Hodnej kluk přehled

Hodnej kluk
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1306 1306

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodnej kluk. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (256)

alnovka82
08.10.2024 4 z 5

Blakea miluju už ze série Him, je boží, takový přerostlý dítě. Jess mě často štvala, ale spolu byli úžasní. Kniha je vtipná a má spád. Příběh je vyprávěn z pohledu obou a obzvlášt Blakeovi kapitoliy jsem si fakt užila. Už jen jeho ,,Žíši" mi navždy utkvělo.
Jen bych brala, kdyby kniha byla o kousek delší. Jejich příběh jsem četla už několikrát a určitě se k němu ještě mockrát vrátím.

Books_by_Dee
03.10.2024 4 z 5

4.5 hvězd 3 plameny

sportovní romance (hokej) | sestra mého nejlepšího kamaráda | od nepřátelství k lásce | láska na první pohled

Kdo milujete On a My, tak zbystřete, protože víte, že existuje spin-offová série Wags? Já strávila pár dní právě s prvním dílem série s názvem Hodnej kluk. V tomhle díle se podíváme na pár Blake Riley (nejlepší kámoš a soused Wesmieho z On/My) a Jess Canningovou (sestru Jamieho).

„Bláznivého“ Blakea jsem si oblíbila už právě v sérii On/My a jsem neskutečně ráda, že i on dostal svůj a příběh a s kým jiným než s Jess, se kterou se setkal v knize My při pečování o nemocného Jamieho (ale lze číst tuto knihu i bez čtení předchozího On a My ). A tak nějak už tam ve vzduchu lítala jasná chemie a tak trochu jsem předpokládala, že mezi nimi něco bylo..ale.

V téhle knize je pro Jess Blake jedno velké NE. Ale Blake se tak snadno nevzdává a její jedno NE vlastně bere jako pozvánku k tomu, aby se snažil víc a víc a dostal své ANO.

Tohle byla skvělá a vtipná oddychovka. Navíc jsem zase dostala malou dávku Wesmieho. A tihle dva spolu byli prostě dokonalí. Milovala jsem jejich hašteření.

stacy1638
02.08.2024 5 z 5

Prostě paráda, spisovatelka nezklamala.

10 nejprodávanějších eknih (únor)

05.03.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů (únor)

15.02.2018

Žádnej člověk není ale ostrov sám pro sebe. Ty jsi ten typ, co se stará o svoji rodinu. O přátele. O spoluhráče. Kdo se ale stará o tebe? Takže tvrdíš, že muži jsou spíš poloostrovy? Tak ženský jsou pak rušný části centra měst. Plný jednosměrek a mraků aut. Člověk je z toho akorát zmatenej.

Kniha Hodnej kluk v seznamech

v Právě čtených10x