Skóre přehled

Skóre
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1517 1517

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skóre. Přihlašte se a napište ho.

elle.horacova
28.06.2024 5 z 5

Skóre je třetí díl ze série Off-Campus. Po přečtení prvního dílu jsem si myslela, že Garreta s Hannou už nemůže nic překonat. Jenže, bum a autorka mi naservívovala příběh Allie a Deana a to bylo naprosto boží.

Autorka píše neskutečně čtivě. A každou její knihu jsem přelouskala za jeden den, protože jsem se od toho nemohla odtrhnout. V knížce je spousta vtipných momentů, kdy jsem se smála opravdu nahlas a autorka píše tak skvělý spicy scény, že byste si s hlavní hrdinkou nejradši hned vyměnili místo.

Ta chemie mezi Deanem a Allie byla dokonalá a jsou officiálně mým nejoblíbenějším párem z celé série.

Jediné, co mi občas na knize vadilo byl překlad, protože přece jenom babydoll zní v angličtině mnohem líp, než když jí Dean pořád říkal panenko. Ale to na příběhu stejně ničemu neubralo.

Nevím, co víc k tomu mám napsat, než, že je to naprosto úžasný a pokud vás láká vysokoškolská romantika, máte rádi sexy chlapy a především hokejisty, honem si to utíkejte přečíst.

LucaM.
19.06.2024

Jooo, tak tenhle díl opět bavil. A Dean docela dost.
Bezstarostný krásný, bohatý sportovec, který svůj život dělí mezi školu, hokej a holky. Hodně holek. No a světe div se, on se vážně zamiluje. Do Allie. Ambiciózní talentované herečky ze stejné školy.
Opepřeno velkou dávkou sexu, sem tam nějaký problémek, který má řešení a na konci si říkáte, že to bylo celkem fajn čtení na odreagování. Na dovču ideál.

Niu
14.06.2024 odpad!

Je tam moc kundi*ek, tohle fakt nedám. Jako fakt? To se sakra nějaké ženě líbí?!

Knižní novinky (30. týden)

19.07.2020

Žebříček nejprodávanějších eknih (únor)

07.03.2017

To, že si mluvím pro sebe, neznamená, že jsem cvok!

Na střední ještě netušíš, o čem je skutečný život. Nevíš, o kolik ještě musíš doopravdy vyrůst.

Pouč se ze svých chyb a jdi dál.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Zfilmováno

Skóre (2002)