My přehled

My
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/bmid_my-F04-413419.png 5 756 756

Him (Baronet) série

< 2. díl

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Us , 2016


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize My. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (153)

Ahmose
předevčírem 5 z 5

Táto kniha je pokračovanie MM romance On, ktorú som čítal začiatkom roka. Už pri prvom diely som bol milo prekvapený, že sa dej netočil iba okolo vzťahov a sexu. Druhý diel je však ešte lepší. Hoci kniha obsahuje explicitné erotické scény, nie je ich veľa a dej sa dotýka omnoho vážnejších tém. Je teda, podľa mňa, otázne či knihu vôbec radiť medzi typickú erotickú literatúru. Autorky odložili ružové okuliare z prvého dielu a rozhodli sa čitateľom priblížiť aj tú odvrátenú stránku života. Ryanova rozvíjajúca kariéra síce zabezpečuje obom skvelý život po materiálnej stránke, no zároveň ma za následok nedostatok voľného času. Do toho sa mieša fakt, že vzťah musia tajiť. Jamiemu sa v profesnom živote nedarí, prichádzajú zdravotné problémy a depresia. Kapitoly sú krátke, pohľady sa striedajú, takže máme možnosť nahliadnuť do hláv oboch hrdinov. Neskutočne ma to bavilo. Chalanom som strašne fandil. Z kategórie oddychovej literatúry je toto jedna z najlepších kníh, aké som kedy čítal. Ako čítanie na leto úplne dokonalá kniha.

Natty
04.06.2024 5 z 5

Druhý díl se mi líbil ještě o něco více než ten první. Wes a Jamie, nyní již jako partneři, kteří společně řeší běžné problémy, jako je bydlení, práce, peníze... ale i svůj vztah, který stále musí z kariernich důvodů tajit. Přesně to, co mi chybělo a naopak přebývalo v první knize, je zde přesně podle mého vkusu skvěle rozloženo - tedy o něco méně postelových scén a více vztahových rozepří. Klidně bych ještě přidala grády. :D Moc mě bavil Jamieho vztah s týmem a Wesův neustále se nevhod zjevující spoluhráč Blake. Nejraději bych si přečetla ještě pět dalších dílů, ale bohužel je nemáme, takže se ke knihám určitě ještě vrátím.


lena.o.knihach
04.05.2024 3 z 5

Za knihu v rámci #spoluprace mockrát děkuji @albatrosmedia

Kdyby tahle série znovu nevyšla, vím na 100 %, že bych se k ní nedostala. To bych pak nepoznala Jamieho a Wese, a to by byla strašná škoda, protože ti dva.. to jsou slaďouši.

První díl byl za mě lepší, protože jsem úplně žrala tu chemii mezi nimi. Tady mi přišlo, že se jiskření jaksi někam vytratilo, ani to nebylo už tak vtipné a pohodové čtení jako On.

Nové vydání ale obsahuje i bonusovou novelu Epic a ta mi zlepšila náladu, tu jsem si užila moc a doporučuji si ji přečíst.

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejprodávanějších eknih (listopad)

05.12.2019


Knižní novinky (44. týden)

27.10.2019


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha My v seznamech

v Právě čtených7x
v Přečtených999x
ve Čtenářské výzvě42x
v Doporučených81x
v Knihotéce397x
v Chystám se číst221x
v Chci si koupit72x
v dalších seznamech14x