On přehled

On
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 971 971

Him (Baronet) série

1. díl >

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Him , 2015


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize On. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (223)

mrnka.t
12.06.2024 5 z 5

Jedním slovem - nádhera.

Natty
30.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Příběh dvou mladých mužů, kteří se již od dětství každý rok setkávají na letním hokejovém táboře, kde však jednoho dne dojde k rozhodující sázce a následnému několikaletému odloučení. Po náhodném setkání však opět nacházejí cestu k ztracenému kamarádství a postupně v sobě otevírají dlouho chovanou skrývanou lásku jednoho k druhému.

Co si budem, je to prostě erotický román, ale setsakramentsky jsem si ho užila a rovnou se vrhnu i na druhý díl. Duo Jamie a Wes mi přirostlo k srdci a budování jejich vztahu s hokejovou tématikou v pozadí příběhu mě opravdu bavilo.

Je sice pravda, že mnohem radši mám romány, kde dochází k větším zvratům, hádkám, následnému usmiřování (například After) a uvítala bych méně stereotypních postelových scén, ale i tak knihu hodnotím velmi kladně.


jana1874
17.05.2024 4 z 5

4,5
Tuhle knihu znám už dlouho, před lety jsem do ní i nakoukla, ale nějak jsem ji pak odložila, ale teď na ni konečně došlo. Je to moje první kniha tohoto typu.

Stejně jako ostatní knihy E.Kennedy se i tahle četla skvěle. Četla jsem už i pár knih z pera S.Bowen a když se spojily vytvořily skvělý příběh. Líbilo se mi, že tu zmiňovaly víc stránek, které se k LGBT tématu vážou - kdy v okolí na tom někomu nezáleží, naopak někteří to nezkousnou a dají to najevo, chvíle kdy to někteří zjišťují o sobě, svěří se s tím ostatním a neví, jaká bude reakce - celkově v tomhle to autorka vzala z více úhlů, což se mi líbilo.

Oba dva mi sedli, líbilo se mi přátelství, které měli mezi sebou roky, jejich hecování Jen mě trochu zarazilo, že Jamie obrátil najednou zničehonic- ten pocit žárlivosti, díky kterému to vlastně začalo, začal mít, až po tom, co mu Wes přiznal, jak to s ním je, jinak do té doby to, co se stalo předtím, bral jako experiment a výsledek sázky a moc na to nemyslel.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (35. týden)

25.08.2019


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha On v seznamech

v Právě čtených10x
v Přečtených1 296x
ve Čtenářské výzvě103x
v Doporučených106x
v Knihotéce433x
v Chystám se číst318x
v Chci si koupit103x
v dalších seznamech15x