Malé sladké lži

Cat Kinsellová bývala tatínkova holčička až do dne, kdy svého otce přistihla, jak flirtuje se sedmnáctiletou Maryanne ze sousedství. Když pár dní nato Maryanne beze stopy zmizí, Catin otec zapírá, že by ji znal. Od té doby se Cat tím tajemstvím užírá a jejich vztah tahle malá sladká lež navždy poznamená... O osmnáct let později pracuje Cat jako detektiv u oddělení vražd a jejím nejnovějším případem je zavražděná žena Alice, která byla nalezena nedaleko hospody, již provozuje její otec. Můžou spolu případy Alice a Maryanne souviset? Cat začíná vyšetřovat – ale když už se člověk noří do minulosti, zjištění se mu nemusí líbit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407306/big_male-sladke-lzi-3Vu-407306.jpg 3.4221

Cat Kinsellová 1.

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis

Sweet Little Lies, 2018

Kniha Malé sladké lži

lexikon_tf
19.08.2022

Cat Kinsellová byla jako malá “tatínkova holčička”, ale jen do dne, kdy svého tátu viděla flirtovat se sedmnáctiletou Maryanne ze sousedství. Když pár dní poté Maryanne zmizí, Catin otec tvrdí, že ji neznal. Od té doby se malá Cat užírá tím, co viděla a její vztah s tátou tahle malá sladká lež navždy poznamená.
 O osmnáct let později pracuje Cat jako detektiv na oddělení vražd a jejím případem je zavražděná žena Alice, která byla nalezena nedaleko hospody, kterou provozuje její otec.
 Co když spolu případy Alice a Maryanne souvisejí? Cat začíná případ vyšetřovat a musí se přitom ponořit do vlastní minulosti.
Pěkná detektivka s překvapivými zvraty a závěrem, kdy do poslední chvíle napjatě a netrpělivě sledujete jak příběh dopadne!

Sabina335
02.08.2022

Za mě spíše průměrná knížka. Četla se sice dobře, ale občas jsem se v kapitolách pořádně ztrácela a popravdě jsem ani nevěděla, kdo je kdo. Číst se to dalo, ale že bych po ní sahala s absolutním napětím a těším na to, co bude dál, tak to bych neřekla.

Emma27
03.07.2022

Bohužel souhlasim s ostatnimi komentáři.

Petra00
06.06.2022

Tak toto bohužel ne. Žádné napětí, akce, zkrátka jedním slovem nuda. Knížka je dlouhá a musela jsem se přemáhat, abych ji vůbec dočetla.

Mystifica
20.11.2021

Na to, ze se v knize jmenuje rada hlavních postav podle autorek knih pro ženy (Steel, Kinsella???)… nebo to byla jen náhoda? No, knížka byla vcelku ctiva a připadalo mi, ze ani v příběhu nejsou žádné očividné nesmysly, postavy zůstávaly ve svých charakterech. Řekla bych, ze řemeslně velmi dobře zpracovana knížka…

Lusa
18.10.2021

Taková průměrná, ale docela čtivá detektivka, ta ich forma mi moc neinponuje, ale dá se na to zvyknout. Konec se pěkně vykreslil, ale asi nebudu s autorkou pokračovat.

Miškus
02.09.2021

Kniha je průměrná. Občas byly nudné pasáže. Podruhé si ji už nepřečtu.

ArwenAragorn
07.08.2021

60%
Problém je, že i když ta lež, která vám klouže ze rtů, může chutnat sladce, uvnitř vždycky cítíte hnilobnou nakyslost.
A téměř pokaždé se provalí.

Musím napsat, že knížka mi chvílemi připadala hodně rozvláčná a trochu nudná. Úplně jiné to ale bylo v závěru, kdy vyjdou na povrch ukryté lži a je zjištěn vrah Alice. Za to si příběh určitě zaslouží hvězdičku navíc.
K přečtení jako takovou trošku oddechovku bych doporučila.