Hodnej kluk

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357612/hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4.2536

WAGs (1.)

Vydáno:, Baronet

Good Boy (2017)

Kniha Hodnej kluk

Janicga88

Prostě a jednoduše Blake žeru :)) kniha je super a moc jsem se u ní nasmála :)

Etule

Z knihy mám dost rozporuplné pocity. Ze začátku, kdy vyprávěl Blake, jsem si říkala: "Ježíší co je to je ta střeštiprdlo?" Přiznávám, nebyl mi tak úplně sympatický. Ale jak jsem četla dál, tak jsem si ho stále více a více zamilovávala.
S Jess to bylo takové zvláštní, přišla mi taková hodně nepoužitelná pro normální život. Chápu, že vejška je asi těžká (sama jsem na žádnou nechodila), ale nějakou brigádu nebo tak, aby nebyla pořád na sucho s penězi si asi najít mohla.
Velké plus mají autorky za postavy Wese a Jamieho. Vím, že teď v létě má vyjít první díl jejich příběhu a přiznávám, že jsem vůbec netušila, že se v téhle knize vyskytují. Takže se na jejich knihu těším asi tak stonásobně, než předtím... Ne, moment, to vlastně nejde. :D
Další plus je za hokejové prostředí, protože hokej prostě zbožňuji. Ano, jak už tady bylo xkrát zmíněno na Off-Campus to rozhodně nemá, ale přesto fajn čtení pro nenáročné letní večery.

Tesset

Další báječná oddechovka. Sympatické postavy a vtipné scény, pokud nic jiného nečekáte, je to přesně to pravé :)

anet8843

Dámy, teda jako vážně, kdo tohle, proboha, čte? :D Ne, beze srandy, po knize jsem sáhla, protože zde byla předzvěst LGBT postav, takže jsem neodolala. Nemám ráda hokej, nemám ráda slaďárny pro ženy... čekala jsem, že to bude bída, ale až takovou jsem nečekala. Některé ty hlášky, to jako... opravdu? Primitivní, asexuální... Jedna hvězdička za Wesse a Jamieho, a protože jsem to zvládla dočíst.

Rudolf14

Bomba! :)

misak94

Co jiného se dá říct, než Miluju Blakea :)

Saryinka

Tak tady tenhle typ knih fakt můžu... Až je mi líto, že byly vydány jen dvě knihy. Rozhodně toho potřebuju víc.
Blake i Jess jsou velmi sympatické postavy a musím říct, že bych si ráda víc přečetla i o Jamiem a Wesovi... Jen nerada tuto sérii opouštím a rozhodně se k ní zase vrátím. :)

tynka65

Tak tohle mě bavilo!! Opravdu jsem se pobavila a skvěle nasmála!! Blakeovi žíši je fakt nakažlivý! Návrh byl o maličko lepší, ale opravdu jen o trošku. ;) ... Ti hokejisti mě začli nějak bavit, možná je to tím, že mám jednoho doma :)