Hodnej kluk

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4.2811

WAGs 1.

Vydáno, Baronet

Good Boy, 2017

Kniha Hodnej kluk

JanuldaN

Já si nejvíce užila svatbu Wese s Jamiem :-) Blake s Jass jsou roztomile dětinský pár. Jedná se o pohodové čtení, knihu jsem zvládla za dva večery.

MamaKnihomolka

Dobrá oddechovka,ale s žádnou vysokou literaturou nepočítejte.
Dvě hvězdy si ode mě kniha vysloužila Blakem samotným a skvělým prostředím hokeje, který miluju. Jess mi přišla chvílemi na to, že ji je 26 hrozně ufňukaná, naprosto nezvládající stres a vše snadno vzdá. Blake mě bavil.
Občas mě tam vyrušili nesrovnalosti takové jako, že měla na sobě kalhotky, ale pak je hledala na zemi. Ze začátku jsem se ztrácela v postavách. A hlavně jsem čekala nějaký pořádný zvrat, který nepřišel.
Dobrá na proložení četby nebo jako oddechovka. Ovšem stačí ji číst jen jednou.

cerna7151

Super pohodové čtení večer do postele, jednohubka.

betule3

Taková klasika v tomto žánru - čtivé, poutavé, zábavné. Ideální jednohubka na zahnání čtecí krize. Od Elle Kennedy mám oblíbené jiné série, tahle knížka byla ale taky skvělá.

Laf

Pohodová kniha, která mne hned vtáhla a skoro jsem ji nepustila z ruky. Taky se mi líbilo množství vtipných hlášek, pobavila jsem se. Knihu můžu jen doporučit :)

Siegrid

Stačí číst 1x, normoš kniha, postavy sympatické.

Dela90

Úžasná pohodová knížka, se super zápletkou. Líbil se mi Blake, co by tvrďák, který pak povolí okovy a pustí do svého srdce dívku. Tyhle příběhy jsou nejvíc. Za mě můžu jen doporučit.

ivetapl

Úžasný. Bože, tohle mě tak bavilo!! Jednohubka. Nemohla jsem přestat číst. Doporučuji všem deseti.!!!

Přijdu si pro tebe
Přijdu si pro tebe