Lov

Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Nepomáhá ani fakt, že se kamarádí s mým bratrem. A jeho nejlepší kamarád se do mě zamiloval. Jo, a zmínila jsem se, že jsme spolubydlící? Na tom ovšem nejspíš nezáleží. Fitzy dal jasně najevo, že o mě nemá zájem, přestože to mezi námi jiskří tak, že by z toho náš dům lehl popelem. Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat. Mám dost práce s novou školou, úlisným profesorem a před sebou nejistou budoucnost. Takže až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397194/lov-KHM-397194.jpg 4.3675

Briar U 1.

Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány
Vydáno, Baronet

The Chase, 2018

Kniha Lov

Pavcas76
18. listopadu

Nebylo to tak dobré jako třeba Skóre, Summer mě trochu iritovala už v předešlý knížce, když o ní byla zmínka, ale i tak mě knížka dost bavila.

lihate
13. listopadu

Knihy od autorky jsou všechny psané dost poutavým způsobem, proto ani tato není výjimka. Líbí se mi, že knihy navazují na sérii Off Campus, která byla také parádní. V této knize se mi utvrdila má domněnka, že pokud si muž najde přátele, je jim zavázaný a nic je nemůže jen tak rozházet. Zatímco u žen to takhle úplně nefunguje. Summer je parádní! Vtipná, veselá, empatická, trochu trhlá ale nezamilovat se do ní snad ani nejde. Zvláště pokud si oblíbíte její sarkasmus a způsob mluvy co na mysli to na jazyku. Ta holka mě prostě baví a to je přesně to, co od knížek tohoto typu očekávám. Některé scény jsou snad nezapomenutelné, namátkově například ta v hotelu... a už teď se docela těším, že si knihu za nějaký čas přečtu znovu.

ivetapl
08. listopadu

Opět autorka nezklamala. Miluji tyhle příběhy!! Top!

Kočičáci

Od autorky mám přečtenou sérii HIM - která je naprosto top, sérii WAGs, která je hned v závěsu. Takže jsem si nemohla nechat ujít ani její další knižní série. První díl Off-campus už mi přišel spíše pro náctileté a Lov, který zahajuje další novou sérii se veze na stejné vlně. Stoprocentně si ji vychutnají mladší ženy a dívky. Já jsem si opět u čtení dáchla, ale zcela uspokojena jsem nebyla. Hlavní hrdinové Summer a Fitz spolu prožívají první lásku a snaží se vyrovnat se se svými city. Vše je prošpikováno hokejem, uměním, módou a večírky.
Já bych snesla tak o sto stran méně, také méně chyb v textu - hodnotím jako lepší průměr.

biairicia

Milé náctileté čtení. Jako oddechovka mezi thrillery apod. je to fajn. Čtivě psané.

cerna7151

Bavilo mě to...

Siegrid

Čtení pro náctileté, tím myslím, škola, sex, večírky....nic nového od autorky, stačí přečíst 1x. Ale samozřejmě kdo má rád tuto autorku, knihu si prostě přečíst musí:-)

MamaKnihomolka

Miluju hokej a jsem ráda, že jsem narazila na knihu, ve které jsou hokejisté. Co se týče postav tak na mě ze začátku Summer působila jako typická zbohatlická pipka, ale bavila mě, byla upřímná a na nic si nehrála. Její "úchylometr" mě moc bavil. Za to Fitz. Tajemnej, záhadnej sexy hokejista a ať měl jakéhokoli komplexy tak se občas choval jako zmetek. Brenna je boží.
Kniha měla delší kapitoly a to mě osobně moc nevyhovuje. Text se čte dobře, ale prostě jsem pořád čekala nějaký pořádný zvrat nebo něco... Líbilo se mi, že se kapitoly střídali z pohledu Summer a Fitze.
Jsem ráda, že v dalších dílech série se objevují příběhy postav, které jsem poznala v tomto příběhu Summer. Stejně jako to je v sérii Začít znovu od Mony Kasten. Díky tomu, ač tato kniha je průměrná, si přečtu i další díly. Na druhý se těším protože bude o Brenně.

Pojízdný krámek snů
Pojízdný krámek snů