Falešný polibek

Království Morrigan je ponořeno v tradicích a příbězích o dávném světě, ale některé tradice princezna Lia nemůže překousnout. Například sňatek s někým, koho nikdy nepotkala. To vše pouze kvůli zajištění politického spojenectví. Lia má všeho po krk a je připravena začít nový život. V den své svatby utíká do na míle vzdálené vesnice, kde se usazuje mezi obyčejnými lidmi a především dvěma záhadnými a přitažlivými muži – jedním princem, kterého si měla vzít, a jedním vrahem, který má za úkol ji zabít. Obklopena tajemstvími a lžemi musí Lia odhalit nebezpečné skutečnosti, které otřesou celým jejím životem, zatímco se pomalu začíná zamilovávat do jednoho z dvou cizinců....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335059/falesny-polibek-JmX-335059.jpg 4.41378

Letopisy Pozůstalých / Kroniky pozostalých 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

The Kiss of Deception, 2014

Kniha Falešný polibek

adelazelenkova

Povedená Young adult fantasy kniha. Popravdě jsem moc nevěděla, co od knihy očekávat a musím říct, že se nemůžu dočkat pokračování. Všechny postavy jsem si hned zalíbila, samotný příběh je taky super. Možná někdy na mě bylo více popisných pasáží, ale i tak byl příběh dobře vystaven. Doporučuji a jdu na další díl.

deedulka

Zasloužených 5 hvězdiček a autorka se přidala k mým oblíbeným. Pronásledovaná princezna, utajený princ a skrytý zabiják. Lia byla moc sympatická postava, která má pro strach uděláno a pro ostré slovo nejde daleko. Člověk by řekl, že asi neměla tak princeznovsky načančaný život. V knize je krásně zachycen její přerod a příběh je pak díky tomu o něco dospělejší. A mužské postavy... ty jsou k nakousnutí oba. :-) Druhá polovina knihy se mi pro větší množství akce líbila víc a po dočtení mám hroznou chuť pustit se hned do dalších příběhů statečné a hrdé Lii. Skvělá série.

kvetinkovedny

Vím, že spoustě lidem tahle kniha nesedla, ale za mě se fakt povedla. I když měla své slabší okamžiky, nic to nemění na tom, že mě to zcela pohltilo a nadchlo, a to PŘESTOŽE jsem znala hlavní spoiler.

Kniha je spíše o romantice než o té "fantasy" zápletce (až zpětně jsem zjistila, že je to vlastně dystopie, ups) a TEN MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK . Já trojúhelníky ráda, to je možná nutné zdůraznit.

Elka252

Kniha byla skvělá. Zajímavý byl nápad s princem a zabijákem. Líbilo se mi taky že ač má čtenář celou dobu pocit že má navrh ale ve skutečnosti je zcela ztracený. I když jsem od knihy očekávala fantazy tak se mi zpracování v podobě romantického příběhu nakonec moc líbí. Nechybělo ani dobrodružství.. Určitě si přečtu i další díly.

LanaBear

Jde o typickou Young adult fantasy, které však hodně chybí zmíněné fantasy. Prvních dvě stě stran se točí především kolem milostného trojúhelníku, což nemusí být nutně na škodu, pokud je to to, co hledáte. Postavy, zejména Rafe a Kaden, jsou zpočátku docela ploché. Lia je svým způsobem typická YA hrdinka, přesto (nebo právě proto?) je sympatická.

Příběh se pořádně rozbíhá až na konci knihy, která vzhledem k dvěma pokračováním končí otevřeně. Následující knihu si přečtu, doufám však, že se autorka skutečně zaměří na jiné události než je romance.

Jednoznačným plusem Falešného polibku je jeho konec. Pokud v půlce knihy váháte, jestli ji dočíst, zkuste to. Budete příjemně překvapeni.

klara.sebkova

Příběh mě pohltil, přečteno jedním dechem.

Knihomollla

Obdivuji autorku za nápad psaní z různých osob, kdy nevím, kdo je kdo. Celému pocitu z knihy to dodávalo pocit toho, že si čtenář myslí, že toho ví víc než hlavní hrdinka, ale ve skutečnosti nevěděl skoro nic. Byl to pro mě velký literární zážitek a těším se na další díly a další knihy autorky.

fajka

Z knihy mám příjemný pocit. Byla čtivá, napínavá a zajímavá. Postupně jsem zjišťovala, co se stane s hlavní hrdinkou a ostatními postavami. Přesouvala jsem se v příběhu z jednoho místa na druhé a byla jsem totálně ponořená do světa této knihy. Zajímá mě, jak budou další díly pokračovat, jakým směrem to povede a snad z nich budu tak nadšená jako právě z prvního dílu.

Zrádné srdce
Zrádné srdce