Zrádné srdce

Zrádné srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349797/bmid_zradne-srdce-gE4-349797.jpeg 4 1344 251

Druhý díl série Letopisy Pozůstalých. V zajetí barbarského krále mají Lia a Rafe jen malou šanci na útěk. Jejich jedinou nadějí je spoléhat na to, že král bude příliš ohromen jejím darem, než aby je popravil. Královo zaujetí Liou je však větší, než se na první pohled zdá. Stále je tu i Rafe, který jí lhal, ale pro její ochranu obětoval vlastní svobodu. Zatímco se probouzí Liinym dar a ona poznává sama sebe, je jí jasné, že ji čekají rozhodnutí, která ovlivní její zemi… i její vlastní osud.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Heart of Betrayal , 2015

kika812
29.12.2017 3 z 5

Musím přiznat, že mě tento díl trochu zklamal. Ve většině průběhu knihy se nic moc nedělo, dalo by se říct, že to bylo “klidné” a až ke konci knihy nastal obrovský zlom a všechno se seběhlo najednou. Ale abych si jenom nestěžovala, na vánoční prázdniny strávené v posteli s teploměrem v podpaží, to bylo super čtení, které jsem přečetla téměř jedním dechem. Určitě si přečtu třetí díl, jelikož jsem velice zvědavá jak to celé dopadne.

Hazell
27.12.2017 4 z 5

Na druhý díl jsem se opravdu těšila s očekáváním. Díky skvělým recenzím jsem ale možná přeci jen očekávala příliš. Příběh mě do sebe vtáhl, ale nebylo to zase takové, že bych se nemohla odtrhnout. Trochu tomu chyběl spád, až ke konci se to pořádně rozproudilo. Mohlo tam určitě být více o Liině daru, dějinách Vendy a rozhodně mi tam chybělo rozvíjení vztahu hlavních hrdinů, vlastně se většinu knihy ani moc nevídali. Proto nemůžu dát plný počet, ale třetí díl si určitě přečtu, samotnému příběhu se nedá nic vytknout a já se rozhodně chci dozvědět, jak to dopadne.

IvankaM
27.12.2017 4 z 5

Docela dost dlouho mi trvalo, než jsem se do toho začetla, i když mě to strašně bavilo. Prostě mě to hned nepohltilo. Pak mě to konečně chytlo. A byla to naprostá pecka.
Jediný, co mě furt rozčilovalo bylo Lii pokrytectví ohledně lhaní. Po celou dobu knihy nedělala nic jiného než lhala a přetvařovala se a předstírala a přitom to furt vyčítala Rafovi a Kadenovi.
Když se bavíme o těch dvou, je to první knižní série, kdy si nejsem jistá s kým ji shipovat. Až do konce jsem byla na vážkách.
Protože ten konec?! PANEBOŽE! Jak to tak bývá, konec byl naprosto dokonalý a otevřený...
Strašně. Moc. Se. Těším. Na. Další. Díl.

betule3
26.12.2017 5 z 5

Na tuto knihu jsem se po prvním dílu neskutečně těšila a čekání se rozhodně vyplatilo. Příběh je plný akce a nečekaných zvratů, takže se rozhodně nebudete nudit. Za mě jedna z nejlepších knižních sérií. :) Už se moc těším na únor, kdy má vyjít pokračování.

Zuz97
14.12.2017 5 z 5

Na tuto knihu jsem se velmi těšila. A musím říct že to čekání na ni, stálo opravdu za to. Knihu jsem četla opravdu jedním dechem a nemohla se od ní odtrhnout. Jsem zvědavá na další díl, doufám že to čekání rychle uteče.

Batete1
14.12.2017 5 z 5

Tohle byla naprostá bomba! Krásně se to četlo jako první díl. Přečteno za jeden den což u mě není nic neobvyklého... Tohle si určitě přečtěte! Je to dokonalé! 5/5✴

Ladasom
13.12.2017 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře, ale po dočtení mám z ní takový nijaký pocit :(. Čekala jsem, že více prostoru dostane dar hlavní hrdinky. Další, poslední díl, si však určitě přečtu.

Klarsik3
13.12.2017 4 z 5

Konečně jsem se dočkala té akce :-).. Ale zase ten konec.. No už aby byl další díl.. Takle utnuté konce nejsou nic pro mě..

Josefie
08.12.2017 5 z 5

To je tak dokonalý ! Už aby vyšel další díl a doufám že brzy.

MácaK
07.12.2017 5 z 5

Od zacatku se nemuzu odtrhnout, pul roku cekani fakt stalo za to... koupila jsem ji vcera a dneska budu mit docteno.... fakt pecka!

Tenebien
03.12.2017 5 z 5

Tohle byl jednoznačně nejlepší díl série. Řešila se politika, bylo tam dobrodružství... No a prostě Rafe.
Kadena jsem si zamilovala a chci pro něj happily ever after! :) (čteno v originále)

romantika fantasy

Mary E. Pearson