Návrh ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286616/big_navrh-MAQ-286616.jpg 4.61810
Série:

Off-Campus 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Baronet
Originální název:

The Deal, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (351)

Kniha Návrh

IvankaHW
včera

Skvělá knížka!!!
Přečetla jsem si za dva dny. Děj nás vrátil na vysokou kde je vsechno: sport, akce, romantika, krasní kluci, bad boy ktery se zmeni k nepoznani, vtipne sceny ale i emotivni.
Velice krásně napsano a urcite doporucuji vsem precist. Kniha se cetla sama.
Uprimne která holka by nechtela zmenit takoveho kluka že děvuchy? :D

Janča086
06. března

Nejlepší kniha, co jsem kdy četla. Miluju hokej a romantické příběhy, takže takhle knížka byla fakt pro mě!
Dokonce jsem se i hodně nasmála, doporučuju všem! :)


petrpospa
14. února

Tvl, já jsem to přečetl celý!
A teď navíc zjišťuji, že prvních 300 komentářů je od děvčat, holek, ženských, možná i babičky se najdou... Tak tedy nevím, jestli to není na ostudu a proto si právě otevírám flašku Jacka Daniels a jdu ze sebe zase udělat chlapa...
A teď vážně - svižné, vtipné, reálné, trochu moc americké, s odvoláním na svůj pobyt v USA tvrdím, že fyziognomicky nepravděpodobné (štíhlých, vypracovaných a luxusně pěkných je tam jako šafránu), tak trochu Červená knihovna (ale to asi mají holky rady, že?), což je pro mě, jako bsdmnekropedofilníhozoofila fakt slabounký čajíček
Autorka si zřejmě svá ocenění z přebalu knihy zaslouží a za mě ta jedna hvězda chybí opravdu jen proto, že jsem fakt chlap.
P. S. Nikomu neříkejte, že jsem kdysi viděl pár dílů Beverly Hills 90210, Melrose Place i Sexu ve městě

JaSl
11. února

Na to že příběh byl z vysokoškolského prostředí které se mě už netýká byla kniha čtivá, napínavá a zajímavá. Doporučuji jako oddychové přesto zábavné čtení.

katasokolov
09. února

+++


Bylo to milé počtení.

Hokejové prostředí potěšilo, stejně jako hlavní představitel - za Garretta rozhodně body hore. Místy to bylo sladké, místy smutné a některé části sršely vtipem, což bylo super.

Řekla bych, že pokud hledáte oddechovou romantickou knihu, tak tady nemůžete sáhnout vedle. Nic převratného to sice není, ale příběh zcela jistě ani neurazí. Je mi líto, ale v rámci žánru teď musím porovnávat se sérií Ravenhood a to bylo jiné žraso :).


Klady:

- Hlavní mužská postava
- Vtip
- Celkem přijatelná chemie mezi ústřední dvojicí a popis intimních scén


Zápory:

- Popis všech těch Adonisů na univerzitě - člověk by si skoro myslel, že v té Americe mají jen samé modely :-D
- Nevyrovnané pasáže knihy - jednoznačně jsem preferovala kapitoly z pohledu Garretta
- Otřepanost některých témat a mnohá klišé

Závěrem: nenechte se odradit tou strašlivou, ale vážně strašlivou obálkou - jako vážně, jak tohle někdo může dát na přebal knihy :D…..

wendulka0502
28. ledna

Perfektní oddechovka. Vřele doporučuji :)

B.Garden
23. ledna

Od prvni kapitoly mě kniha vtahla a bavila. Příběh o mladé lásce a hokejistovy, děj jsem hltala abych vedela co se hlavnim postavám stalo v minulosti. Garret i přez svou minulost je něžný a ochranářsky, no proste dokonalý chlap.
Knihu jsem dlouho odkladala, možná kvůli obálce, jak sem si pak nadavala :) od autorky asi zatim nejlepší kniha co jsem četla

Dasa1313
06. ledna

Co k této knize říct.. měla jsem dlouho v plánu, že si ji přečtu, hodnocení bylo neuvěřitelné, ale obal knihy.. ano soudila jsem knihu podle obalu. Jak povrchní, že? První stránky jsem si říkala, že 91% je opravdu hodně, ale najednou jsem se ocitla být součástí příběhu a Hannu i Garreta si moc oblíbila, vlastně skoro všechny postavy. Cítila jsem se být součástí jejich života a teď najednou v něm nejsem.
Jediné dvě věci, co bych vytkla: Orgasmus s partnerem není důkazem pravé lásky a když Garret obdivoval Hannu v žerzejovém svršku (ale třeba se vyznal v módě). Ale to jsou hlouposti, kterých si jen člověk všimne, ale samozřejmě nejsou ani trochu podstatné.
A erotika, tu jsem nečekala, krásně popsáno. Člověk se opravdu cítil být součástí.
Těším se na další knihy!

1 ...