Omyl

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/big_omyl-d9g-274201.jpg 4.31258

Off-Campus 2.

Vydáno: , Baronet

The Mistake, 2015

Kniha Omyl

princesse

Jak pročítám komentáře, tak budu menšina, ale mě se to nějak líbilo taky víc než první díl. Oba se četly stejně dobře, svižné tempo a prostě chcete vědět co se bude dít dál. Rozjezd co se týče sexu nebo chcete-li postelových hrátek na mě teda dost rychlý, ale co já vím jak to chodí na amerických univerzitách. Každopádně jdu na 3. díl a myslím, že si to opět užiju.

Domkar9116

První část knihy mě bavila trochu víc, pak to bylo už takové obyčejné a trochu natahované. Ale jako dobrý, hezky se to čte. Je to taková letní oddechovka.

pat4157

Ježišmarjáááá, to bylo dobrý... A i vtipný. Sfouknuto za 1 den. Zítra skočím na další díl...

Ešína

Trochu slabší ale přečtení nelituji .

katallinka

Opět skvělé čtení, moc se mi líbí jak autorka píše. Malinko slabší než první díl, ale rozhodně nejsem zklamaná a už se těším na pokračování.

narisa

Tak druhý díl jsem už také četla několikrát :). Tuto sérii opravdu miluju. Logan mi byl velice sympatický, hlavně potom, co se vzpamatoval a nechal si od Hanny poradit. Bylo mi ho moc líto, kvůli jeho otci, bohužel by to asi v reálném světě dopadlo jinak. Grace mi byla také sympatická a spolu tvořili krásný pár. Opravdu mě dostal epilog, za ten jsem byla moc ráda :). Druhý díl není tak dobrý jako první, ale také jsem si ho moc zamilovala. Tak 4,5*. Z celé série mám nejraději Návrh a Skóre (ty se dělí o 1. místo), potom Omyl a nakonec Plán. Knihu a celou sérii rozhodně moc doporučuji.

martina1797

Pro mě začátek trošku slabší, ale pak se děj rozjel a jako obvykle jsem se nemohla odtrhnout. Zase jedna skvělá, vtipná a odpočinková romantika.

LucySmile

Skvělé pokračování, i když musím říct, že první díl mě bavil víc. Příběh je trochu obyčejnější a Grace mi nebyla úplně sympatická. Knihu jsem si však užila dostatečně jako vždy u této skvělé autorky.