koupit knihy

Elle Kennedy

kanadská, 1982

Nahrávám...

Nová kniha

Výzva

Výzva - Elle Kennedy

Vysoká měla být moje šance, jak bych se mohla zbavit komplexu ošklivého káčátka a roztáhnout křídla. Místo toho jsem skončila v domě sesterstva plném nepříjemných holek. ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 14 knih

Komentáře (25)

Janulkaxxx
14. července

Moje velmi oblibena autorka, miluju jeji knihy.

EvikU.
15. června

V daném žánru píše autorka velmi čtivě. Mám za sebou zatím jen 2 knihy ze série Briar U. Určitě si vždy po čase od ní něco přečtu. Její knihy jsou uvěřitelné a vtipné. Hezké zápletky a vtipné dialogy mezi hlavními hrdiny a samozřejmě i hezky popsané postelové scény :-). Autorku doporučuji.

Myška43
19. března

Další má velmi oblíbená autorka. Na její knihy se též vždycky třesu a nemůžu se dočkat. Ano, jsem na nich závislá. Když začnu číst, vše okolo mě musí počkat, nevidím, neslyším, dokud není konec. Můj muž už si zvyknul. Moc se těším na Výzvu!!!!!

Vendulik
13. března

Autorka píše velmi čtivé knihy. Někdy je v jejich příbězích velké klišé ale i tak se mi líbí její podání.

ivetapl
11.11.2020

Chtělo by to více takových autorek. Elle Kennedy miluju!! Naprosto mě její knihy dostal❤️

Vendulik
02.10.2020

Autorka píše zajímavé knihy. Jsou čtivé a to ve baví. Je to ale malinko preslazené. A proto se mě to líbí. Jsou to takové oddechové příběhy, při kterých si odpočinu, když děti spí.

havrmoni
02.09.2020

Zkusila jsem Hodný kluk a byla jsem tak příjemně překvapená a tak se mi to líbilo, že jsem udělala věc nevídanou. Tedy u mě. Po přečtení série WAGs jsem se dala do série Him a jelikož jsem to měla číst před WAGs, tak jsem se do Hodnýho kluka pustila znovu. Nechtělo se mi od nich odejít. Zkusím další knihy a uvidím.
Tak jsem přečetla všechno. Musím se , ale přiznat, že knihy, které psala se Sarinou jsou o hodně lepší. I když jsou postavy v těchto příbězích mladší než moje děti, neubírá mi to na potěšení z četby. Já u toho relaxuju, vzpomínám na mládí a je mi fajn.

helenkan
17.08.2020

První jsem od autorky četla Hodnej kluk a docela se mi to líbilo. Teď mě láká Jedna noc s ním. Jsou to takové ty oddychovky,co taky potřebujem a je nám po nich fajn.

1