Veronica Roth

americká, 1988, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Cesty se rozcházejí

Cesty se rozcházejí - Veronica Roth

Osud je spojil, teď je chce rozdělit. Druhý díl fantasy série Čáry života od autorky bestselleru Divergence. Životy Cyry a Akose ovládají jejich osudy, které věštba pron... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
DivergenceČáry životaAlianceČtyřka: Divergentní povídkyRezistence

Komentáře (25)

Veronica Roth

Přidat komentář
HermionaKnihom
18.05.2016

Na to že je Veronice Roth 28 let a sérii Divergence psala na vysoký, tak klobouk dolů. Divergenci zbožňuju. Moc děkuju za její stvoření a za stvoření Tris, Tobiase, Christiny, Cary, později i Petera a dalších.

lulu28501
28.12.2015

Užasná autorka.
Doufám že napíše další knihy.

EthaneAlquane
03.10.2015

Divergence není žádná dokonalá a jedinečná série, ale ná své velké kouzlo a to jak Veronica dokázala tyto knihy podat a jak jí ukončila, za což má můj veliký obdiv. Velmi se mi líbí její styl psaní, který je nenucený, ale zároveň záživný.

Lolaniky
30.09.2015

užasna autorka

steph.tey
05.07.2015

Série Divergence mě naprosto dostala! Veronico, díky Tobě jsem si zamilovala knihy a začala číst dystopie. Jsem za to moc ráda, protože když jsem se dozvěděla, o kolik úžasných knih bych mohla přijít...

annamc
22.06.2015

MOC VÁM DĚKUJI ZA SÉRII DIVERGENCE,ZATÍM NEJLEPŠÍ, KTEROU JEM KDY ČETLA!!!!!!!!!!!!!!

Markysek45
17.04.2015

Velmi nadaná spisovatelka vzhledem k jejímu mládí. Doufám, že od ní můžeme čekat ještě velké věci.

Always a reader
02.04.2015

Moc doufám, že napíše další knížky. Její styl psaní se mi strašně líbí. A doufám, že až napíše další knížky, že i ty budou tak skvělé, jako trilogie Divergence. :) Má velký talent a fantazii.

Equestrian
03.02.2015

Skvělá spisovatelka. Jsem vděčná tomu, že miluju jak knihy tak i filmy. Bez filmu divergence, který jsem jednou náhodou objevila a zkusila se na něj podívat, mě doslova uchvátil. Ihned jsem běžela pro knihu do knihkupectví a tak se do ní zamilovala, že jse hned pod stromkem na vánoce našla další 3 knihy od ní (rez., alia., čtyřka). Doufám, že napíše ještě něco tak pořádného a dobře čtivého, abych se znovu a znovu zamilovávala do děje a knih od ní. :)

Raven_Black
12.12.2014

Moc děkuji za Povstaleckou trilogii :D Byla suprová (až na pár chvílí, kdy mě Tris a její obětavost nebo Tobias a jeho tvrdohlavost iritovaly :D). :*

asanita
30.10.2014

Tuhle spisovatelku jsem si dost oblíbila! Může za to hlavně její styl psaní, Tris nenechala za celou dobu vydechnout a proto jsem nemohla knihu odložit. Líbí se mi, jak to má celé vymyšlené, přeci jen to s těmi frakcemi by nenapadlo každého, ne? Jistě by se daly najít nějaké ty menší nedokonalosti, ale myslím si, že přesto její knihy stojí za povšimnutí.

