Zrádné srdce

Druhý díl série Letopisy Pozůstalých. V zajetí barbarského krále mají Lia a Rafe jen malou šanci na útěk. Jejich jedinou nadějí je spoléhat na to, že král bude příliš ohromen jejím darem, než aby je popravil. Královo zaujetí Liou je však větší, než se na první pohled zdá. Stále je tu i Rafe, který jí lhal, ale pro její ochranu obětoval vlastní svobodu. Zatímco se probouzí Liinym dar a ona poznává sama sebe, je jí jasné, že ji čekají rozhodnutí, která ovlivní její zemi… i její vlastní osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349797/big_zradne-srdce-gE4-349797.jpeg 4.41132

Letopisy Pozůstalých / Kroniky pozostalých 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

The Heart of Betrayal, 2015

Kniha Zrádné srdce

SimonaM86

Vykreslené prostředí Vendy mi přišlo fascinující ač kruté a nelítostné ke všem i k těm nejmocnější.
"Moc se nikdy nenasyti..."
PS: já jsem určitě Kadenův tým :-)

AnnaNešporová

Příběh se mi moc líbí, ale je tam prostě něco, co mi trochu vadí. Asi že je to zdlouhavější. 4/5*

animovanej medv
06.10.2021

Lia v prvním díle byla trošku naivní děvče, ale Lia v druhém díle se stává mistryní klamu. Zároveň si umí zachovat svoji vstřícnost, soucit i k nepřátelům a lásku k životu. Nedivím se, že jí mají vlastně všichni rádi.

Těším se na další díl! Tahle série rozhodně stojí za to!

Luigi1
01.10.2021

Tak jednoho vraha který byl vyslán aby zabil princeznu zlikvidovali,druhého ne.Lia se octla ve vězní Vendy.Kde mimo hlavních hrdinů si na princeznu brousí jazyk vládce Komizar.Uvidíme zdali se princezně podaří uprchnout a vrátt se domů,kde ji prohlásili za zrádce.Lia může očekávat mučení a smrt.

klarka009
07.09.2021

Velmi mě překvapilo, že si druhý díl udržel laťku stejně vysoko jako díl první. Docela jsem se bála, aby nebyl vycpávkový a díky bohu nebyl! Byl možná dokonce o trochu lepší než ten první. Strašně jsem si čtení užila a hlavní hrdinku Liu jsem si oblíbila ještě víc než předtím. I když se jí snažili ponižovat, stále měla hlavu vztyčenou a nenechala si nic líbit. Navíc se u ní začal více rozvíjet její dar. Kdo mě tentokrát trochu víc štval byl Rafe, ale ani za to moc chudák nemůže.. Já prostě fandím Kadenovi a doufám, že to s ním a Liou dopadne dobře.. Líbilo se mi poznávat novou část země - Vendu, ve které se celá kniha odehrává. Její lid, tradice a historii. Objevilo se zde pár nových postav např. Aster, ukecaná malá holčina, kterou jsem si zamilovala :) Objeví se zde také hlavní záporák - Komizar.. to je velice zvláštní postava.. v jednu chvíli si říkáte, že nakonec nebude tak hrozný jak vypadá a v té další mu chcete zakroutit krkem :D A ten cliffhanger na konci? Málem jsem měla infarkt jak autorka tento díl ukončila. Ta opravdu ví jak nalákat čtenáře na přečtení dalšího dílu :D

Audrina
19.08.2021

U sérií bývám k pokračování skeptická, ale tentokrát mě druhý díl bavil o poznání víc než první. Hlavně kvalitně vykreslené záporné postavy.
Konec mě překvapil, čekala jsem ho odlišný. Jsem nesmírně zvědavá na poslední část

Aaron Lewis
18.08.2021

(+ SPOILER) O hodně lepší, jak první díl. Lia super, Komizar super, Venda super, Rafe super, ale co mi udělali s Kadenem? To jak přemýšlel o Lie mi prostě k němu nesedělo a ten jejich věk, blabla. Škoda jeho, že je zamilovaný ok, ale tak, jak to vyznělo mi prostě nesedělo.

A napínali mě teda, to s tím, jak měla vidiny, jak Rafe odjíždí bez ní, mi úplně rvalo srdce. Fakt jsem myslela, že tam zůstane. Že se vrátí je mi jasné, ale jak já je chci spolu.

A Komizar opravdu super, nepřítel hodný Thanose:D

magdalene7
14.08.2021

Jako druhý díl to ujde, řekla bych ale, že se to trochu táhlo, sem tam se něco stalo a pořádná akce byla až v posledních cca 60 stránkách.... škoda, řekla bych že nemilosrdné prostředí Vendy je úplně stvořené k vyvolání nějaké akce. Velice jsem si ale oblíbila postavy: Liu, Rafa, Kadena i Pauline, takže si jdu přečíst poslední díl, abych se teda konečně dozvěděla jak to všechno dopadne, když to skončilo tak napínavě :).