Továrna na sny

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4.2700

Kniha Továrna na sny

Malíček

Útlá knížečka, která se krásně čte, protože je psaná jednoduchým stylem. Je to nenáročné čtení a knížka je doplněna krásnými ilustracemi, které pohladí po duši. Je to miloučké, hezké, ale upřímně mi to nepředalo nic zásadního nebo převratného.
V knihovničce vypadá hezky, jednou přečíst ano, ale znovu ji asi neotevřu.

Hugoline

Knížka se četla dobře. Určitě má v sobě potenciál motivovat a inspirovat, ale asi už jsem v životě trochu dál...

Iva B.

Budu upřímná, když řeknu, že jsem hodně překvapená z hodnocení tady na DK, asi velká základna fanoušků, to udělá svoje.. já teda neznám autorku ani její blog, na knihu jsem narazila náhodou a hodila se mi do výzvy.. asi v půlce jsem uvažovala, že to nedoctu, ale kousla jsem se. Není to nic nového, pořád stejná moudra a rady, které najdeme kdekoliv jinde, jen je to oblečené v jiných satickach...

Niky Coffee

Díky blogu měla prostě reklamu. Možná, že by to jako úžasný čtivo vnímala nějaká čtrnáctiletá slečna, která by Anetu viděla jako dospělou a svůj vzor. Ale jinak je to propadák. Dvě hvězdičky alespoň za snahu. Ty hrubky byly otřesný, to jsem ještě v žádné knize nezažila a iritovala mě i ta nespisovná řeč. Co může předat tak mladá holka? Tak jela do zahraničí, protože byla mladá a naivní a dělá to z ní osvicenejsiho člověka? Ne. Ona i ta idylka toho cestování, pláže a její spřízněné duše je jedna velká faleš, což sama i přiznává. A sorry, mně se nelíbily ani ty kresby.

martina8102

Pěkná knížka, pohlazení na duši. Určitě někdy ji znovu přečtu.

Eriela

Velice inspirativní, úsměvná, milá knížka. Na uvědomění, posiluje a pomáha najít, co člověk hledá - lásku k sobě. Ráda se k ní vracím.

SilviiM

Hezky napsaná kniha, která citlivým návodem nabádá lidi, aby se měli rádi. Ke knize se ráda někdy vrátím a nejen kvůli tomu, že ji mám ve své knihovně. :)

klara.franta

Kniha je oddychovou četbou, čte se velmi dobře. Autorku znám už od dob, kdy s přítelem byli na Bali, takže je mi příběh velmi sympatický. Kniha je i inspirativní a motivační, díky některým zkušenostem a radám autorky Anie.