DexMo
26.09.2014

celou trilogii jsem doslova hltal, styl psani, zapletky a cely pribeh me doslova uhranul, jen skoda toho konce v Alianci, to ze hlavni hrdinka zemre se mi moc nelibi, zato jak se s ni jeji pratele pozdeji rozlouci je pro mne dosti dojemne

Zlodějka knih
27.08.2014

Mě naprosto dostala svým způsobem psaní a příběh, který vymyslela mě smetl jako přívalová vlna. Možná už si od ní nepřečtu tak dobrou knihu jakou je Divergence a možná napíše něco, co mě dostane ještě víc a nebo prostě mě to smete znovu, protože to bude stát za to a bude to třeba jiné, ale o tom to je. Jsem zvědavá, co přijde dál po této trilogii a doufám, že toho bude víc než dost, protože mě prostě její styl psaní učaroval. Nemusí se líbit všem v tom je ta krása.

adelaska
19.08.2014

Naprosto skvělá spisovatelka, která mě svými výtvory naprosto pohltila!!!!! Její styl psaní, se čte sám. Trilogie bezkonkurenční, a na povídky čekám, až vyjdou zde. Doufám, že pro nás ještě něco podobného vytvoří, protože tento styl/žánr si od této spisovatelky opravdu nechám líbit.
'Na to, že je to tak mladá spisovatelka, si zaslouží nejen můj obdiv a respekt.

paja0327
07.07.2014

Tahle spisovatelka mě opravdu ničím nezaujala, její knižní trilogie Divergence, Rezinstence a Aliance a pitomé povídky o Čtyřkovi (o kterých si myslím, že se mohli vydat jen tak pro zábavu či pro blaho lidí a nemusela se vydávat kniha) mě ničím nezaujaly, a že docela lituji těch peněz, co jsem za ty knížky dala, protože vím, že já si je nepředčtu. A též si myslím, že tahle spisovatelka už nic pro "Nás" něco tak ohromujícího nenapíše, že to skončí/lo touhle trilogii tak jako Stephenie Meyer.

sykomora
07.07.2014

její knížky jsem si hnedka zamilovala ale jedna věc mi na nich přece jen vadila.
ona totiž v té sérii pozabíjela většinu hrdinů.kvůli tomu jsem se na ty knížky ani nemohla podívat.klidně si říkejte že nemám pravdu a jiné věci ale je to pravda.
JINAK BOŽSKY PÍŠE!!!

dee101
02.07.2014

Mladá spisovatelka s úžasnou fantazií, kterou jí my můžeme jenom závidět, jež umí bravurně prodat, například v podobě Divergence! Obdiv!

spencer
09.06.2014

Miluju všechny její knížky :3333

Roselunda 1928
31.05.2014

Divergent 4ever!!!!!!:DDD

estelina2300
21.05.2014

Je to autorka úžasných knih, které jsem přečetla tzv. jedním tahem. :)

009Ivana
09.05.2014

Její způsob psaní je zábavný a prostě tak nějak správný. U jejích knížek jsem se bavila a nevím co k tomu ještě dodat. Obdivuju ji už jenom pro její talent a také pro to jak je mladá a už napsala tak krásné knihy. Když si od ní koupíte knihu určitě neprohloupíte. :) :) :)

sheo
09.05.2014

Je to skvělá autorka. Její trilogie(Divergence,Rezistence a Aliance) jsou naprosto úžasné. Knihy jsem si okamžitě zamilovala. Doufám,že se aurorka bude psaní věnovat i nadále.

Knihomolka Rů
29.10.2013

Skvělá autorka, miluju její styl psaní.

Mrs.Winchester
30.06.2013

Když si poprvé má nejlepší kamarádka vypůjčila knihy Divergenci a Rezistenci, tak jsem si říkala, že to bude nějaký blábol. Po měsíci si je vypůjčila znovu a já jsem si je tentokrát přečetla. Už od začátku mě kniha zaujala a bavila. Zamilovala jsem se příběhu a do postav. Vše bylo neskutečně až moc dobře propracované.
Na to, že je autorka tak mladá, tak si u mne vysloužila obrovský respekt. Má obrovský talent a já netrpělivě čekám na další díl ságy Divergence. :)

Yuna97
04.01.2013

Tahle mladá autorka si mě získala již svojí prvotinou v podobě Divergence. Sama jsem zvědavá a strašně se těším na 3. díl této ságy a určitě budu vyhlížet, až zase napíše nějakou jinou knihu/ságu a nejspíš po ní taky sáhnu. Myslím si, že má velký potenciál :)