Továrna na sny

Továrna na sny

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/322974/tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4.3272
New Age, Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, vlastním nákladem

Zanda21
včera

Knihu bych popsala asi tak, že je jiná než ostatní. Taková milá, motivační. Ale když bych měla hodnotit knížku jako takovou, tak mi to přijde, jako omalovánky do kterých je vloženo pár stran textu. Vím, že snad každá kniha se neobejde bez chyb. Stylistické chyby mi nevadí, ale hrubky ano. Anie je co se týče psaní talentovaná, ale asi by se nic nestalo, kdyby zůstala jen u blogu.

Deny95

Krásná kniha plná pozitivní energie. Ke knize se budu určitě ráda vracet. Taková srdcovka. ♥

lemichaela

Miluji tuto knížku.. stránky plné pozitivní energie, motivace a věcí, které si člověk ani neuvědomuje.. Knížka je rozdělená do několika kapitol, které jsou velmi čtivé a doplněné o úžasné obrázky.. jedna z knížek, kterou bych mohla číst stále dokola! :)

Kristyna95

Knihu hodnotím jako lepší průměr. Motivační kapitoly, jako např. "Jak si správně přát" byly dle mého opravdu povedené a bylo znát, že Anie své životní filozofii opravdu věří, čímž na mě běhěm čtení přenesla kus tohoto naladění (začala jsem si vést deník, do kterého zaznamenávám každodenní maličkosti zpříjemňující den a chystám se vyrobit si nástěnku přání). Tyhle kapitoly mě bavily a cítila jsem se při nich nabuzená dokázat cokoli si umanu. Proto je škoda, že takových kapitol bylo v knize jen pár. Zbytek o cestování, hledání práce, dětství, vztazích a "vtipných" kapitolách o typech turistů. Ne, že by to nebylo zajímavé čtení, ale přeci jen jsem čekala, že tyto kapitoly Továrnu na sny jen ozvláštní a ne, že budou tvořit většinu knihy. Ale samozřejmě, i popis zážitků z různých zemí patří z jistého úhlu pohledu do motivační sekce, ale přece jen bych ocenila více kapitol o štěstí, které můžu najít sama v sobě a je jedno, kde se zrovna nacházím. Možná jsem i přes dočtení této knihy stále cynik, ale opravdu pochybuju, že zmíněné rady někdy uplatním v Thajsku či na Bali.

smajiska

Úžasná milá knížka na dobrou náladu. Zachumlat se pod huňatou deku s horským čajem s medem a číst a číst a číst. Četlo se skoro samo. Ale tak moc mile, příjemně. Dokonalé pohlazení po duši :)

zuziila

Továrna na sny se stala jednou z mých nejoblíbenějších knih, kterou nikdy nedám z ruky. Děkuji za krásně napsanou knihu, která mi ukázala taky jinou možnou cestu života, která mě přiměla se zamyslet a přemýšlet víc sama nad sebou a nad okolním světem. Čtení knížky jsem si moc užila, snažila jsem se odsouvat čtení jednotlivých kapitol, abych s knížkou strávila co nejvíce času. Hned jak jsem jí dočetla, řekla jsem si, že jí musím začít číst znovu.
Mohu doporučit všem.

JmenujiSeZuzla

Anie jsem před její knihou tolik nesledovala. Věděla jsem, že tato slečna dělá to, co dělá, ale více jsem se do toho neangažovala. Kniha mě ale natolik zaujala, že jsem si ji musela pořídit. Snažila jsem se držet toho, že jsem knihu četla vážně pomalu. Četla jsem ji zrovna v době, kdy jsem té motivace měla málo, všechno se bořilo a stálo za nic. Vše nakonec dopadlo nejlépe jak mohlo a já si knížku užila. Anie je hrozně milá a chytrá slečna, nebojí se být upřímná a dokázala vše krásně vystihnout. Její cestu obdivuju, obdivuju i Anie jako samotnou. Její kniha vznikla vlastně z ničeho. Nevydává pod žádným nakladatelstvím, takže si mohla knihu psát, opravdu jak ona chtěla. Nad těmi ilustracemi jsem žasla. Vím, že kniha byla od toho, abychom si s ní dělali co chceme (vybarvovali, dělali záznamy apod.), ale z té knihy, jak vlastně ze všem, jsem měla hrozný respekt. Něco tak krásného jsem nemohla ''zničit'' mými náčrtky a blbůstkami co se mi mihly hlavou. Celkový styl té knihy se mi moc líbil. Autorka zakomponovala jak typické příběhy ze života, tak trochu toho snílka v sobě, což ohromě oceňuji. Samozřejmě díky tomuto se kniha neobešla bez těch několika hrubek, ale tady šlo o poslání. Mé hodnocení je možná nízké, ale kdybych knihu srovnala s jinými motivačními knihami, třeba i mnohem staršími, asi by to nemělo cenu hodnotit. Budu se snažit řídit tím vším, co jsem přečetla a myslet na to, že to v životě není vždycky jen pohádka. Ale my to z něj můžeme udělat...a hlavně SNÍT!

