Omyl

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/omyl-nfN-274201.jpg 4.31056

Off-Campus 2.

Vydáno, Baronet

The Mistake, 2015

Kniha Omyl

aquaver
20. listopadu

Na první díl to nemá, ale i tak jsem se bavila a jsem s příběhem spokojená. To jak se Logan snažil napravit co pokazil... dost jsem se u toho nasmála. A jsem ráda, jak to dopadlo s Loganovým problémem. Přesto Garrett s Hannou stále vedou :D

Pavcas76
18. listopadu

Ze začátku mi ten příběh přišel přitaženej za vlasy, Grace hodně naivní, ale nakonec jsem si je oba s Logananem taky zamilovala. V podstatě všechny knížky z týhle serie jsou fakt hodně čtivý.

kacenka6144
18. listopadu

I tomuhle dílu jsem nakonec těch 5* dala. Dialogy mezi Grace a Loganem nebyly zase až tak vtipné jako u předchozího dílu, ale i tak to mělo něco do sebe.

Ifaa
09. listopadu

Zo začiatku ma moc nebavila,ale potom sa to rozbehlo...

Brolly

Druhý díl mi trval trochu delší dobu než jednička. Ani nevím proč, začátek jsem přímo hltala, ale ke konci už jsem to dočtení jen protahovala. Asi jsem jen čekala na ten "závěrečný zvrat" co bývá na konci knihy, ale docela mě potěšilo, že se to stalo vlastně na začátku knihy. Takže milé překvapení. Jinak jako první díl hodnotím všemi hvězdičkami i tento. S každým dílem se mi mužští hrdinové zdají lepší a lepší.

Kiuska

Tenhle díl se mi nelíbil tolik jako první, protože jsem už během předchozího dílu věděla, že nikdo nemůže být tak boží jako Hanna a Garret. I tak to ale bylo skvělé, vtipné, vášnivé (to, jak Kennedy popisuje tu vášeň, vzrušení mezi nimi je skvělé) Grace je sympatická, vtipná, vlastně ještě poznává sama sebe, Hanninu suverenitu jsem ale měla radši. Hlavně zbožňuji její blábolení, když je nervózní. To nemá chybu. Chce si vysokou užít a říká si, že žádný Logan jí to nezkazí. Doufala jsem jen, že si s ním prohraje trochu víc, když se ji tak snaží dostat zpět. Ale i tak se zapotil. To, jak za ní pálil, se mi hrozně líbilo, i když mi to přišlo trochu přehnané. Bylo to ale roztomilé. Způsob, jakým si ale spolu začali, mi přišel trochu na hlavu. Logan je určitě také super, má v životě nějaké své trable a úplně neví, jak se s nimi popasovat, to samozřejmě platí i citech ke Grace. Takže se i tady setkáváme s nějakými životními problémy. Je tu i dobře ukázané - jak já bych to nazvala - „toxické přátelství”. Takže další díl bezva na oddych. Samozřejmě se děj v těchto knihách často opakuje, něco si spolu začnou, on to pak pokazí a snaží to napravit. To, jak to Kennedy ale podává, je skvělé čtivé. Občas takovou knihu přesně potřebuji, zvlášť když je dobře napsaná. Takže směle do toho.

NewKiddo

4* dávám jen proto, protože se mi předchozí díl líbil o něco víc. I tak je ale příběh krásný a rozhodně nezklame. Oddechová romantika. Za mě skvělý.

Vendulik

Kniha byla slabší, než předešlý díl. Hrdinka se mi moc nelíbila a taky se Logan za ní moc honil. Příběh byl čtivě napsaný a místy jsem se taky zasmala.

Kavárna na pláži
Kavárna na pláži