Zůstaň

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson. Nahlédnout do složek klientů je sice proti pravidlům, je si však téměř jistá, že si každý den píše se svým celoživotním idolem a plní mu každé jeho přání. Hailey si stále léčí srdce po nedávném rozchodu, stačí jí proto jen nezávazné flirtování… Jenže pak se se svým klientem musí setkat tváří v tvář a zpanikaří. Matt Eriksson ví moc dobře, co je to zlomené srdce. Ještě stále se nevzpamatoval z krachu svého manželství, navíc je v týmu jediný, kdo zná strašlivou pravdu: že hokej a dlouhodobé vztahy k sobě nejdou. Sotva se vidí se svými dětmi a jakékoli setkání s bývalou manželkou ho přivádí k šílenství. Jediný člověk, který ho zřejmě chápe, mu navíc nechce ukázat svou tvář. Naštěstí to není nic, co by lístky na hokejové utkání nevyřešily. Hailey té nabídce nemůže odolat a Matt nemůže odolat Hailey....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357614/big_zustan-E0T-357614.jpg 4.4957

WAGs 2.

Vydáno: , Baronet

Stay, 2017

Kniha Zůstaň

Laf

Kniha se mi líbila. Je to pěkně napsané a rychle to utíkalo. Také nechybí humor, takže o to je kniha ještě poutavější. Za mne velká spokojenost a vřele mohu jen a jen doporučit :)

Sarka14
27.11.2022

Knížka se čte se krásně. Příběh je zajímavý, vtipný a má spád. Ty erotické scény jsou trochu klišé, ale není jich tam zas tolik, aby to vadilo. Rozhodně si přečtu od autorky něco dalšího.

Ráčkajda
31.10.2022

Obě série byla parádní jízda, moc se mi to líbilo... klidně bych brala další příběhy dalších spoluhráčů.

Rapeh
03.10.2022

Romantický, nenáročný, odpočinkový, trocha erotiky, četlo se jedním dechem. Na podzimní únavu ta pravá kniha.

Nermal
21.09.2022

Opět pěkný, čtivý, nenáročný příběh. Dokonce si říkám, že se série čte ještě líp než Briar. Postavy Matta a Hottie byly velmi sympatické a jako bonus tam byla kamarádka Jenny, jejíž dějovou linku jsem si moc užíval, takhle si představuju správnou kámošku. Spousta komických situací samozřejmostí, i dětičky byly skvělé.

MAU256
19.08.2022

Krásné romantické oddechové čtení z hokejového prostředí. Tyhle dvě autorky opravdu umí psát.

Matt, který se stále trápí, že svým přístupem způsobil rozpad své rodiny, se pomocí Hailey, která je spolumajitelkou služby Aport, vrátí k životu. Neboť tentokrát je to ta pravá. Bylo to krásně čtivé, mohu jen doporučit.

princesse
17.06.2022

Skvěle jsem si početla. Oddechovka jak má být. Jsem spokojená.

Olga8480
02.05.2022

Spojení těchto dvou autorek je prostě krása. Píšou naprosto neuvěřitelné příběhy, které vás pohltí a pobaví. Hned u první knihy jsem vadela, že si přečtu vše co tyto dvě autorky napíšou.