maja11231 maja11231 komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Dobrá kniha, kterou jsem si ráda přečetla.

13.06.2019 4 z 5

Nešťastná nevesta Nešťastná nevesta Janna MacGregor

Takový průměr, nebylo to ani špatně ani nejlepší.

12.06.2019 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Zase úžasná knížka, kterou jen tak z hlavy nedostu. Přímo ji miluji, řadím ji mezi nejlepší knihy s válečnou tématikou a tak mezi nejoblíbenější knihy, které mám doma v knihovně. Spisovatelka píše velmi kvalitní knihy. Už se těším až si přečtu její poslední knihu Potrhaná křídla.

24.05.2019 5 z 5

Zase skvěle napsaná

18.05.2019 5 z 5

Dobře se čte, já jsem s knihou spokojená.

18.05.2019 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Velmi dobrá kniha se silným příběhem, který mě vzal za srdce

15.05.2019 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Bomba, kniha překonala mé očekávání

Síla Síla Siri Pettersen

Nejlepší díl z celé série. Vážně super kniha. Určitě si ji ještě minimálně jednou přečtu.

14.05.2019 5 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Zase kniha nezklamala, lepší než předchozí díl

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Kniha mě zaujala, určitě patří mezi mě oblíbené knihy ke kterým se budu chtít vrace. Těším se na další díl,

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Krásný příběh, který jen tak z hlavy nedostanu.

14.05.2019 5 z 5

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

K sérii jsem se nechtěla znovu vrace už je, že minulý díl mě nebavil ale přece jen jsem neodolala a koupila si ho, no musím říct, že jsem udělala největší chybu svého život. Děj nudný (ale asi pro první stupeň základní školy to bude zajímavý), postavy nudné, konec nudný, no prostě abych to zkrátila celá kniha nudná. Další díl si nekoupím i kdyby mě zaujala obálka knihy, maximálně pro moji mladší sestru, které bude 10 let- určitě to pro ni bude velké dobrodružství ale pro mě už ne.
doporučuji dětem do 12 let pro straší děti to už není.

13.05.2019 odpad!

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Od knihy mi nedělalo problém se odtrhnout a to je škoda

13.05.2019 3 z 5

Vojna rodov Vojna rodov Victoria Aveyard

Musím prohlásit že tenhle díl byl nejleší

13.05.2019 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Ne. První díl jsem dočetla a dokonce se i těšila na tenhle díl ale velice mě to zklamalo. Je to škoda kniha má totiž velký potenciál

13.05.2019 2 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Četla jsem už lepší knihy ale přesto si přečtu další díly, jsem totiž zvědavá jak to dopadne

13.05.2019 3 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Oddechová kniha

13.05.2019 5 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Velmi čtivá kniha. Detektivní knihy mám ráda a tuhle můžu zařadit mezi povedené knihy. Zatím nejlepší detektivní kniha, kterou jsem kdy četla.
Doporučuji

13.05.2019 4 z 5

Vzestup Vzestup Kiersten White

Mile mě to překvapilo

07.05.2019 4 z 5

Zrádce trůnu Zrádce trůnu Alwyn Hamilton

Pane bože, tak to bylo super. Ještě lepší než první díl!!
Miluji tohle sérii ❤

07.05.2019 5 z 5