Zůstaň

Zůstaň https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357614/mid_zustan-E0T-357614.jpg 4 1060 175

WAGs série

< 2. díl

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson. Nahlédnout do složek klientů je sice proti pravidlům, je si však téměř jistá, že si každý den píše se svým celoživotním idolem a plní mu každé jeho přání. Hailey si stále léčí srdce po nedávném rozchodu, stačí jí proto jen nezávazné flirtování… Jenže pak se se svým klientem musí setkat tváří v tvář a zpanikaří. Matt Eriksson ví moc dobře, co je to zlomené srdce. Ještě stále se nevzpamatoval z krachu svého manželství, navíc je v týmu jediný, kdo zná strašlivou pravdu: že hokej a dlouhodobé vztahy k sobě nejdou. Sotva se vidí se svými dětmi a jakékoli setkání s bývalou manželkou ho přivádí k šílenství. Jediný člověk, který ho zřejmě chápe, mu navíc nechce ukázat svou tvář. Naštěstí to není nic, co by lístky na hokejové utkání nevyřešily. Hailey té nabídce nemůže odolat a Matt nemůže odolat Hailey.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Stay , 2017

ves.lucie
30.04.2018 5 z 5

Precteno za jeden den ... spise odpoledne. Musim rict, ze tento dil mi pripada mnohem lepsi nez ten prvni. Matt je skvelej chlap a uzasny tata ... tady bychom asi mely povzdychnout, protoze je ke vsemu VELKY HOKEJISTAAA :-) A musim rict, ze v tomto dile perlily i "Wagsky" .. takovy baby mit kolem sebe ... svet by byl jednodussi :-) autorky pohled obou hrdinu to dela jen lepsi a lepsi ...

A jeste jedno PS na zaver - bez Tebe bych tu knihu necetla, bez Tebe by to nebylo ono nepsat ti ihned postrehy a nebo se rozcilovat pres messenger ... #protozejsiopravdunavykova ... Diky Jani :-*

LilianaFalcon
30.04.2018 5 z 5

To bylo o tolik lepší než ten první díl!!! Asi to bylo tím, že to celé bylo takové vyspělejší, a přitom takové hezky vtipné a úsměvné. Zkrátka a dobře jsem byla od začátku nadšená. Nebylo tam zbytečné tlachání okolo, Matt byl úžasný i s tou svou obavou, že všechno pokazí, strašně se mi líbil Aport, protože do knížky to tak krásně sedí a pan Pinďour byl úžasná vedlejší pidi postavička, Hailey jako uzlíček nervů byla skvěle napsaná, Kara mě samozřejmě štvala atd. atd. Prostě Bomba! A v rámci žánru naprostá klasa. A jak hezky je to díky závěru a O'Connorovi našlápnuté na pokračování.
Oproti předchozímu dílu musím ocenit i jiný závěr, ne pokaždé je ta mrcha prostě Mrcha s velkým M. Tahle mrcha byla přece jen lidštější...

lenochod6
28.04.2018 4 z 5

Tahle série se zatím skvěle čte... Není to takové to jenom sex a skoro žádný děj. Jsou tam sympatické postavy a celkově pohodovka :). Moc se mi líbí její styl psaní, čte se to samo. Doporučuji.

LilliBell
27.04.2018 5 z 5

skvele.. pobavilo :-)

Onceuponthetime
25.04.2018 5 z 5

Jéj, zase jsem se zamilovala. Proč mi to ty autorky dělají? To nemůžou jednou jedinkrát vymyslet hlavního hrdinu, který není sexy jako samo nebe (nebo peklo :-D), úžasně milej a to všechno ostatní čím Matt oplývá? Ale co si to namlouvám, když už takový chlapi neexistujou, chci o nich alespoň číst. A že si to čtení úžívám!
Tahle kniha mě zase popadla a nepustila. Po přečtení jsem litovala jediného a to toho, že už jsem na konci.
Doporučuju, doporučuju a (překvapivě) doporučuju!

Ewik
24.04.2018 5 z 5

Já tyhle dvě divošky prostě zbožňuju!!! Nikdo mi nevyvrátí, že jsou fantastická dvojka a že válí. Opět se jim povedl naprosto parádní kousek hodný extraligy. :-)
"Zůstaň" v hlavní roli s Mattem Erikssonem, Hailey, ostatními hokejisty a jejich "Wagskami" je jedna úžasná jízda, plná humoru, optimismu, nových začátků, velkých citů a skvělých milostných scén.
Jsem v tom až po uši. Kniha je po všech stránkách jedinečná a já si celou tu partičku naprosto a bezezbytku zamilovala, což snad ani jinak nejde. Jsou to báječní lidé, se kterými jsem strávila pohodové chvíle a jsem za ně vděčná. Zvlášť Matta bych si moc ráda pomuchlala.
Holky nasadily laťku pěkně vysoko, jen co je pravda a já už se jen třesu na jejich další knihu o které vím, že bude opět fantastická.
Krásně se nám to rozjelo!!!

MarKy95
24.04.2018 5 z 5

Krásná kniha, hlavně můj milovaný sport:)

Elčokča
23.04.2018 5 z 5

Pohodové čtení, žádné přehnané drama ani plačtivé scény, a tak mi to vyhovuje! Autorka (autorky) by mohly vydat knížku každý měsíc a pořád by to nebylo dost :-D
Jsem ráda za zmínku o Layle - aspoň víme, že operaci zvládla.

brendiska
23.04.2018 3 z 5

Opět super oddechové počtení. Trochu vážnější než Hodnej kluk, což kvituji s povděkem. Navíc se nám dostalo naznačení o kom bude další díl, takže taky fajn - už se těším

Aaliyan
22.04.2018 5 z 5

Jsem docela náročný čtenář. A všude hledám chyby a nedostatky a bručím nad každou blbostí ... ale díky Wags sérii jsem se naučila vypnout, odpočinout si a ... chlámat se na celé kolo všem hláškám, které v knihách jsou. Je to skvělé. Zůstaň mi sice přišlo v porovnání s Hodným klukem vážnější, ale i tak jsem si užila každou stránku a doufám, že bude brzy další díl.

ptavichripkaa
22.04.2018 5 z 5

Opět super čtení. Těším se na další díl.

kopretina001
21.04.2018 5 z 5

Opět úžasné, skvělé čtení. Doufám, že bude brzy pokračování, už teď se moc těším.

Mistylady
21.04.2018 4 z 5

První díl mě bavil víc, ale to tak většinou bývá. I tak přečtenou během dvou dnů, nenudila jsem se u toho a četlo se to skvěle.

Evka3814
20.04.2018 5 z 5

Jedním slovem,skvělé:) opět jsem se zasmála,doufám že bude pokračování

jani.ruzicko
19.04.2018 5 z 5

Já ten styl psaní autorek prostě miluji! A hokej a hokejisti? To je moje!*_* =D

Opět skvělý příběh, který přečtete za chviličku. První díl byl více "střelený", tento byl spíš takový vážnější, ale i přesto jsem se moc bavila. =)

Matt byl férovej a hodnej chlap a Hiley je naprosto bezvadná! =D Opět nechybí vtip, který je autorkám vlastní, nápad, jiskření a samozřejmě ani happyend. Pan "MámHo20Cm" jsem si myslela, že bude OC, docela by mi to k němu sedělo =D

Vítám příběh psaný z pohledů obou hlavních postav, to mám vážně ráda. =) Nijak mě to nezklamalo a určitě mohu doporučit. =)