Továrna na sny

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/322974/tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4.2410
New Age, Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, vlastním nákladem

terijans

Čtu blog Anie, knížka pro mě byla spíše takovým shrnutím všeho, co jsem věděla, ale hezké čtení to bylo, to zase jo.

helkol

Anie sleduji na sociálních sítích již delší dobu a tak jsem od knihy měla asi větší očekávání. Knížka je to hezká, ale příjde mi to spíš jako shrnutí jejích myšlenek, které patří spíš na blog.

tereza2627

boze tak tohle byla pecka. moc jsem od knihy necekala, myslela jsem, ze to budou rady typu - mejte se radi takova jaka jste, delejte si veci podle sebe a takove ty typicke fraze, co cloveka vazne nebavi cost...ale Anie to napsala krasne (a tyhle holce, ze je teprve neco malo pres dvacet?), moudra prokladana pribehy ze sveho zivota v mnoha faktech jsem sebe i manzela dost poznavala

marcolka

Kniha je souhrnem zkušeností, zážitků, postřehů.. a výzvou k motivaci. Je vyjádřením pravd ať už příjemných nebo nepříjemných. Je v mnohém jako přes kopírák, co se týká postřehů a života nás všech. Každý se v lecčems z toho může najít. Až je to místy opravdu vtipné, jak jsme všichni v takovém množství věcí stejní. Ať už ženy nebo muži..

oskli

Milá knížka, která se báječně čte před spaním. Ale je znát, že ji Anie psala už před pár lety, dneska dokáže myšlenky zformulovat ještě lépe. Mám ji moc ráda. Je velmi mladá, ale v hlavě to má srovnané lépe než většina mých vrstevníků, kteří jsou cca o 15 let starší. Knížka určitě stojí za přečtení, ale sledovat Anie na Instagramu a blogu je ještě lepší :-)

Ronnie68

Skvělá motivační kniha .. často i zábavná a na zamyšlení ... nebýt čtenářské výzvy, nikdy bych na ní nenarazila ...

lorean01

Jedním slovem: úžasná!

Figallka

Mrzí mě, že jsem na tuto krásnou vílu narazila teprve nedávno a měla možnost si přečíst knihu až teď. Každopádně miluji jak Anie dokáže napsat vše upřímně a tak kouzelně ilustrovat, že vás kniha uchvátí na první pohled a nejste schopni se od ní odtrhnout, i když nás sama autorka musí odhánět, abychom knihu odložili.
Každý si může říct, je to jenom životní příběh a koho to má co zajímat že? Ale Anie to zamýšlí tím způsobem, že nám chce předat své zkušenosti, které se nebála získat na svých životních cestách se svým mužem. A můžou nám být jedině nápomocné při našem rozhodování. Ať už nevíme co dál s naším nudným životem, tak zde si nalezne inspiraci podle mne každý, přece to je Továrna na sny!

Katie46

Po dlouhé době kniha, která mě pohltila a nechtěla jsem, aby vůbec skončila. Moc hezky sepsané myšlenky o tom, jak si udělat ten život hezčí a nebát se plnit si své sny, ať jsou jakékoli. =)

Prim

V těžkých chvílích pomůže.
A jestli se mi můj sen splnil podle návodu Ani napíšu v říjnu ;)
2.10.2018 splněno i když ne úplně dle mé představy,ale i tak jsem šťastná že se to podařilo protože než jsem začala číst tuto knihu myslela jsem si že to je úplně nereálné. Tak že doporučuji si pořád někde lítat ve snu :)

Hanulka25

Knihu mi věnovala moje dcera, která z ní byla naprosto nadšená. I když autorka tvrdí, že na penězích zas tak moc nezáleží, knížka je důkazem toho na čem všem se dá vydělat. No a myšlenky, které té mladší generaci připadají úžasně inspirativní, tak na ty jsme my starší dávno přišli sami.

KK26

Oddychové čtení, které Vás donutí zamyslet se nad svým životem. Jestli to, co děláte, má nějaký smysl..
U hodně pasáží jsem se nachytala, jak se usmívám..Jak si sama představuji to, o čem autorka píše..

Sonika26

Skvělá motivační knížka.
Je krásně napsaná srdcem autorky a moc hezky se čte. U něčeho se zasmějete u něčeho zamyslíte. Za mě deset hvězdiček (tolik jich tu ale není tak musím dát jen pět :D).

Nikyna8

Pohlazení po duši, krásné pozitivní myšlení, zamyšlení nad tím aby jsme se radovali z maličkostí.Žít život teď a tady, užívat si ho.

anetch

Pozitivní. Není vhodná pro zapšklé negativní lidi.

