Malé sladké lži

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cat Kinsellová bývala tatínkova holčička až do dne, kdy svého otce přistihla, jak flirtuje se sedmnáctiletou Maryanne ze sousedství. Když pár dní nato Maryanne beze stopy zmizí, Catin otec zapírá, že by ji znal. Od té doby se Cat tím tajemstvím užírá a jejich vztah tahle malá sladká lež navždy poznamená... O osmnáct let později pracuje Cat jako detektiv u oddělení vražd a jejím nejnovějším případem je zavražděná žena Alice, která byla nalezena nedaleko hospody, již provozuje její otec. Můžou spolu případy Alice a Maryanne souviset? Cat začíná vyšetřovat – ale když už se člověk noří do minulosti, zjištění se mu nemusí líbit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407306/big_male-sladke-lzi-3Vu-407306.jpg 3.4206
Série:

Cat Kinsellová 1.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis
Originální název:

Sweet Little Lies, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (80)

Kniha Malé sladké lži

Lusa
včera

Taková průměrná, ale docela čtivá detektivka, ta ich forma mi moc neinponuje, ale dá se na to zvyknout. Konec se pěkně vykreslil, ale asi nebudu s autorkou pokračovat.

Miškus
02. září

Kniha je průměrná. Občas byly nudné pasáže. Podruhé si ji už nepřečtu.


ArwenAragorn
07. srpna

60%
Problém je, že i když ta lež, která vám klouže ze rtů, může chutnat sladce, uvnitř vždycky cítíte hnilobnou nakyslost.
A téměř pokaždé se provalí.

Musím napsat, že knížka mi chvílemi připadala hodně rozvláčná a trochu nudná. Úplně jiné to ale bylo v závěru, kdy vyjdou na povrch ukryté lži a je zjištěn vrah Alice. Za to si příběh určitě zaslouží hvězdičku navíc.
K přečtení jako takovou trošku oddechovku bych doporučila.

monushka
23. května

Musím se přiznat, že po přečtení anotace jsem očekávala příběh, od kterého se nepůjde odtrhnout. Ale ono nic, do čtení jsem se musela nutit, kniha mě moc nebavila, za celou dobu se nestane nic závratného, co by stálo za zmínku.

Kkristyna00
14. května

Když tak čtu ty komentáře tak se potvrzuje to, že sto lidí- sto chutí.. U mě to bylo přesně tak že jsem si tu knížku zamilovala. Během 16 hodin jsem tu knížku přečetla.. 16 hodin jsem tu knížku prakticky neodložila a vytáhla mě do děje.. Líbilo se mi, že je to prostě jiný než jsou teď aktuální detektivky, kdy někdo někoho zabije a nechá tam po sobě znamení jako podpis.. bylo to prostě jiný a absolutně jsem nečekala že to takhle dopadne takže za mě pecka... Vřele doporučuju

ivzu77
29. ledna

Dobré, čtivé, napínavé ... Každý má své malé sladké lži.

Gabriela_K
01. ledna

Kniha se mi moc líbila. Netušila jsem až do konce, kdo je vrah. A bavily mě všechny ty zvraty.
Tedy můžu doporučit a těším se až se vrhnu na další díl.

Pdede
28.12.2020

Začátek mi nepřišel moc zajímavý, ale potom jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Překvapivé rozuzlení nakonec umocnilo můj dojem ze skvělého příběhu.

1