Omyl

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/big_omyl-d9g-274201.jpg 4.31488
Série:

Off-Campus 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Mistake, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (224)

Kniha Omyl

Dasa1313
03. února

Druhý díl, druhý hokejista, druhý příběh (ze čtyř).

Logan je sympatický, líbilo se mi jeho nastínění postavy již v prvním díle. A celá kniha se opět četla velmi rychle a dobře. Ale tento příběh mi přišel jednodušší a možná moc sladký a nereálný. Život není taková pohádka, ale je příjemné být součástí příběhů, kde ano.
V čtivosti to ovšem knize neubírá, ale příběh Geretta a Hanny se mi líbil víc.

Jsem zvědavá na příběh Deana a Tuckera.

B.Garden
24. ledna

Knižní série mám ráda, ale většinou mě druhý díl zklame. Po prvnímu díle od kterého jsem se nemohla odtrhnout byl tento trošku zklamání. Asi i jejich prvni setkání a jak rychle šli na věc. V polovine už to bylo lepší. Doufám že další díly budou stejně dobré jako prvni.


0197
05. ledna

U této série mám nejoblíbenější první dva díly. A stále nějak nevím, který je ten top. Už tenkrát jsem se nemohla rozhodnout a ani teď, když jsem se rozhodla přečíst si celou sérii znovu, nejsem moudřejší :-). A to ani nemluvím o dilematu jestli mám radši Gerretta nebo Logana :-).

O autorčině talentu nemůže být pochyb a má můj obdiv za tuhle nezapomenutelnou sérii (a i za tu navazující a za další knihy :-)). Romantický příběh, který nemá nouzi o boží hlášky a sympatickou partu. Tu si nelze neoblíbit. Kdo by je nechtěl mít za kamarády? Všichni by chtěli :-).

Grace byla taková klidnější a docela slušňačka, ale taky se uměla rozjet. Měla smysl pro humor. Líbila se mi její záliba v akčních filmech. Její volnomyšlenkářská matka byla boží. Mrzelo mě, jak se k ní Logan zachoval, ale dala mu to pořádně sežrat. Vymyslela to pěkně :-). Ještě, že Loganovi jedna hodná duše jeho omyl vysvětlila. Trošku se mu to pomotalo. Chlap, no :-). Jeho ochota a snaha to vše napravit na mě udělala dojem. Dost se zapotil, aby dokázal, že ho to mrzí. Nevzdával se, uvědomil si co chce a šel si za tím. Byl to nadanej hokejista, kterej si myslel, že ho po promoci nic hezkého nečeká. To jak pro něj byla rodina důležitá, jeho loajálnost, vtipnost, sebevědomí a fakt, že je to kus chlapa - získá si vás.

Začátek byl parádní. Jo myslím tím jejich filmový večer a seznámení. Vzájemnou přitažlivost měli mezi sebou bezvadnou a když si spolu zablbli bylo to hodně vzrušující. Po dočtení mi zůstal zasněnej pohled a jedna věc k zamyšlení, a to proč moje vysoká byla taková nuda :-)?

Terka18
20.12.2022

Krásný romantický příběh. Tentokrát trošku méně erotiky,ale to mi zas tak nevadilo. Knížka se četla sama a musela jsem se občas smát jak byl Johny natvrdlý.

moma08
26.11.2022

Tak tohle byl další čtivý díl, ale pro mě zatím vede teda první a na pět hvězdiček to nevidím.
Tak a jdeme pokračovat.

Artep071
14.11.2022

Četlo se to velmi snadno a v podstatě jedním dechem, jen do 5* mi tam něco chybělo. To Johnovo okamžité prozření bylo pro mě nějak neuvěřitelné a ten závěr byl docela nereálný , ačkoliv miluju sladké konce, život je prostě úplně jinej a z tzv. s*aček se člověk nedostane jedním probuzením v čistých trenkách. Takže celkový dojem není na plnej počet bodů .. :)

Hatshepsut
05.11.2022

Druhý díl této série byl opět s vtipnými přestřelkami, ať už mezi Loganem a Grace, tak i mezi kamarády, hokejisty. Kniha má vše to správné, u čeho se pobavíte a zároveň prožíváte i životy hlavních postav a jejich dramata. Příběh, kde jste v cuku letu opět na konci a musíte na další díl.

Jita160
03.11.2022

Nesuďte knihu podle vzhledu!!!
Proboha ukliďte někam už ty svalouš s buchtama vždyť je to krásný milý příběh o hokejistech a mladé lásce.
Logan miluje Hannu aspoň si to myslí než se dokonalé sblíží s Grace.
Už jednou to s ní zpackala tak teď musím bojovat aby si u ní získal nějaké kladné body. Grace byla boží dokázala Logana pěkně zpracovat a nakonec z nich byl úžasný pán.
Opět neskutečně zábavné čtení.
Jen tak dál....

1 ...