Skóre přehled

Skóre
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1503 1503

Off-Campus série

< 3. díl >

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skóre. Přihlašte se a napište ho.

Margherita_N
předevčírem 3 z 5

(SPOILER) Tady se k sobě aspoň ústřední dvojice hodila. Ty předchozí dvě byly tak nesourodý, vždycky dokonalej hokejista s ambicemi do NHL a taková nijaká holka, která má hlavně hezký tělo, a na rozdíl od toho kluka si toho ani nevšimla. Ve třetím díle jsou Dean i Allie sebevědomí až na půdu a světový ambice, tentokrát herecký, má překvapivě holka. I tentokrát zažije ale hlavní klukovská postava fatální situaci, kterou chvíli moc nezvládá, ale pak zvedne hlavu a vyjde z toho poučenej a dospělej, jako pokaždé v téhle sérii. Tahle knížka byla asi nejnormálnější ze všech tří, protože hlavní postavy se neupínaly neustále na to, jak moc dokonalá jsou těla jejich protějšků, jako v předchozích dílech. Jinak nohama na zemi příběh samozřejmě není, když hlavní postava je dvaadvacetiletej dolarovej miliardář a nymfoman.

TerkaProkopova
06.06.2024 5 z 5

Tahle série se zařadí mezi ty, které budu číst pořád dokola. Autorka umí čtivě psát a popsat postavy, takže jsem se ve všech dílech hned začetla a krásně si u čtení odpočinula.
Nehledejte v příbězích nic převratného a akčního. Jsou to romantické oddechovky a za mě moc povedené. :)

monika0181
04.06.2024 5 z 5

Dean je zvláštní kategorie mezi hrdiny této série. Mám k němu zvláštní vztah.
Nevázaný kluk s velkou potřebu pikantního sexu. V průběhu knihy zjistíme, že je to vlastně póza a za tím vším je kluk laskavý hodný.
Při náhodném sexuálním dobrodružství narazí na Allie, měla to být jednorázová záležitost mezi nimi, ale chemie a vášeň je trvalejší a oni se postupně přesvědčí, že je tam i něco jiného.
Jako ve správném příběhu máme i zde zvraty a pády skoro až na dno.
Celý příběh nám ukazuje vysokoškolská léta zase z jiného pohledu. Dozrávání v dospělého člověka, rozhodování o budoucí cestě životem.
Tuto sérii čtu opakovaně, kupodivu příběh Deana jsem si detaině pamatovala z této série nejméně. O to víc jsem si užila opakované čtení. A můžu říct, že mě Dean opravdu dost bavil.
Jsem ráda, že jsem se do čtení série opakovaně pustila.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Knižní novinky (30. týden)

19.07.2020

Žebříček nejprodávanějších eknih (únor)

07.03.2017

Citáty z knihy (7)

To, že si mluvím pro sebe, neznamená, že jsem cvok!

Na střední ještě netušíš, o čem je skutečný život. Nevíš, o kolik ještě musíš doopravdy vyrůst.

Pouč se ze svých chyb a jdi dál.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Skóre v seznamech

v Přečtených2 197x