Koupit knihy

Sarina Bowen

americká


Nahrávám...

Nová kniha

Když jsme se proslavili

Když jsme se proslavili - Sarina Bowen

Lianne Challiceovou znají miliony fanoušků jako princeznu Vindi. I mocná čarodějka stříbrného plátna chce občas pověsit hůlku na hřebík, poslat svého manažera, kam slunce... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 10 knih

Komentáře (4)

havrmoni
24.05.2021

Četla jsem knihy Elle Kennedy, ale spolu se Sarinou jsou lepší.

Myška43
19.03.2021

Skvělá autorka. Když jsem přečetla sérii Him, netušila jsem , že mě tak uchvátí. Díky tomu jsem začala číst knihy s LGBT tématikou. S Elle Kennedy tvoří skvělé duo. Její kniha ,,Když jsme se poznali" mě též moc zaujala a těším se na pokračování.

Jeninas
20.06.2020

Mám ráda Elle Kennedy, ale její knihy mnou nedokázaly tak pohnout jako ty, které napsala spolu se Sarinou Bowen. Koupila jsem si "The Understatement of the Year" a tam je tolik prvků, které jsem milovala na HIM sérii! Jedná se o příběh gaye a kluka, který si nechce přiznat, že je gay. Mají za sebou jednu nepěknou zkušenost, která Rikkera poslala na mnohem lepší místo, zatímco Grahama uvrhla do neutuchajícího strachu. Když se ti dva po letech setkají, touží být zase spolu, jenže ten strach je tu pořád, možná ještě větší než tenkrát. Strašně mě bavilo, co se těm dvěma dělo v hlavě a jak se jejich vztah vyvíjel. Kdo čtete anglicky: zdá se, že celá série "The Ivy Years" stojí za to ;-)

Mikiem
12.11.2019

Dobrá autorka knih