Mrazivá krutost

Rodina, která drží pohromadě. A tajemství, které je všechny drží v šachu. Na detektiva Cat Kinsellovou se v kavárně obrátí Joseph Madden. Jeho žena Rachel ho prý donutí zaplatit, ale nemůže – nebo nechce – prozradit podrobnosti. Protože to vše Cat považuje za pouhou manželskou roztržku, odkáže ho na místní policejní oddělení. Později se setkají znovu – když je Joseph zatčen za vraždu. Ale není to jeho manželka Rachel, kdo je mrtvý… Je Joseph Madden cizoložníkem, vrahem, nebo obětí? Jaké je tajemství, které spojuje členy této rodiny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433466/big_mraziva-krutost-vKO-433466.jpg 3.872

Cat Kinsellová 2.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis

Stone Cold Heart, 2019

Kniha Mrazivá krutost

koki.veru
27.12.2022

Povedená detektivka. Zajímavá zamotaná rodinná zápletka, pěkné rozuzlení, no nenudila jsem se.

Parwana
20.11.2022

Po delší době dobrá detektivka, navíc s vyšetřovatelkou, která má sama škraloup a vyděračského strejdu za zády. Těším se na pokračování.

Sabina335
08.08.2022

Kniha mi přišla o něco slabší než první díl, chvilku trvalo, než se příběh rozjel.

Jakubadavid
27.06.2022

Super, na Cat si musím trochu zvyknout, ale to nevadí. Cat a Lu, jako otec a dcera tvoří pěkně duo. Každopádně zapletený děj byl rozpleten a závěr vypadá nadějně. Snad se dočkáme dalšího dílu.

ivzu77
26.08.2021

Za mne příjemné čtení, detektivní zápletka a napětí je v knize obsaženo. Pro mne bylo bonusem, že jsem četla i první knihu autorky Malé sladké lži, protože postava detektiva Cat Kinsellové se k ději předtím docela ve svém životě vrací a ten současný je jim stále ovlivněn.

Earl23
03.03.2021

Prekombinované, rozvláčne. Dojem z celého čítania navyše veľmi ovplivnilo neskutočné množstvo tlačových chýb (snáď na každej stránke)! Nepochopím, ako niekto može niečo takéto pustiť do tlače a ešte sa pod to aj podpísať. Hnus velebnosti! Cosmopolis, minus sto bodov!

ctenarkaEva
17.11.2020

Mě bohužel tato kniha až tak moc nenadchla. Děj se mi zdál hodně natahovaný, nebavily mě dlouhé popisy. Když jsem na chvíli přestala číst, tak jsem úplně zapomněla, o čem kniha je a kdo je která postava. Nakonec jsem vydržela a četla dál. Konec byl skvělý, ten se mi opravdu líbil a trochu napravil můj dojem z knihy.

čef
23.07.2020

Úplně vším jsem nadšený nebyl např. vedlejší linka s nezvedeným fotrem mne nijak nebavila, zrovna tak jako některé zdlouhavé dialogy. Ovšem celkově uznávám dokonalou imaginaci a vcítění do postav, příběh byl docela napínavý a hledání viníka bylo také patřičně složité. Nejzajímavější pro mne byly výslechy podezřelých založené na rozkrývání detailů jejich činů. Převažuje tedy spokojenost.