Hodnej kluk

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/big_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4.31006

WAGs 1.

Vydáno: , Baronet

Good Boy, 2017

Kniha Hodnej kluk

Iva B.

Tenhle hokej budete milovat :). Tohle byla skvělá jednohubka na jeden den, až mi bylo líto, že jsem to tak rychle přečetla. Žádnou knihu z hokejového prostředí jsem ještě nečetla a tohle byla pecka. Blake a Jess byli skvělá dvojice. Autorky nezklamaly a já se asi hned vrhnu na další díl a doufám, že bude stejně tak skvělý jako tento.

cukrovka

Příjemné odpočinkové čtení plné vtipu a vzájemného jiskření. Líbí se mi, když je příběh vyprávěný z pohledu obou hlavních postav.

daniela.kol

Knížky z Briaru se mi líbily o něco víc, ale i takhle je super. Blakovy hlášky a celkově jeho chování. Elle píše skvělé knížky.

alzbeta2843
23.12.2021

Zatiaľ asi najobľúbenejšia kniha od autorky. Bavila ma viac než knihy odohrávajúce sa na Briar. Mne sa od začiatku páčil trhlý Blake a jeho nápady ako zbaliť Jess. A ešte viac som si Blake obľúbila pre jeho lásku ku psom.

A páčilo sa mi, že kniha sa odohráva v dlhšom časovom období. Pôsobí to realnejšie, hlavne vývoj postáv. Ku knihe sa určite vrátim, pretože sa mi naozaj páčil dej a zápletka.

LadyLane
05.12.2021

Nutne som potrebovala zmenu a dala som na chválu tejto autorky a výborné hodnotenie. Ale tento druh literatúry asi nie je pre mňa. Prišlo mi to príliš naivné a tá mužská perspektíva je citeľne písaná ženou, čo ma čím ďalej tým viac vytáčalo.

marie2577
16.10.2021

1/3 vlazny nastup 2/3 uz se rozjizdi a skoruje 3/3 finalni uspokojeni. Zabavne , hrave , ctive ..;-)

Miliamka
04.10.2021

A zase mi Elle Kennedy a její hokejisté pomohli dostat se ze čtecí krize! Přečteno za jedno odpoledne u moře. Úžasné jako vždy.

nikca3976
25.08.2021

Pohodové, vtipné a sexy čtení... doporučuji