Zůstaň

Zůstaň https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357614/mid_zustan-E0T-357614.jpg 4 1060 175

WAGs série

< 2. díl

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson. Nahlédnout do složek klientů je sice proti pravidlům, je si však téměř jistá, že si každý den píše se svým celoživotním idolem a plní mu každé jeho přání. Hailey si stále léčí srdce po nedávném rozchodu, stačí jí proto jen nezávazné flirtování… Jenže pak se se svým klientem musí setkat tváří v tvář a zpanikaří. Matt Eriksson ví moc dobře, co je to zlomené srdce. Ještě stále se nevzpamatoval z krachu svého manželství, navíc je v týmu jediný, kdo zná strašlivou pravdu: že hokej a dlouhodobé vztahy k sobě nejdou. Sotva se vidí se svými dětmi a jakékoli setkání s bývalou manželkou ho přivádí k šílenství. Jediný člověk, který ho zřejmě chápe, mu navíc nechce ukázat svou tvář. Naštěstí to není nic, co by lístky na hokejové utkání nevyřešily. Hailey té nabídce nemůže odolat a Matt nemůže odolat Hailey.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Stay , 2017

Maruš.D
31.07.2018 4 z 5

Tak jako první díl této série, je i tento pěkný. Oddychové letní čtení. Kniha neurazí, příběh pobaví a postavy oslní. Určitě doporučuji přečíst :-))

Zlá-Ňufie
27.07.2018 5 z 5

Hokejky nikdy neomrzí. Opět nezklamalo, dokonce se mi kniha líbila více než Hodnej kluk. Těším se na další pokračovaní serie!
A ta obálka? Supr

alzbeta4340
20.07.2018 5 z 5

Nenáročné, odpočinkové čtení pro dívky a dámy. Skvěle napsané, líbilo se mi to ještě víc než první díl. Doporučuji všem čtenářkám, které rády relaxují u romancí ze současnosti.

veronika0382
17.07.2018 5 z 5

Musím říct, že Zůstaň je snad ještě lepší než předchozí Hodnej kluk. Takže pokud se vám první díl líbil, určitě neváhejte a pořiďte si druhý. Další, co bych chtěla ještě zmínit je, že díly na sebe v podstatě nenavazují, každý je o jiném hokejistovi, takže pokud si budete chtít přečíst pouze jeden, směle do toho. A jenom tak mezi námi: Ach, kdo by se nezamiloval do Matta Erikssona? Krásné oči, široká ramena, tělo samý sval, na břiše pekáč buchet, božský sex a k tomu jeho bolavé, zlomené srdce… Myslím, že by mu podlehla každá… :)) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

SBH
01.07.2018 2 z 5

V tomto komentáři se nevyhnu spoilerům, na druhou stranu děj knihy byl vyloženě prostinký, takže překvapivým dějovým zvratem bylo i to, že hrdinové dýchali. Nemůžu si pomoct, ale příběh nebyl o ničem. Hailey miluje Matta a Matt miluje Hailey. Ani zábavné téma skryté identity nepřežilo první stránku. Případná dramata s bývalkou (už zase?) či panovačným ex-tchánem vyšuměla do ztracena. Také jsem přemýšlela, na které planetě se nachází Toronto, protože na Zeměkouli nikoli. Nikdo si tam nezávidí, nežárlí, nepodléhá vzteku či bezdůvodnému žalu. Wagsky jsou sbor naprosto ideálních žen, jejichž životní náplní jsou pouze sex, alkohol a možná trochu hokej. Matt nesnáší operu, ale používá slova jako soprán či žestě. Kupodivu mě příjemně překvapil překlad, kdy pouze jedna či dvě věty nedávaly vůbec smysl kvůli doslovnému převodu.
Propána, copak napsat kvalitní romantiku je takový problém?

Ditules
28.06.2018 4 z 5

U této ságy se mi líbí, že nejde prvoplánově o muchlování, ale že za celým příběhem stojí něco navíc. A taky je tam spousta vtipných míst, popkulturních odkazů...

Market = )
25.06.2018 5 z 5

Ach. Snad jen kdyby to bylo trochu delší, to by bylo príma :-). Doufám, že s těmahle autorkama zestárnu :-).

ivca79
18.06.2018 4 z 5

Příjemná oddychovka

Tanya007
14.06.2018 4 z 5

Fajn oddychovka...

Nuttelka
06.06.2018 5 z 5

Aaaaach, Matt... Co víc dodat, aaaach... :-) Kdo by Matta nemiloval, samí sexy hokejisti, výborná oddychovka, Hailey mi byla též sympatická... Hezká pohádka, jak se do vás zamiluje váš idol "celebrita" :-) Moc mě to bavilo a doufám, že bude i další pokračování, předpokládám o O'Connorovi ;-)

Coucouha
04.06.2018 4 z 5

Druhý díl se mi líbil o něco více než první. Je to taková příjemná oddechovka, která splnila má očekávání :)

veveronka
03.06.2018 4 z 5

O moc lepší než první díl

dreamertyna
30.05.2018 3 z 5

Pokud chcete na čtení něco velmi nenáročného, tak je tato kniha dobrou volbou. Oddechový příběh bez náročné.. ok podle mě bez téměř žádné zápletky :D ale i přes to je kniha pohodová a doporučuju nenáročným čtenářům :)

Kiwicatko
27.05.2018 5 z 5

Matt byl proste zlaticko...na to, ze byl hokejista a jeste tak dlouho v branzi byl neskutecne milej a roztomilej :-)

P.S. Nevim proc, ale myslela jsem si ze pan Pindour je Tad :-D a nebo jeji ex a snazi se ji ziskat zpatky.

janno69
23.05.2018 5 z 5

I tento díl byl skvělý. Sedí mi styl psaní a výborný humor. Těším se a doufám, že vyjde další kousek do této série.

Shanib
17.05.2018 5 z 5

Chci další díl! Honem. Bylo to super, stejně tak jako předešlá knížka! Přemýšlím, co bych tomu vytkla, ale nic mě nenapadá. Určitě doporučuji, pokud se chcete zasmát, trošku zasnít a vypnout.

trynitrix
15.05.2018 4 z 5

Opět pěkný příběh klasika bez zbytečných zaviků :-D

LenRan
14.05.2018 5 z 5

Málo kdy, dám 5*, ale toto mě fakt bavilo. Bylo to takové příjemné pohlazení, bez zbytečných dramat, hodně uvěřitelné, opravdu krása.

Samira
06.05.2018 5 z 5

Elle Kennedy vždy září a to ať pracuje sama či s někým spojí své síly.
Věřím, že nejsem jediná, kdo zcela propadl těmto báječným, vtipným, milým a uvěřitelným příběhům a hrdinům, a že jich v češtině vyjde ještě mnoho.
I Zůstaň se maximálně povedlo, i když v mých očích první díl z této série nepřekonalo. V knize nenajdeme výraznější zvraty, což ji však vůbec na ničem neubírá. Oba hrdinové byli velmi sympatičtí, prostředí a vedlejší postavy samozřejmě úžasné a velikým bonusem byly maily Pana Piďoura, které více než pobavily.
Už abych držela v ruce další knihu:).
Doporučuji!

Lucuschka
04.05.2018 4 z 5

Přečteno téměř bleskem a můžu říci, že mnohem lepší, čtivější a zábavnější než prvni díl... Mohu jen pochvalit a doporučit ;-)