Návrh ekniha

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286616/big_navrh-MAQ-286616.jpg 4.61512

Off-Campus 1.

Vydáno: (ekniha), Baronet

The Deal, 2015

Kniha Návrh

SimuskaH
04. listopadu

Kniha bola skvelá, hlavní hrdinovia boli jedny z najsympatickejších postáv z kníh, ktoré som doteraz prečítala a celá séria Off campus je megavydarená :) za mňa bol ale tento diel naj zo série:)

princesse

Bavilo mě to a i když jsem už poněkud starší, tak jsem si skvěle početla. Zábava, podněty k zamyšlení, prostě oddechovka. Užila jsem si.

Buchtičkajani

Podle obálky jsem myslela, že to bude sladká romanťárna, a moc se mi do ni nechtělo. Ale protože důvěřují své knihovníci, dala jsem ji šanci.
A udělala jsem dobře, kniha je skvělá, dobře se četla,,humor zajistí slovní přestřelky Hanny a Gerreta. Prostě přijímá odechovka.

LuciaDudy

Jednoznačne najlepší diel celej série. Skvelý štýl písania, číta sa to samo. Pohľad oboch postáv tomu nasadil korunku. Úžasné.

lucakuca

Jo to bylo dobrý! Znáš to o tom koni a dentální hygieně? Presneeeeeee.
Nad obálkou jsem protahovala obličej a říkala si: "Neeee, to bude další hokejista a další fanynka.... " pak jsem si uvědomila toho koně a teda začala jsem číst.
A nakonec Lponec i Japonec, fakt jsem se bavila :-) vtípky, doják, erotika, no mňamka :-) vážené romantičky.
Nijak přeslazené, dobře čtivé.

Domkar9116

Tak nebylo to špatné. Dobře se to četlo. Hodnotila bych to jako takový lepší průměr v tomto žánru.

Ešína

Kniha se četla jako předešlá sama. Nenadchne ani neurazí .

spencer

Může mi někdo říct, proč jsem se do této série nepustila dříve? Nejen, že mě celý příběh děsně bavil, ale také jsem si zamilovala většinu postav. Rozhodně budu pokračovat s dalším dílem, jelikož mi autorčin styl psaní opravdu sedl a věřím, že bubu opět nadšená.