maja11231 maja11231 komentáře u knih

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Super
Musím říct že jsem přečetla všechny díly téhle série a Zrádné srdce bylo z celé série nejlepší. Kniha je čtivá a je tam hodně akce. Knihu jsem četla jedním dechem je vážně dobře napsaná.
Zase musím obdivovat hlavní hrdinku- Liu za to že to celé zvládla. Ani jsi neumím představit co bych tam dělala já.
Tuhle knihu doporučuji, určitě si ji taky tak zamilujete jako já ❤❤

20.07.2018 5 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Od téhle autorky jsem ještě nic nečetla a tak jsem se bála že mě kniha bavit nebude. Musím ale říct že mě bavila. Byla napínavá, čtivá a dobrodružná.
Určitě doporučuji

19.07.2018 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Velmi dobrá kniha. Strašně moc se mi líbí obálka knihy.
Doporučuji

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha je moc dobře napsaná, je pravda že se mi nečetla zrovna jedním dechem jako ostatní knihy které mám v knihovně.
Velice se mi líbila hlavní postava Lia moc jsem ji obdivovala zato že se tak dobře dostala do nové roli- servírka v hostinci.
Určitě tato kniha nebyla ztráta času a doufám že i pro vás ne.
Doboručuji

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Tuhle knihu jsem si koupila protože mi ji doporučila kamarádka.
Myslela jsem si že mě bude bavit ale asi ve čtvrtině knihy mě přestala bavit. Musela jsem se sama nutit do čtení. To vyprávění mi přišlo moc dlouhé, postavy jsem si moc neoblíbila, no celá kniha mě moc zklamala jestli bude další díl tak už si ho nekoupím

19.07.2018 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

SUPER
Kniha mě velmi bavila. Byla čtivá tak jako všechny knihy od autorky.
Někteří píšou že jim vadilo že autorka hlavní hrdinku- Celeanu popisuje jako nejlepšího nájemného vraha v celé říši a přitom má ráda štěňata mě to osobně nevadilo.
Doporučuji a myslím že vás bude kniha taky bavit jako mě