Hodnej kluk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4.2811
Série

WAGs 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Good Boy, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (191)

Kniha Hodnej kluk

Přidat komentář
JanuldaN
22. října

Já si nejvíce užila svatbu Wese s Jamiem :-) Blake s Jass jsou roztomile dětinský pár. Jedná se o pohodové čtení, knihu jsem zvládla za dva večery.

MamaKnihomolka
22. října

Dobrá oddechovka,ale s žádnou vysokou literaturou nepočítejte.
.
Dvě hvězdy si ode mě kniha vysloužila Blakem samotným a skvělým prostředím hokeje, který miluju. Jess mi přišla chvílemi na to, že ji je 26 hrozně ufňukaná, naprosto nezvládající stres a vše snadno vzdá. Blake mě bavil.
.
Občas mě tam vyrušili nesrovnalosti takové jako, že měla na sobě kalhotky, ale pak je hledala na zemi. Ze začátku jsem se ztrácela v postavách. A hlavně jsem čekala nějaký pořádný zvrat, který nepřišel.
.
Dobrá na proložení četby nebo jako oddechovka. Ovšem stačí ji číst jen jednou.


cerna7151
21. října

Super pohodové čtení večer do postele, jednohubka.

betule3
18. října

Taková klasika v tomto žánru - čtivé, poutavé, zábavné. Ideální jednohubka na zahnání čtecí krize. Od Elle Kennedy mám oblíbené jiné série, tahle knížka byla ale taky skvělá.

Laf
10. října

Pohodová kniha, která mne hned vtáhla a skoro jsem ji nepustila z ruky. Taky se mi líbilo množství vtipných hlášek, pobavila jsem se. Knihu můžu jen doporučit :)

Siegrid
30. září

Stačí číst 1x, normoš kniha, postavy sympatické.

Dela90
23. září

Úžasná pohodová knížka, se super zápletkou. Líbil se mi Blake, co by tvrďák, který pak povolí okovy a pustí do svého srdce dívku. Tyhle příběhy jsou nejvíc. Za mě můžu jen doporučit.

ivetapl
18. září

Úžasný. Bože, tohle mě tak bavilo!! Jednohubka. Nemohla jsem přestat číst. Doporučuji všem deseti.!!!

1 ...

Doporučujeme

Přijdu si pro tebe
Přijdu si pro tebe
Žádný sex, je úterý
Žádný sex, je úterý
Bezpečný přístav
Bezpečný přístav
Rytmus, já & Malychin
Rytmus, já & Malychin