Návrh ekniha

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286616/navrh-hRA-286616.jpg 4.6930

Off-Campus (1.)

Vydáno: (ekniha), Baronet

The Deal (2015)

Kniha Návrh

malazluta

Elle Kennedy je moje oblíbená autorka a tato kniha mě opět nezklamala - přečetla jsem jí jedním dechem.

Pedruska01

Tuhle sérii jsem si chtěla přečíst už dávno. Vždycky v období MS v hokeji. Vždycky mě to lákalo - asi ta hokejová atmosféra či co. Jen jsem to několik let odkládala - a vážně nemám páru vlastně proč, až to letošní MS mě zlanařilo. A tak jsem se do toho směle pustila - v den, kdy jsme dostali bramborovou medaily :(. Jaký paradox.
Nemá absolutně cenu mluvit o autorce, protože jsem s ní už měla několikrát čest a prostě ona píše famózně. Ten styl je neskutečný a hrozně mi sedí. Samozřejmě svůj podíl na tom má taky překlad a ta ženská to taky umí velmi dobře. Už jí znám z mnoha a mnoha příběhů. Je to vždycky příběh, který se čte sám, s lehkostí a stránky mizí. Je oddechový, vtipný, ale i vážný. Je to pokaždé dokonale namíchaná směska. A tahle kniha nebyla výjimkou.
Hlavní hrdinku Hannu jsem si oblíbila hned - relativně slušňačka, která se toho ale taky nebojí. Bavila mě, neměla jsem s ní vůbec problém. Vlastně měla můj obdiv hned v několika směrech případně jsem s ní soucítila. Byla to věrohodná postava, které nešlo "nefandit". Nejvíc ale byla ve spojitosti s Garrettem. Oba měli pěkně prořízlou pusu. A to bylo něco. :D
Garrett. Druhý hlavní hrdina - hokejista a kapitán, do kterého jsem se zamilovala. Na rovinu. Vážně. Nebylo nic, co by mi na něm neimponovalo. Hm. :D Další z hlavních mužských hrdinů, které považuji za dokonalé. Tý jeho holce jsem jí ho zaviděla. :D Byl vážně vtipný v přítomnosti Hanny anebo i kluků - spoluhráčů/spolubydlících. Vlastně v celé té knize se objevovali šílené situace, kde jsem se smála nahlas a nešlo to zastavit. Nejvýraznější byla asi scéna, kdy Hanna vrazila na stadionu do pánských šaten. :D To byla pro mě konečná na několik minut. Garrett byl vlastně frajírek, ale přitom se dokázal chovat mile, byl rozumný, mluvil o vážných tématech - dokázal důvěřovat/otevřít se. Samozřejmě oba hrdiny postihla osobní tragédie a taky to mělo pořádný vliv na formu člověka, ale oba tím byli snad ještě opravdovější a snad k sobě o to víc pasovali.
Ten trojlístek hokejistů, kteří s Garrettem bydleli jsem si taky oblíbila. Ty jejich žvejky... :D Někdo tam byl víc někdo míň, ale to nevadí, protože se na ně v jejich samostatných knihách dost těším. A myslím, že se s nima setkám co nejdřív.
Celkově děj příběhu nebyl nic složitého, ale v jednoduchosti je krása. Pokud se to však umí. A tady se to umí výborně. I přes jednoduchost (ale to je vlastně um autorky) se mi hrozně líbil. Bylo to milé, vtipné, cáknuté erotikou a romantické. A mě jako beznadějné romantické duši to prostě vyčarovalo ohromný úsměv na tváři. Mohu prohlásit, že jsem s počátečním dílem hokejové série velmi spokojená, takže k tomu samozřejmě patří veliké doporučení a plné hodnocení. Já prostě takové příběhy můžu. A ta obálka? Dáááááámy.... :D A teď už si užít další brusle, které obuje jistě nějaký fešák a okouzlí mě. :)

happy19

Parádní počtení...bavila jsem se!Výborné hlášky,úžasně "vykreslené" postavy :-P..
Jo a oslovení kretard mě dostalo:-D

tynka65

Čteno jedním dechem do 4 do rána :D. Skvělá knížka a doufám, že pokračování jsou stejně čtivá!

lusitta05

Super kniha a klobúk dole pred prekladateľkou pani Ľalíkovou! Vyhľadávam knihy, ktoré ona preloží, lebo je to vždy zábavné, vtipné, skrátka perfektná práca. A autorka nikdy nesklamala, môžem len odporučiť, knihy, pri ktorých si skvele oddýchnem a odpútam pozornosť od reality všedných dní. Však komu by sa nepáčili vypracovaní hokejisti?

Monini

Opět hodnotím v rámci kategorie "dívčí romány". A tenhle román je za plný počet hlavně díky neskutečně vtipným dialogům. Hlavní postavy si to spolu fakt dobře dávají. U první sexuální scény jsem se tak smála, že jsem málem spadla z postele. Autorka musí být dobrý vtipálek :)

rosewilliams

Hodně dlouho jsme hledala nějakou četbu tohoto žánru a když jsem narazila na tuhle série, hned jsem se do ní dala. Všechny čtyři knížky se mi hrozně líbili. A jako plus miluju hokej, takže číst o sexy hokejistech bylo jako pohádka. Určitě všem doporučuju.

oresvo

Skvěle napsané a přeložené , bavila jsem se od začátku do konce, celá série je vtipná a čtivá.

Oddechové čtení .