peterkovasona

Tak krásnou a upřímnou knihu jsem nikdy nečetla. Můžu jen napsat Klobouk dolů Anie

Petief

Knížka super . Jedná z těch co musí být doma.

catherinee94

Kniha je prostě dokonalá, jako sama autorka. Čte se tak dobře, že nejde jen tak přestat. ♥ Určitě se k ní nejednou vrátím.

annasglamour034

Knížku jsem si velmi užila, je plná myšlenek a příběhů ze života. Už po pár stránkách jsem se usmívala na každého člověka a nejspíše jsem trošku vypadala jako blázen. Nabyla mě velmi příjemnou energií a doporučuji na zimní počasí s čajem :)

DragonflyT

Příjemná knížka plná krásných myšlenek. Místy jsem se i upřímně zasmála. Děkuji.

Luluhappy

Anie je o rok mladší než já a na svůj věk má dobré názory a na spoustě věcech se s ní shodnu. Knihu jsem přečetla poměrně rychle, jen některé pasáže byly trochu nezáživné a někdy až moc slunickove.

Aaliyan

Dávám pět hvězdiček, i když za ty hrubky bych neměla :-) Ale čert to vem. Napřed jsem nad knihou kroutila hlavou ... pak o ní zjistila víc ... a pak se ke mně naprosto speciálním způsobem dostala. A mezi námi, to už něco znamená. :-) Dlužím autorce omluvu za prvotní pohrdání její knihou. Je úžasná. Tak si ji přečtěte, ty, ty i ty, protože to má smysl. Všechno, o čem Anie píše, má smysl. A kdo nevěří, ať tam běží.

SakuraLuci

Hezká inspirativní knížka, Anie je moc milá, ale nemohu se zbavit pocitu, že je to další motivační kniha v naší knihovně - dost podobná, jako ty ostatní. 4 *

Safienka
30.12.2017

Moc milá kniha, která mě dostala do dobré nálady, donutila zase trochu popřemýšlet a zavzpomínat. Moc jsem si ji užila, věřím, že se k ní budu často vracet. Škoda jen, že nemá víc stran :)

pavlina9305
29.12.2017

Milá slečna, milá kniha, pěkné čtení, motivační, výroky k zamyšlení- ano.Na její věk i vyspělé názory - ano- ale jak můžu dát této knize 5 hvězd a Jeffrey Deaverovi 5 hvězd za Sběratele kůží? To nejde přece.. i když se jedná o naprosto rozdílný žánr, a nechci tu srovnávat jablka a hrušky, tak prostě jinak nemůžu .
Co se mi líbilo: místa, která si člověk mohl dopsat sám, vybarvit si obrázky, to mě taky bavilo - dobrá odreagovačka.
Celkový názor - Anie, maluj, tvoř, vyráběj, foť a bloguj,..ale knížku, i když byla čtivá a milá, už nepiš..

eliskaavavrova
15.12.2017

Stačilo pár stránek a knížka se stala jednou z mých zlatých grálů :)

heslarova
07.12.2017

Velmi inspirativní a motivující knížka, ideální na klidné podzimní/zimní večery. Akorát ve druhé polovině už mi to vše přišlo jako velké klišé, ale přesto jsem dočetla.

