Zlodějský tanec přehled

Zlodějský tanec
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407196/bmid_zlodejsky-tanec-u8a-407196.jpg 5 827 827

Zlodějský tanec série

1. díl >

Když zemře král Ballengerovy říše, jeho syn Jase se stává novým vládcem. Okolní království však nehodlají tolerovat jeho panování, které se řídí vlastními pravidly. Na obzoru se objevuje mladá královna Vendy, která je odhodlaná vše změnit. Na tajnou misi vyšle bývalou vyhlášenou zlodějku Kazi. Ta když narazí na nového vládce Jase, rozhodne se své plány změnit. Oba jsou společně vrženi do vírů událostí, které nemohou ovlivnit.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Dance of Thieves , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlodějský tanec. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (170)

Thalin
11.04.2024 4 z 5

Po přečtení předešlé série, která mě opravdu bavila, jsem se na tuhle vážně těšila. I námět zněl dobře. Ze začátku jsem ale měla trošku problém se začíst. A po části, kdy spolu Jase a Kazi putují a která mě vážně bavila a díky které jsem se o čtení ponořila, jsem ve čtení zase sklouzla k lehké nudě. Zkrátka trošku jako na houpačce a místy mi připadalo, že se vlastně nic moc neděje. Vztah Kazi a Jase se mi líbil, působil jemně, ale zároveň mi přišlo, že se vlastně moc neposunuli a až nějak moc rychle přešli k velikým citům.
A asi bych i ubrala na postavách. Některé mi tam přišly úplně zbytečné. Ale celkově se mi líbí styl autorky a rozhodně si přečtu další díl. Snad obsahuje méně chyb. Je vážně ostuda, kolik hrubek a překlepů nakladatelství v knihách poslední dobou klidně nechávají.

DannyLady
21.03.2024 5 z 5

WOW. Když to srovnám s původní sérií ke které je tato kniha spinn-offem, tak je to podstatně lepší kniha. Troufám si říct, že sem si tuto knihu užila víc než všechny 3 díly kroniky pozůstalých dohromady. Vztah mezi hlavními postavami byl pro mě mnohem uvěřitelnější než u hlavní dvojice původní série. Zbožňovala sem vidět znovu postavy původní série, zjistit jak žijí po tolika letech od konce předchozích knih. Příběh byl poutavý, romantická linka nebyla postavena nad příběh a celkově život a příběh Ballengerových byl velmi zajímavý a těším se až se v druhé knize dozvím víc.


maluck
02.03.2024 4 z 5

Povedená fantasy pro mladší ročníky. Příběh obsahoval dobrodružství, lásku i zradu. Kniha se mi líbila a představila jsem si verzi pro dospělé, to by byla pecka. Při čtení mi vadily chyby v textu, které byly rušivým elementem, jinak chválím.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Zlodějský tanec v seznamech

v Právě čtených21x
v Přečtených1 084x
ve Čtenářské výzvě96x
v Doporučených139x
v Knihotéce488x
v Chystám se číst717x
v Chci si koupit224x
v dalších seznamech13x