K sobě. Tobě Anie

K sobě. Tobě Anie https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400921/mid_k-sobe-tobe-anie-iqF-400921.png 4 21 4

Básničkový deník je knížka, která vlastně není tak úplně knížka. Alespoň z té větší části. Najdete v ní přes padesát ilustrací a básniček, myšlenek, které by měly vést k zamyšlení a tvořivosti – co s nimi uděláte je ale jen na vás. Zbytek deníku tvoříte vy - svými kresbami, svými pocity, zážitky …

NudeRose
02.05.2020 2 z 5

Deník vřele doporučuji, pokud jej používate opravdu jako deník. Je krásný s plátěnou pevnou vazbou a obsahuje spoustu nápadů, na jaké téma zrovna psát (či kreslit). Nejvíc asi překvapí ilustrace uvnitř deníku, které jsou nádherné!
Vzhledem k tomu, že ale tento deník hodnotím na portále "databáze knih", nikoli uměleckých děl, dala jsem pouze polovinu hvězdiček. Co mě totiž opravdu nezaujalo, jsou básničky uvnitř deníku. Z celého obsahu jsem našla snad jen dvě, které se opravdu rýmují (slovem i rytmem), byť se autorka o rým usilovně snaží. Básně postrádají jednotnou kompozici (v rámci jedné básně), impresi a celkově působí dost strojeně.
Pokud ale pominu tuto - v deníku bohužel dost výraznou - složku, doporučuji jej minimálně k prohlédnutí. Zmíněné ilustrace za to prostě stojí. A snad i příjemně potěší, že autorka zvolila tisk na recyklovaný papír, čímž inspirovala k ohleduplnějšímu a udržitelnějšímu přístupu své podporovatele.

FejKýý
29.09.2019 4 z 5

Bylo to dobré málo textu ale však o textu to nebylo, sem tam jsem něco namalovala, čmárla,..

hroneczek
15.08.2019 5 z 5

Vřelé, klidné, milé, pravdivé... to vše vás po přečtení bude napadat. Básně nejsou nijak složité, ihned pochopíte, co tím chtěla autorka říci, ale i přesto, budete nad významem pro sebe a své okolí přemýšlet...
Krásný dojem z knihy jen umocňují nádherné autorčiny ilustrace.

michaela.97
16.07.2019 5 z 5

Nejkrásnější básničkový deník s ještě krásnějšími ilustracemi! :)
Je v něm spousta prostoru na vlastní tvorbu a každá si v něm najde to svoje.
Miluju, doporučuju.

Anie Songe