Zrádné srdce

Zrádné srdce obálka knihy
Mé hodnocení:

Druhý díl série Letopisy Pozůstalých. V zajetí barbarského krále mají Lia a Rafe jen malou šanci na útěk. Jejich jedinou nadějí je spoléhat na to, že král bude příliš ohromen jejím darem, než aby je popravil. Královo zaujetí Liou je však větší, než se na první pohled zdá. Stále je tu i Rafe, který jí lhal, ale pro její ochranu obětoval vlastní svobodu. Zatímco se probouzí Liinym dar a ona poznává sama sebe, je jí jasné, že ji čekají rozhodnutí, která ovlivní její zemi… i její vlastní osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349797/zradne-srdce-gE4-349797.jpeg 4.4962

Letopisy Pozůstalých / Kroniky pozostalých 2.

Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

The Heart of Betrayal, 2015

Kniha Zrádné srdce

Fortuna7

Skvělé! Ten svět je naprosto dokonalý. Komizar je úžasný zaporák. Strašně se mi líbilo prostředí Vendy. S dobrým svědomím mohu doporučit.

Evikju

Ze všech tří dílů mě tento díl nejvíc podráždil. Autorka asi chtěla zachovat napětí - princezna balancuje mezi několika muži. Bohužel už se ji nepodařilo správně vykreslit všechny hlavní postavy . O jednom hrdinovi víme téměř vše, dokážeme si ho představit ve všech barvách a další? Bohužel milí čtenáři, máte smůlu. Stejně tak Lia. Neohrožená princezna, která ale postrádá emoce.
I přes to musím říct, že se mi kniha dobře četla. Autorka má talent udržet pozornost čtenáře i bez velkých zvratů. A oproti prvnímu dílu tady bylo víc akce a napětí.

marie2577

Pokračování je stejně nepolevily ale naopak přidaly stavu. Palec nahoru

Akléda_

První díl byl bomba, moc mile mě překvapil a tak jsem se s chutí pustila do toho druhého. Bohužel musím říct, že mi trvalo zhruba půl roku, než jsem ho dočetla. Děj byl rozhodně zajímavý, stále se něco dělo, autorka nás moc nenechala odpočinout, postavy i intriky mě bavily... Ale něco mi tam chybělo. Nedokázala jsem se moc dobře začíst a i přes nabitý a poutavý konec si z knížky odnáším pocit lehce vycpávkového prostředního dílu. Tím, že se celý děj knížky odehrává na jednom místě, to pro mě nebylo tak zajímavé. Na poslední díl se těším, jsem zvědavá co autorka ještě vymyslí, zvlášť po tom konci.

Elina_Berg

Tahle knížka se mi sice líbila méně než první díl, ale musím říct že mě stále docela bavila. Kadena jsem si oblíbila hned v prvním díle, je větší sympaťák než princ a je takovej víc zajímavější a zábavnější.

PandickaAdka2

(+ SPOILER) Keby to nemá takú nepodarenú romantickú linku tak by to bolo za 5* Omg, to som jediná komu lezie Lia na nervy? S každým sa dobrovoľne/nasilu olizuje a aj tak je z nej každý paf :D ja na Rafovom mieste by som o ňu ani bicykel neoprela, a detto Kaden. Taký milí chlapci a akurát o ňu musia bojovať :-\

Ronnie37

Hhh, tak z Kadena se stal můj další knižní crush :33 ale upřímně, zamilovala jsem si ho už od prvního dílu :D

PetraBery
29.11.2020

Skvělé pokračování příběhu morrighanské princezny Jezelie a jejího vyvoleného. Pobyt ve Vendě, zrady, intriky, ale i nečekaní spojenci a zvraty, to všechno je druhý díl této povedené série. A já se těším na závěr.

Falešný polibek
Falešný polibek