Rudá královna přehled

Rudá královna
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260316/bmid_ruda-kralovna-k82-260316.jpg 4 1559 1559

Chudobou zasaženi Rudí žijí pod nadvládou Stříbrných - elitních bojovníků s nadpřirozenými schopnostmi. Pro sedmnáctiletou chudou dívku Mare Barrow se ale asi nikdy nezmění to, že patří mezi Rudé. Mare pracuje v paláci Stříbných, v městě, které nenávidí. Rychle nicméně zjišťuje, že přesto, že jí v žilách koluje červená krev, ovládá smrtící sílu. Taková, která je pro Stříbrné hrozbou a která by mohla zničit jejich nadvládu. Moc ale představuje nebezpečnou hru. Kdo v tomto světě rozděleném krví vyhraje?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Red queen , 2015

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rudá královna. Přihlašte se a napište ho.

_čtenářka_
06.06.2024 5 z 5

Kde se mi Rudá královna schovávala? Moc se mi totiž líbila! Skvělá hlavní hrdinka, úžasně vymyšlený svět, a nejlépe napsané vyprávění z první osoby, jaké jsem v tomto žánru četla. Jsem více než spokojená a jdu hned na další díl - konec byl totiž jeden velký zvrat.

petrulka
28.04.2024 4 z 5

Mě se kniha líbila moc. A to od prvních stránek. Nezdálo se mi na nich ní nudného, ani zdlouhavého. Příběh má něco z Hunger Games, něco ze Selekce, není to úplně vrchol originality a vývoj některých postav je celkem předvídatelný. Je to takové osvěžující čtení, zábavné, pohodové. Mám všechny díly a jsem ráda, že jsem je pořídila najednou, čekám, že dvojka bude ještě lepší.

M.C.SMITH
24.04.2024 3 z 5

Musím říci, že jsem měla chvílemi pocit, jako kdybych knihu už někdy v minulosti četla. Děj mi přišel známý.
Začátek byl pro mne nudný a dlouho mi trvalo, než mne začala kniha bavit.
Většinou nejsem člověk, který by upozorňoval na chyby v textu, jsme všichni jen lidé a i těm nejlepším se stane, že udělá chybku. Zde ale v textu bylo opravdu dost chyb a některé tloukly do očí.

Kniha nebyla špatná, to rozhodně ne, ale připomíná mi dost jiných knih. Časem se pustím do zbývajících dílů, snad pro mne nebudou zklamáním.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Rudá královna v seznamech

v Přečtených2 222x