Omyl

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274201/omyl-nfN-274201.jpg 4.3749

Off-Campus (2.)

Vydáno:, Baronet

The Mistake (2015)

Kniha Omyl

tynka65

O malinko horší než první díl, ale stejně to bylo boží!! Těším se na další

malazluta

Další povedená kniha od Elle Kennedy .... bohužel ostatní díly série Off- Campus se mi líbili o chloupek víc. Ale i tak je to příjemná oddechovka.

Denčaa

Takovou oddechovku jsem vyloženě potřebovala. A dostala jsem i to, co jsem očekávala - pohodový příběh, u kterého člověk nemusí moc přemýšlet a jen si užívá skvělou zápletku. Bohužel, v těchto knihách žádná přidaná hodnota nebývá. Avšak hokejové prostředí v série "Off-campus" mě zkrátka baví a není snad postava, kterou bych si neoblíbila. Co na knihách této autorky zbožňuji, je humor, který je celým příběhem prokládán. Dovolím si však i srovnání s předešlým dílem, kde se mi více zamlouvala dějová linky. V "Omylu" byla zápletka přece jen trošku jednodušší a ani se nekonal žádný extra velký závěr s ohňostrojem. Hlavně doporučuji jako čtení na dovolenou, jakožto i mě dělala tato kniha společnost na cestách.

Pedruska01

No jak jinak. Kniha, která se četla sama. Výborně napsaná, skvělý styl, vtipně vystižený příběh. Tohle pro moji čtenářskou duši určitě nebyl žádný omyl. :) Těšila jsem se na pokračování téhle série, protože prostě autorka umí a hlavně nikdy nemůže zklamat. To už máme také mnohokrát ověřeno. Těšila jsem se taky proto, že jsem se měla seznámit s dalším z party hokejistů, na kterého jsem byla zvědavá.
Hlavní hrdina Logan. Možná jsem měla radši, když byl oslovovan křestním jménem, Johny. Hokejista, talent v bruslích, velký fešák a ohromný sympaťák. Byl to skvělý a hodný chlap všemi směry a hrozně úsměvný. Tentokrát to byl jenom on v příběhu, kdo byl životem poznamenaný a musel se s tím prát. Bylo to tak věrohodně napsaný, že jsem měla tendenci mu hrozně pomoc a ulevit mu od toho závaží, co nosí dennodenně na zádech. Johnny mě chytnul za srdce, získal si mě už na samém začátku - bez ohledu na to, co se stalo, jak se zachoval ke svému protějšku, a nebránilo mi nic v tom si ho zamilovat. Opět jsem si nechala ukrást srdce.
Protějšek Johna byla Grace. Ta holka byla taková "tunťa", ze které se rychle stalo "ostřílené" děvče. Vlastně, jak to vyjádřit úplně přesně... to "ťunťovství" a "ostřílenost" vždycky použila v nečekaných věcech/směrech. Když už, tak bych si myslela, že to bude mít přesně naopak. Nebyla si jistá v tom, co je úplně v pohodě a naopak si byla jistá, kde by měla pochybovat nebo se možná obávat. Nevím. Přišlo mi to kapku zvláštní. Jinak byla fajn, celkem jsem si ji i oblíbila a nic velkého na ni nemám. Ale, abych pravdu řekla, třeba v porovnání s předchozí hlavní hrdinkou v prvním díle, Hanně, ji tolik zase ráda nemám. Byť je to třeba jen o procento dvě? Asi to neumím jen tak vysvětlit.
Opět klučičí hokejová skvadra naprosto nezklamala. Ta banda pohromadě tvoří hrozně nebezpečnou věc, která vás nejdřív okouzlí a potom nechá umřít na záchvat smíchu. Ten jejich smysl pro humor je nepopsatelný. Šílenci. Hrozně mě baví. A je úplně jasný, kdo bude v třetím pokračování - ten týpek tam byl nesčetněkrát zmíněn a děsně se na něj těším, protože zatím se prezentuje jako hrozný éro. :D
Příběh se mi líbil, bavil mě, smála jsem se anebo se na ty stránky usmívala jak debil. Žádná prázdná nebo rozpačitá místa, spíš byl někdy problém tu knihu odložit. To je prostě záruka, kterou od autorky vždycky dostanu, vlastně už ani nečekám nic jiného. Jsem spokojená. A zas ta obálka? Ufff. :D Rozhodně neváhám doporučit, a byť tentokrát bohužel cítím, že to nebylo úplně na 100% (snad kvůli té Grace), tak si to stejnak zaslouží plný počet. :)

happy19

Všichni kluci mě neskutečně baví!Líbil se mi přístup Grace "vychutnat" si Mr.Logana;-)))
Modeling na sametové pohovce s mojí živou představou mě rozesmál nahlas:-D..

Nela1976

Celá série skvělá.

rosewilliams

Jedním slovem, dokonalé.

Nika320

DOPOručuji! Logana jsem si oblíbila už v prvním díle. Musím pochválit autorčin humor, takový jsem zatím v žádné knížce neobjevila :) Na tuhle sérii bych vážně šla do kina, kdyby ji vydali :D