Simmminek
06.12.2017

Zajímavá kniha, ve které se střídají hluboké myšlenky a vtipné až neuvěřitelné příběhy ze života. Na to že autorkou je mladá žena a jedná se o její první knihu, tak si myslím, že se nemá za co stydět.

Fanny-nka
19.11.2017

Motivačních knížek, které člověka vybízí ke změně pohledu na svět a na sebe samého je spousta. Tahle však vyniká úžasným propojení s životním příběhem autorky. To se jinak čte, když máte důkaz, že to tak opravdu jde. Navíc je tato knížka tak nádherně napsaná a zkonstruovaná, že si musí získat snad každého. Já v ní našla spřízněnou duši. Dostala jsem jí jako dárek a četla ji pro odlehčení od povinné četby a musím říct, že by své místo měla mít i tam.

Gabetina
28.10.2017

Byla jsem velmi zvědavá, Annie chvíli už sleduji na sociálních sítích a knížku jsem si chtěla přečíst. Kamarádka mi ji půjčila stím, že jí nedočetla, nezaujala jí a přišlo jí že se autorka v některých částech protiřečí. Tak jsem se do ní pustila s malým očekáváním ale mě mile překvapila! Líbilo se mi vyprávění, životní moudra a hlavně ty malůvky! Chci si jí přečíst minimálně ještě jednou znovu a vychutnat si tu milou a lehkou atmosféru provoněnou Bali. Za mě super! Každý by si měl plnit sny..

Kaetana
25.10.2017

Miluju tuhle knihu...Anie je skvělá.Libí se mi kapitola jak si spravně přát....tak jsem si přála a vyplatilo se.Jeden ze snů se mi splnil...

Analady
19.10.2017

Tato kniha mě v knihovně zaujala svým názvem i krásnou, romanticky laděnou obálkou. Uvnitř knihy mě překvapilo titěrné písmo, kvůli kterému se mi kniha hůř četla. Autorka se zde s námi podělila o své zážitky a poznatky, přidala i pěkné obrázky. Ráda se nechávám inspirovat lidmi, kteří se nebojí uskutečnit svoje sny, dokáží přijmout výzvu, postavit se obavám i neúspěchům. Obdivuji jejich odvahu a přeji jim úspěch.

DanyGlover
02.10.2017

Holka si splnila sen a napsala knihu. Líbí se mi jak žije a jak uvažuje. Pěkná kniha ke kávě.

Stephanie92
01.10.2017

Knihu bych popsala dvěma slovy .. velká inspirace.

IvusP
29.09.2017

Tak tahle knížka se okamžitě vyšvihla mezi mé srdeční záležitosti. Annie přes rok sleduju jak na instagramu, tak na facebooku, od knížky jsem věděla, co čekat. I přesto ale daleko předčila moje očekávání!
Na začátku byl účel - u knížky se usmívat - splněno, u mně navíc jako bonus hřát u srdíčka - splněno, nechat se kutálet slzy - splněno. Já tleskám a slovy ani neumím vyjádřit, jak moc vděčná za tuhle úžasnou knížku jsem! Takže se klaním a upřímně děkuju!!!

Marčullkas
28.09.2017

milé pohlazení na duši

Leniii
24.09.2017

WOW! Dlouho jsem se nesetkala s tak výjimečnou knihou jako je tato. Autorka si na nic nehraje a napsala inspirativní myšlenky tak trochu v laickém jazyku, což si za mě zaslouží hvězdičku. Další hvězdičku určitě za krásné ilustrace. Třetí hvězdička je za prostor pro čtenáře, hned si sami můžou napsat svoji myšlenky, pocity, emoce. Poslední dvě hvězdičky jsou za vlastní zkušenosti, které dokazují, že když si člověk za něčím jde, tak to musí vyjít :)

PaluškaB
19.09.2017

Kdybych měla popsat knihu pouze jedním slovem, tak by to bylo slovo INSPIRATIVNÍ.
Protože tahle kniha prostě je INSPIRATIVNÍ. Je to životní příběh holky, která, i když se bála, tak prostě zaťala zuby a šla žít svůj život naplno.
Ukazuje nám dospělou dívku s duší dítěte, která věří, že i ty nejblázivnější sny se nám mohou vyplnit, když opravdu věříme a jdeme si za tím.