Továrna na sny

od:

Továrna na sny

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/322974/tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4.3311
Žánr:
New Age, Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, vlastním nákladem
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (87)

Přidat komentář
aja3098
16. dubna

Úžasná knížka, krásné ilustrace ! Všem doporučuju!

LittleAnnette
15. dubna

Pro mě je to knížka, ke které se budu ráda vracet. Takové uspořádání myšlenek, pocitů a motivace. Vidět radost v maličkostech a i v negativních energiích života. Jednoduše psaná, lidská, milá. Líbí se mi i kreativní využití, člověk si tam může něco zapsat, vybarvit, zavzpomínat... taková oddechovka od náročně psaných knih, které čteme. U těchto knížek je důležité hodnotit, jak na vás působí, jak se vám u ní přemýšlí, jestli s vámi něco dělá. Za mě pět hvězdiček, protože splnila má očekávání ohledně pocitů při čtení.

xxbarbarelaxx
13. dubna

Díky tyhle knížce si uvědomíte, kolik krásných maličkostí je okolo nás

Bar16
11. dubna

Milá oddechovka, která Vám připomene, co je v životě opravdu důležité. Jen si přiznejme, kolikrát řešíme prkotiny, naprosto nedůležité prkotiny...

KateTheBlogger
04. dubna

Perfektní knížka k hrnku horkého čaje nebo kakaa :-)

Roscata
27. března

Krása co hladí po duši.

t-e-r-k-a
23. března

Poučné, pozitivní, vtipné a hlavně "lidsky" napsané. A vše doplněné krásnými malbami.

Barulinkas
22. března

Krásná kniha, jako bych jí napsala já :) Stejné myšlenky a pocity.

Nixa
22. března

Kniha byla velmi čtivě napsaná a každou stránku jsem si užívala. Rozhodně jsem od knihy nečekala, že mi toho tolik dá. Ze začátku jsem se do ní ani nechtěla pouštět, ale už teď vím, že jsem jí nečetla naposledy. A grafické zpracování jen podtrhne kouzlo, které z knihy vyzařuje.

adela2230
15. března

Kniha je zajímavě napsaná. Není ani špatná ani dobrá, takový průměr. Asi největší problém jsem měla s autorkou, dost mi nesedla, ale knihu jsem dočetla, byla velmi čtivá.

Blanchidlo
07. března

Nebyla špatná, nebyla ani dobrá. Ale moc se mi líbí zpracování a četla se lehce :)

tereka
05. března

Anie je skvělá osoba, píše čtivě a upřímně. První kniha, kterou jsem záměrně četla pomalu, aby tolik neubývala a myšlenky si mohly sednout.

FitnessTýpek
03. března

Jedna z nejlepších knih za poslední dobu. Navíc od české autorky. Kniha je velmi autenticky napsaná. Člověk se v ní nic nového asi nedozví, ale popostrčí ho a hlavně... je důležité číst mezi řádky.

Majulle
24. února

Včera jsem dočetla tuto knihu, a už teď vím že tuhle nikdy neprodám. Je v ní tolik pozitivní energie a motivace že jsem ji určitě nečetla naposled. A myslím si že mnoha lidem tato kniha otevře oči . Takže moc doporučuji :)

stupidiack
22. února

Čekala jsem od této knížky trochu víc ..
Některé pasáže jsou milé a inspirativní, jiné nezáživné, až nudné.
Zároveň je to pro mě motivace, že i JÁ (!) můžu klidně knihu napsat. :-)

Zanda21
20. února

Knihu bych popsala asi tak, že je jiná než ostatní. Taková milá, motivační. Ale když bych měla hodnotit knížku jako takovou, tak mi to přijde, jako omalovánky do kterých je vloženo pár stran textu. Vím, že snad každá kniha se neobejde bez chyb. Stylistické chyby mi nevadí, ale hrubky ano. Anie je co se týče psaní talentovaná, ale asi by se nic nestalo, kdyby zůstala jen u blogu.

Deny95
12. února

Krásná kniha plná pozitivní energie. Ke knize se budu určitě ráda vracet. Taková srdcovka. ♥

lemichaela
11. února

Miluji tuto knížku.. stránky plné pozitivní energie, motivace a věcí, které si člověk ani neuvědomuje.. Knížka je rozdělená do několika kapitol, které jsou velmi čtivé a doplněné o úžasné obrázky.. jedna z knížek, kterou bych mohla číst stále dokola! :)

Kristyna95
09. února

Knihu hodnotím jako lepší průměr. Motivační kapitoly, jako např. "Jak si správně přát" byly dle mého opravdu povedené a bylo znát, že Anie své životní filozofii opravdu věří, čímž na mě běhěm čtení přenesla kus tohoto naladění (začala jsem si vést deník, do kterého zaznamenávám každodenní maličkosti zpříjemňující den a chystám se vyrobit si nástěnku přání). Tyhle kapitoly mě bavily a cítila jsem se při nich nabuzená dokázat cokoli si umanu. Proto je škoda, že takových kapitol bylo v knize jen pár. Zbytek o cestování, hledání práce, dětství, vztazích a "vtipných" kapitolách o typech turistů. Ne, že by to nebylo zajímavé čtení, ale přeci jen jsem čekala, že tyto kapitoly Továrnu na sny jen ozvláštní a ne, že budou tvořit většinu knihy. Ale samozřejmě, i popis zážitků z různých zemí patří z jistého úhlu pohledu do motivační sekce, ale přece jen bych ocenila více kapitol o štěstí, které můžu najít sama v sobě a je jedno, kde se zrovna nacházím. Možná jsem i přes dočtení této knihy stále cynik, ale opravdu pochybuju, že zmíněné rady někdy uplatním v Thajsku či na Bali.

