Zůstaň

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson. Nahlédnout do složek klientů je sice proti pravidlům, je si však téměř jistá, že si každý den píše se svým celoživotním idolem a plní mu každé jeho přání. Hailey si stále léčí srdce po nedávném rozchodu, stačí jí proto jen nezávazné flirtování… Jenže pak se se svým klientem musí setkat tváří v tvář a zpanikaří. Matt Eriksson ví moc dobře, co je to zlomené srdce. Ještě stále se nevzpamatoval z krachu svého manželství, navíc je v týmu jediný, kdo zná strašlivou pravdu: že hokej a dlouhodobé vztahy k sobě nejdou. Sotva se vidí se svými dětmi a jakékoli setkání s bývalou manželkou ho přivádí k šílenství. Jediný člověk, který ho zřejmě chápe, mu navíc nechce ukázat svou tvář. Naštěstí to není nic, co by lístky na hokejové utkání nevyřešily. Hailey té nabídce nemůže odolat a Matt nemůže odolat Hailey....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357614/big_zustan-E0T-357614.jpg 4.4806
Série:

WAGs 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Stay, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (151)

Kniha Zůstaň

marie2577
18. října

Prijemny relax a romantika , laska sex a neznosti. Vtipne . Jsem spokojena

ewi
11. srpna

uz trochu dospelejsia kniha ako predosle od autorky ( serie Off- campus a pod.)., sympaticke hlavne postavy, paci sa mi i to hokejove prostredie.... jedine mi vadil ten strasne presladeny koniec ..


Domkar9116
26. července

Nebylo to špatné. Asi bych to srovnala s předchozím dílem. Čte se to samo, ale to už jsme od těchto autorek zvyklé. Chyběla mi trochu větší zápletka, nějaká větší dynamika. Ale i tak to byl fajn příběh. Odpočinkové čtení. Žádné nervy. Vypněte a čtěte. Doporučuji.

katkaq
20. dubna

Tato kniha je mi bližší než první díl. Přijde mi taková lidštější. Rozvedený otec a rozvedená žena, jen to hokejové pozadí tomu přidává nádech takové klasické romantiky od Kennedy, na kterou jsem zvyklá.

VercaV
29. března

První díl se mi líbil více, ale i tak stojí za to. Jako všechny knížky od této autorky jsem ji přečetla jedním dechem během dvou dnů. Naprosto jsem si všechny postavy zamilovala. Matt je super romantik, je tu vidět velký rozdíl mezi ním a Blakem v prvním díle. Jen Wes a Jamie měli málo prostoru, což me mrzí protože jsem si je zamilovala. Původně jsem chtěla hodnotit 4*, ale jelikož jsem si opravdu celou sérii a hlavně sérii HIM zamilovala tak nemůžu jinak než 5*.

Raislin
07. února

Milá a čtivá oddechovka. Krásný příběh. Líbí se mi víc než Hodný kluk. Skvělá kniha na večer v této době.

Klaaarka
04. února

Mám pocity jako mnoho z vás. Ústřední dvojice mi seděla víc než v případě Hodného kluka. Nicméně za mě vede pořád On&My. Každopádně kniha se čte víc než dobře,určitě to není slapnuti vedle,pokud chcete knihu tohoto žánru, Doporučuji.

lihate
30. ledna

Zatraceně, tenhle díl mě dostal. Líbil se mi mnohem víc, než první část série. Matt je úžasná osobnost, charakteristický, úspěšný, upřímný, chytrý, rozumný a především milující muž. Dostávala mě všechna romantická gesta, kterými se snažil dostat a rozptýlit Hailey. Hailey jsem si taky zamilovala hned od začátku. Úspěšná, krásná, inteligentní, upřímná, empatická žena, která má srdce na pravém místě. Bavilo mě, jak autorka vystihla narušené sebevědomí obou postav, které se postupně zvedalo a navzájem si k tomu oba pomáhali. Moc hezký příběh. U takových příběhu mě mrzí jen jediné, že se čtou skoro samy, a přečtu je vždy hrozně rychle.

1 ...