Zůstaň

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson. Nahlédnout do složek klientů je sice proti pravidlům, je si však téměř jistá, že si každý den píše se svým celoživotním idolem a plní mu každé jeho přání. Hailey si stále léčí srdce po nedávném rozchodu, stačí jí proto jen nezávazné flirtování… Jenže pak se se svým klientem musí setkat tváří v tvář a zpanikaří. Matt Eriksson ví moc dobře, co je to zlomené srdce. Ještě stále se nevzpamatoval z krachu svého manželství, navíc je v týmu jediný, kdo zná strašlivou pravdu: že hokej a dlouhodobé vztahy k sobě nejdou. Sotva se vidí se svými dětmi a jakékoli setkání s bývalou manželkou ho přivádí k šílenství. Jediný člověk, který ho zřejmě chápe, mu navíc nechce ukázat svou tvář. Naštěstí to není nic, co by lístky na hokejové utkání nevyřešily. Hailey té nabídce nemůže odolat a Matt nemůže odolat Hailey....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357614/zustan-E0T-357614.jpg 4.3648
Série

WAGs 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Stay, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (135)

Kniha Zůstaň

Přidat komentář
kacenka6144
16. října

Tenhle smoking ti budou závidět i tučňáci a nebudou to ti z Pittsburghu - tohle mě prostě bavilo. Obě postavy napsané vtipně a svižně. Hlavní hrdinka není ufňukaná nána.

Vendulik
12. října

Začátek knihy byl parádní ale potom příběh začal klesat postupně dolů. Kniha mě moc neoslovila. Čekala jsem od ní více. A závěr mohl být více dramatický.


Siegrid
30. září

Průměr

ivetapl
20. září

Aaa. Opět úžasný. Zase jednohubka, protože jsem nemohla přestat číst. Takovéhle knihy miluji. Top top top!

Jeninas
08. září

"Všichni sklapněte," syknu. "Už je tady. Předstírejte, že jste normální."
"S tím teda hodně štěstí," uchechtne se Wes.
Přiznávám, že jsem se rozplývala nad každou zmínkou o Wesovi a Jamiem - z toho už se asi nikdy nevyléčím. I Matt je sympaťák, toho si prostě musíte oblíbit. Je vtipný, v hlavě to má srovnaný a zbožňuje svoje děti. Hailey je z něj nervózní, odvařená a taky je zajímavým příkladem ženy, která si vzala svého kamaráda z dětství. Moc si mě však nezískala. Elle a Sarina umí ukázat zranitelnou stránku naoko dokonalých hrdinů a přihrát jim protějšek, který je ukonejší. V tomto případě to celkem fungovalo. Tak kde máme tu knížku s O'Connorem?!

Bet
31. srpna

Autorka opět nezklamala super počtení, příběh se mě také moc líbil.

havrmoni
30. srpna

Tohle už sice nebylo takové lehké čtení bez zvratů a problémů, nicméně se to také velmi dobře četlo. Oba díly splnily mé očekávání.

leník511
17. srpna

Tenhle díl byl narozdíl od minulého takový dospělejší, protože hlavním hrdinům bylo už okolo 30, ale i když se to některým líbilo kvůli tomu víc, tak mně se to líbilo nějak tak nastejno a dávám zase 5*.

1 ...

Doporučujeme

Jestli zůstanu
Jestli zůstanu
Francouzské hedvábí
Francouzské hedvábí
Všechno nebo nic
Všechno nebo nic
Ryanova pomoc
Ryanova pomoc