smajiska
08. února

Úžasná milá knížka na dobrou náladu. Zachumlat se pod huňatou deku s horským čajem s medem a číst a číst a číst. Četlo se skoro samo. Ale tak moc mile, příjemně. Dokonalé pohlazení po duši :)

zuziila
04. února

Továrna na sny se stala jednou z mých nejoblíbenějších knih, kterou nikdy nedám z ruky. Děkuji za krásně napsanou knihu, která mi ukázala taky jinou možnou cestu života, která mě přiměla se zamyslet a přemýšlet víc sama nad sebou a nad okolním světem. Čtení knížky jsem si moc užila, snažila jsem se odsouvat čtení jednotlivých kapitol, abych s knížkou strávila co nejvíce času. Hned jak jsem jí dočetla, řekla jsem si, že jí musím začít číst znovu.
Mohu doporučit všem.

JmenujiSeZuzla
27. ledna

Anie jsem před její knihou tolik nesledovala. Věděla jsem, že tato slečna dělá to, co dělá, ale více jsem se do toho neangažovala. Kniha mě ale natolik zaujala, že jsem si ji musela pořídit. Snažila jsem se držet toho, že jsem knihu četla vážně pomalu. Četla jsem ji zrovna v době, kdy jsem té motivace měla málo, všechno se bořilo a stálo za nic. Vše nakonec dopadlo nejlépe jak mohlo a já si knížku užila. Anie je hrozně milá a chytrá slečna, nebojí se být upřímná a dokázala vše krásně vystihnout. Její cestu obdivuju, obdivuju i Anie jako samotnou. Její kniha vznikla vlastně z ničeho. Nevydává pod žádným nakladatelstvím, takže si mohla knihu psát, opravdu jak ona chtěla. Nad těmi ilustracemi jsem žasla. Vím, že kniha byla od toho, abychom si s ní dělali co chceme (vybarvovali, dělali záznamy apod.), ale z té knihy, jak vlastně ze všem, jsem měla hrozný respekt. Něco tak krásného jsem nemohla ''zničit'' mými náčrtky a blbůstkami co se mi mihly hlavou. Celkový styl té knihy se mi moc líbil. Autorka zakomponovala jak typické příběhy ze života, tak trochu toho snílka v sobě, což ohromě oceňuji. Samozřejmě díky tomuto se kniha neobešla bez těch několika hrubek, ale tady šlo o poslání. Mé hodnocení je možná nízké, ale kdybych knihu srovnala s jinými motivačními knihami, třeba i mnohem staršími, asi by to nemělo cenu hodnotit. Budu se snažit řídit tím vším, co jsem přečetla a myslet na to, že to v životě není vždycky jen pohádka. Ale my to z něj můžeme udělat...a hlavně SNÍT!

peterkovasona
22. ledna

Tak krásnou a upřímnou knihu jsem nikdy nečetla. Můžu jen napsat Klobouk dolů Anie

Petief
21. ledna

Knížka super . Jedná z těch co musí být doma.

catherinee94
21. ledna

Kniha je prostě dokonalá, jako sama autorka. Čte se tak dobře, že nejde jen tak přestat. ♥ Určitě se k ní nejednou vrátím.

annasglamour034
17. ledna

Knížku jsem si velmi užila, je plná myšlenek a příběhů ze života. Už po pár stránkách jsem se usmívala na každého člověka a nejspíše jsem trošku vypadala jako blázen. Nabyla mě velmi příjemnou energií a doporučuji na zimní počasí s čajem :)

DragonflyT
15. ledna

Příjemná knížka plná krásných myšlenek. Místy jsem se i upřímně zasmála. Děkuji.

Luluhappy
13. ledna

Anie je o rok mladší než já a na svůj věk má dobré názory a na spoustě věcech se s ní shodnu. Knihu jsem přečetla poměrně rychle, jen některé pasáže byly trochu nezáživné a někdy až moc slunickove.

Aaliyan
05. ledna

Dávám pět hvězdiček, i když za ty hrubky bych neměla :-) Ale čert to vem. Napřed jsem nad knihou kroutila hlavou ... pak o ní zjistila víc ... a pak se ke mně naprosto speciálním způsobem dostala. A mezi námi, to už něco znamená. :-) Dlužím autorce omluvu za prvotní pohrdání její knihou. Je úžasná. Tak si ji přečtěte, ty, ty i ty, protože to má smysl. Všechno, o čem Anie píše, má smysl. A kdo nevěří, ať tam běží.

SakuraLuci
03. ledna

Hezká inspirativní knížka, Anie je moc milá, ale nemohu se zbavit pocitu, že je to další motivační kniha v naší knihovně - dost podobná, jako ty ostatní. 4 *