Cari

S očekáváním jsem knihu otevřela. Nevím, co jsem čekala... Možná něco inspirativního. Kniha má hezkou obálku i název. To zase jo, ale ten obsah... Je to vlastně celé o životě autorky. Jak moc si chtěla splnit své sny. Jak to v dětství měla těžké, protože se neměla ráda. A hlavně o vztahu s přítelem, který je ten pravý. Literárně to taky není moc dobře zpracováno, spíše je to hodně slabé. Autorku nikde nesleduji, takže mě to nijak v hodnocení neovlivňuje. Ale po pár stranách jsem kroutila hlavou a řekla si, že je to strašná kravina. Hlavně proto, že jsem čekala něco jiného. Co se týče pasáží o tom: Jak si přát? Je to sice hezké, ale knihy na tohle téma už existují a autorka je má pravděpodobně dost načtené. Takže pro mě žádná novinka.
Podle mě by blogy, měly zůstat na blogu. Tam to tak nějak smysl má, ale jinak... Škoda papíru.

Allla9

Knížka plná pozitivních myšlenek. Pobaví a pohladí po duši.

Denisa232623

Velké očekávání, které nebylo naplněno. Každopádně Anie mám ráda jako člověka z internetu. Líbí se mi její životní styl, nápady a rady.

ditul

Knihu jsem si koupila hned jak poprvý vyšla a ležela mi stále v knihovně.. Odkládala jsem ji kvůli minipísmenkům. Nakonec jsem se k ní dokopala a jsem nadšená. Je ve formě deníku a krásně čtivá. Čiší z ní hodně pozitiva, ikdyž Anie zrovinka neměla super dny, skvěle pobavila.. ;)

Veru.Viti

Milounká knížka od milé blogerky. Kniha je snová, jednoduchá a nutila mě se nějakým způsobem při čtení usmívat. Ilustrace v knize jsou krásné.

Andynka

Milá kniha. Ale kdybych neznala Anie po sociální síti, tak by se mi kniha nějak moc nelíbila. Ale jelikož sleduji Anie a jako osoba mi je moc sympatická, tak v té knize se odrazila její osobnost. Milé čtení, pro mě tedy nikam zásadní, ale u knihy jsem si odpočinula a zavzpomínala. Každopádně bych si uměla představit od Anie pohádkovou knížku. :)

Jeckyyy

Továrna :) Anie je holka, co mi často mluví z duše....mám ráda její názory a styl života...knížka je krásně ilustrovaná a plná příběhů a motivací. Příběhy se mi moc líbily, motivace už méně....ale třeba někomu pomůžou :)

bee88maja

Kniha příběhů, motivace a nalézání sebe samého. Obohacení duše zaručeno, a popostrčení k sebemotivaci také. Kdo je ztracený ve světě, kterému chybí láska, doporučuji přečíst.

denisakopecka

Autorku knihy obdivuji jako "internetového" člověka, ale jako spisovatelku už úplně ne. Knížka rozhodně nebyla špatně napsaná, ale pro mě úplně zbytečná.
Měla jsem asi moc velké očekávání, které nebylo naplněno.

Ennie

Kniha rozhodně není "návodem, na šťastný život", z tohohle úhlu pohledu je tam jen pár světlých míst, které to splňují. Jinak je to spíše o životě autorky, který nějak šťastný pocit také nenavozuje. Nelíbilo se mi, jak autorka pořád omívala, jaká je kráva a z toho vztahu s přítelem jsem také moc štěstí necítila. Ilustrace v knize jsou ale moc krásné :).

Kaca24

Takové úžasné pohlazení! Krásné ilustrace, myšlenky, rady, skvělý náhled na život :)..

slecnapeta

Jedná se spíš o zápisník myšlenek. Nemůžu se úplně sžít s trendem, že blogeři najednou vydávají knihy založené na článcích z blogu. Tato kniha má krásné ilustrace, zajímavé myšlenky a čte se lehce. Do letadla ideální, aspoň člověk ví, jak si přát, ať už skončí turbulence a je zpět bezpečně na zemi.

JakubiRa

Životní výpověď s touhou předat radost a zkušenost. Pokud člověk neočekává literární hodnotu, nebude zklamán. Knížka obsahuje i prázdné stránky na vlastní zápisky a černobílé obrázky, které si čtenář sám může vybarvit. Je to taková potěcha duše.

Elone

Nejprve to byla knížka pro kamarádku, co mě půl roku ležela v knihovně a pak mě velice mile překvapila a naplnila krásnou energií a motivací, která mi už nějaký ten pátek chyběla.

jengibre

Úžasně pozitivní knížka o síle myšlenky, plnění snů a odvaze nevzdat TO. Moudrost a životní optimismus, které z ní doslova čiší, musí dostat prostě každého :-)

vesmír blogy cestování

Aneta Denemarek (Badžgoňová)