a nalézání sebe samého. Obohacení duše zaručeno, a popostrčení k sebemotivaci také. Kdo je ztracený ve světě, kterému chybí láska, doporučuji přečíst.

denisakopecka
28. května

Autorku knihy obdivuji jako "internetového" člověka, ale jako spisovatelku už úplně ne. Knížka rozhodně nebyla špatně napsaná, ale pro mě úplně zbytečná.
Měla jsem asi moc velké očekávání, které nebylo naplněno.

Ennie
21. května

Kniha rozhodně není "návodem, na šťastný život", z tohohle úhlu pohledu je tam jen pár světlých míst, které to splňují. Jinak je to spíše o životě autorky, který nějak šťastný pocit také nenavozuje. Nelíbilo se mi, jak autorka pořád omívala, jaká je kráva a z toho vztahu s přítelem jsem také moc štěstí necítila. Ilustrace v knize jsou ale moc krásné :).

Kaca24
20. května

Takové úžasné pohlazení! Krásné ilustrace, myšlenky, rady, skvělý náhled na život :)..

slecnapeta
13. května

Jedná se spíš o zápisník myšlenek. Nemůžu se úplně sžít s trendem, že blogeři najednou vydávají knihy založené na článcích z blogu. Tato kniha má krásné ilustrace, zajímavé myšlenky a čte se lehce. Do letadla ideální, aspoň člověk ví, jak si přát, ať už skončí turbulence a je zpět bezpečně na zemi.

JakubiRa
09. května

Životní výpověď s touhou předat radost a zkušenost. Pokud člověk neočekává literární hodnotu, nebude zklamán. Knížka obsahuje i prázdné stránky na vlastní zápisky a černobílé obrázky, které si čtenář sám může vybarvit. Je to taková potěcha duše.

Elone
09. května

Nejprve to byla knížka pro kamarádku, co mě půl roku ležela v knihovně a pak mě velice mile překvapila a naplnila krásnou energií a motivací, která mi už nějaký ten pátek chyběla.

jengibre
09. května

Úžasně pozitivní knížka o síle myšlenky, plnění snů a odvaze nevzdat TO. Moudrost a životní optimismus, které z ní doslova čiší, musí dostat prostě každého :-)

karolina1733
29. dubna

Krásná knížka. Ačkoliv sama nejsem na tyhle ,,sluníčkový" lidi a Továrně jsem přes rok odolávala, tak se mi knížka hrozně líbila. Četla se skvěle, v hodně věcech jsem se našla a během čtení jsem si říkala ,,Sakra, vždyť ty se někdy cejtíš stejně jako Anie. Neměla bys s tím něco taky udělat?"
Tak se třeba takhle konečně dokopu k tomu vycestovat někam do tramtárie a naučím se žít šťastně sama se sebou...

aja3098
16. dubna

Úžasná knížka, krásné ilustrace ! Všem doporučuju!

LittleAnnette
15. dubna

Pro mě je to knížka, ke které se budu ráda vracet. Takové uspořádání myšlenek, pocitů a motivace. Vidět radost v maličkostech a i v negativních energiích života. Jednoduše psaná, lidská, milá. Líbí se mi i kreativní využití, člověk si tam může něco zapsat, vybarvit, zavzpomínat... taková oddechovka od náročně psaných knih, které čteme. U těchto knížek je důležité hodnotit, jak na vás působí, jak se vám u ní přemýšlí, jestli s vámi něco dělá. Za mě pět hvězdiček, protože splnila má očekávání ohledně pocitů při čtení.

xxbarbarelaxx
13. dubna

Díky tyhle knížce si uvědomíte, kolik krásných maličkostí je okolo nás

Bar16
11. dubna

Milá oddechovka, která Vám připomene, co je v životě opravdu důležité. Jen si přiznejme, kolikrát řešíme prkotiny, naprosto nedůležité prkotiny...

KateTheBlogger
04. dubna

Perfektní knížka k hrnku horkého čaje nebo kakaa :-)

Roscata
27. března

Krása co hladí po duši.

t-e-r-k-a
23. března

Poučné, pozitivní, vtipné a hlavně "lidsky" napsané. A vše doplněné krásnými malbami.

Barulinkas
22. března

Krásná kniha, jako bych jí napsala já :) Stejné myšlenky a pocity.

Nixa
22. března

Kniha byla velmi čtivě napsaná a každou stránku jsem si užívala. Rozhodně jsem od knihy nečekala, že mi toho tolik dá. Ze začátku jsem se do ní ani nechtěla pouštět, ale už teď vím, že jsem jí nečetla naposledy. A grafické zpracování jen podtrhne kouzlo, které z knihy vyzařuje.

adela2230
15. března

Kniha je zajímavě napsaná. Není ani špatná ani dobrá, takový průměr. Asi největší problém jsem měla s autorkou, dost mi nesedla, ale knihu jsem dočetla, byla velmi čtivá.

Blanchidlo
07. března

Nebyla špatná, nebyla ani dobrá. Ale moc se mi líbí zpracování a četla se lehce :)

tereka
05. března

Anie je skvělá osoba, píše čtivě a upřímně. První kniha, kterou jsem záměrně četla pomalu, aby tolik neubývala a myšlenky si mohly sednout.

FitnessTýpek
03. března

Jedna z nejlepších knih za poslední dobu. Navíc od české autorky. Kniha je velmi autenticky napsaná. Člověk se v ní nic nového asi nedozví, ale popostrčí ho a hlavně... je důležité číst mezi řádky.

Majulle
24. února

Včera jsem dočetla tuto knihu, a už teď vím že tuhle nikdy neprodám. Je v ní tolik pozitivní energie a motivace že jsem ji určitě nečetla naposled. A myslím si že mnoha lidem tato kniha otevře oči . Takže moc doporučuji :)

stupidiack
22. února

Čekala jsem od této knížky trochu víc ..
Některé pasáže jsou milé a inspirativní, jiné nezáživné, až nudné.
Zároveň je to pro mě motivace, že i JÁ (!) můžu klidně knihu napsat. :-)

Zanda21
20. února

Knihu bych popsala asi tak, že je jiná než ostatní. Taková milá, motivační. Ale když bych měla hodnotit knížku jako takovou, tak mi to přijde, jako omalovánky do kterých je vloženo pár stran textu. Vím, že snad každá kniha se neobejde bez chyb. Stylistické chyby mi nevadí, ale hrubky ano. Anie je co se týče psaní talentovaná, ale asi by se nic nestalo, kdyby zůstala jen u blogu.