Návrh ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286616/big_navrh-MAQ-286616.jpg 4.61512
Série:

Off-Campus 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Baronet
Originální název:

The Deal, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (297)

Kniha Návrh

SimuskaH
04. listopadu

Kniha bola skvelá, hlavní hrdinovia boli jedny z najsympatickejších postáv z kníh, ktoré som doteraz prečítala a celá séria Off campus je megavydarená :) za mňa bol ale tento diel naj zo série:)

princesse
05. října

Bavilo mě to a i když jsem už poněkud starší, tak jsem si skvěle početla. Zábava, podněty k zamyšlení, prostě oddechovka. Užila jsem si.


Buchtičkajani
23. září

Podle obálky jsem myslela, že to bude sladká romanťárna, a moc se mi do ni nechtělo. Ale protože důvěřují své knihovníci, dala jsem ji šanci.
A udělala jsem dobře, kniha je skvělá, dobře se četla,,humor zajistí slovní přestřelky Hanny a Gerreta. Prostě přijímá odechovka.

LuciaDudy
26. srpna

Jednoznačne najlepší diel celej série. Skvelý štýl písania, číta sa to samo. Pohľad oboch postáv tomu nasadil korunku. Úžasné.

lucakuca
14. srpna

Jo to bylo dobrý! Znáš to o tom koni a dentální hygieně? Presneeeeeee.
Nad obálkou jsem protahovala obličej a říkala si: "Neeee, to bude další hokejista a další fanynka.... " pak jsem si uvědomila toho koně a teda začala jsem číst.
A nakonec Lponec i Japonec, fakt jsem se bavila :-) vtípky, doják, erotika, no mňamka :-) vážené romantičky.
Nijak přeslazené, dobře čtivé.

Domkar9116
03. srpna

Tak nebylo to špatné. Dobře se to četlo. Hodnotila bych to jako takový lepší průměr v tomto žánru.

Ešína
25. července

Kniha se četla jako předešlá sama. Nenadchne ani neurazí .

spencer
23. července

Může mi někdo říct, proč jsem se do této série nepustila dříve? Nejen, že mě celý příběh děsně bavil, ale také jsem si zamilovala většinu postav. Rozhodně budu pokračovat s dalším dílem, jelikož mi autorčin styl psaní opravdu sedl a věřím, že bubu opět nadšená.

1 ...