Elle Kennedy

kanadská, 1982 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Jedna noc s ním

Jedna noc s ním - Elle Kennedy

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou šk... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 12 knih

Komentáře (20)

Přidat komentář
Vendulik
02. října

Autorka píše zajímavé knihy. Jsou čtivé a to ve baví. Je to ale malinko preslazené. A proto se mě to líbí. Jsou to takové oddechové příběhy, při kterých si odpočinu, když děti spí.

havrmoni
02. září

Zkusila jsem Hodný kluk a byla jsem tak příjemně překvapená a tak se mi to líbilo, že jsem udělala věc nevídanou. Tedy u mě. Po přečtení série WAGs jsem se dala do série Him a jelikož jsem to měla číst před WAGs, tak jsem se do Hodnýho kluka pustila znovu. Nechtělo se mi od nich odejít. Zkusím další knihy a uvidím.

helenkan
17. srpna

První jsem od autorky četla Hodnej kluk a docela se mi to líbilo. Teď mě láká Jedna noc s ním. Jsou to takové ty oddychovky,co taky potřebujem a je nám po nich fajn.

Erinien
02. července

Od této autorky si knihu ráda koupím, protože vím, že nebudu zklamaná. Nezačali jsme sice dobře, protože jsem od ní jako první četla Royaly, ale protože je napsala pod pseudonymem, tak jsem to zjistila až po přečtení první knihy z briarske série a Briar je prostě TOP. Velmi oceňuji promyšlené charaktery, snahu aby všichni nebyly "na jedno brdo" i když to občas ujíždí, protože smysl pro humor mají všechny postavy ten její a ten je boží. V knihách je láska, sex, obyčejné problémy a skvělý humor. A hlavně jsou tam sympatičtí hrdinové u kterých velmi oceňuji smysl pro realitu a jejich přímočarý přístup k řešení problémů.

LucySmile
21. června

Elle Kennedy je 100% jistota. Vždy pohodové čtení, knížky velmi čtivé. Ještě nikdy mě její knížky nezklamaly a jsou lékem na špatnou náladu :)

luzajickova
07. února

Erin Watt nebo li Elle Kennedy sem si zamilovala její styl psaní přečetla jsem každou její knihu a u žádné jsem nebyla zklamaná.♥

TerezaMondeková
07.10.2019

Moc se mi líbí, že skoro do každé své knihy přimíchá hokej. Řekla bych, že je to taková její vizitka, poznávací značka. Její příběhy jsou skvěle napsané, chytlavé, promyšlené a napínavé. Jsou tam momenty překvapení, ale i nějaký zvrat. Líbí se mi, že svoje knihy dokáže skvěle propojit a to díky postavám z minulých knih. Taky je super, že střídá pohled hlavního hrdiny a hlavní hrdinky. Kniha je pak mnohem lepší a zajímavější. V každé její knize je láska, přátelství, problémy běžného života a taky se při každé její knize dobře zasměju.
P.S. A ty vypracovaný, sexy hokejsti... mňam! ♥

Jasomknihomolka
03.07.2019

Spisovateľka píše veľmi pútavo a s humorom, ktorý dáva do jej kníh iskru. Všetky postavy v knihách, ktoré som od nej zatiaľ čítala, sú mi sympatické a dej pútavý. Ani sa nenazdáte a ste na konci príbehu. Chválim ju, má veľký talent.

1