Návrh ekniha

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286616/navrh-hRA-286616.jpg 4.61258

Off-Campus 1.

Vydáno (ekniha), Baronet

The Deal, 2015

Kniha Návrh

Siegrid
včera

První kniha od této autorky a rovněž mě natolik uchvátila, že cokoliv od ní vyjde, chci si přečíst. Je pravdou, že ne všechny knihy od této autorky jsou na všechny hvězdy, ale to nemá žádný z autorů. Příběh Hanny a Garetta je vtipný a stojí za přečtení.

JanuldaN

Čtení na odreagování... Nečekejte nic převratného, prostě si odpočinete. Příjemné, milé, žhavé, spousta klišé, sympatická hrdinka...

Knihomolka10942

Moc hezké čtení, sice klišé jako blázen, ale moc se mi to líbilo;)

Zuzana207

Hoci je táto séria z kategórie young adult, človek bez ohľadu na vek pri nej vypne, zasmeje sa, občas nahnevá, ale hlavne oddýchne. Určite odporúčam. :-)

Vendulik

Příběh, byl moc preslazeny. Zasmala jsem se u něj toho. Ale čekala jsem více akce mezi hlavními hrdiny. Takové odpočinkové čtení. Nic náročného.

havrmoni

Kdybych před tímto nečetla Him a WAGs, tak bych dala 5*. Bylo opět svižné i vtipné, ale něco mi tam oproti výše jmenovaným sériím chybělo.

MajaT.

Nebylo to špatný ????

BlankaHill

Musím naprosto souhlasit se slovy autorky na konci knihy: "Tuto knihu jsem napsala hlavně pro zábavu." A to opravdu udělala! Miluju sarkasmus a tato kniha je jím protkána. Neskutečně mě bavily dialogy mezi Hannou a Garrettem. Hokejové prostředí je mi velice blízké (AhojHR!), tudíž jsem byla i z tohoto nadšená. Za mě jedno velké ANO! ( ◜‿◝ )♡

Zrzka všem učaruje
Zrzka všem učaruje