Čáry života

Ve světě, kde vládne násilí a právo silnějšího, kde mnozí trpí, má každý člověk zvláštní dar. Akos a Cyra jsou pro ten svůj zneužíváni. Cyra má dar bolesti a síly a její bratr, tyran vládnoucí celému válečnickému národu, její sílu používá k tyranizování nepřátel. Akos pochází z mírumilovného národa a pro rodinu by obětoval i vlastní život. Dokáže si Cyra s Akosem navzájem pomoci, nebo přinese jeden druhému zkázu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323522/big_cary-zivota-EzE-323522.jpg 3.9856

Čáry života 1.

Lucia0

Pekna kniha

E.T.007
26.04.2022

Skvelé! Bolo to zaujímavé, napínavé, no super. Úplne ma to pohltilo. Odporúčam všetkými desiatimi.

Verry_h
10.04.2022

Nečekala jsem nic extra a knihu jsem si koupula jen proto, že byla ve slevě. Ve výsledku jsem ale byla ohromená. Skvělý děj i postavy a celý propracovaný svět a rozdílné kultury jsou úžasně zpracované. Popravdě jsem se nemohla odtrhnout a po delší době mě něco doopravdy bavilo.

gambinka87
22.03.2022

Ze začátku bylo těžké se do děje zabrat, ale postupně člověk svět proudu poznával a konec měl zajímavý spád. Občas byly ale pasáže zbytečně zdlouhavé. Jsem zvědavá, jak bude pokračovat příběh v další knize

08.02.2022

Prvních 50 stran těžká orientace, ale to asi na začátku každé knihy, pak už děj napínavý, čtivý, nechybí násilí, láska, napětí, za mě super scifi

Nikychlupova
11.12.2021

Příběh rozhodně dobrý. Boj zla a dobra. Děj byl napínavý a nechyběla ani láska. Ale místy jsem se ztracela, ale to bylo spiš mnou. Dávám čtyři hvězdičky.

Ennie
14.10.2021

Děj byl velmi zajímavý a poutavý. Avšak velkým mínusem byla zbytečná vata okolo. Chtělo by to hodně hodně vyškrtat. Zajímalo by mě, jak se to bude vyvíjet dále ale skrze ty nudné části se do dalšího dílu pouštět nebudu - stačilo by mi nějaké shrnutí...

alishek
29.09.2021

Knihu jsem přečetla velice rychle, děj měl spád a bavil mě pohled Akos/Cyra, vývoj jejich postav v prostředí, kde není vše, jak se zdá. Už se těším na druhý díl.