Návrh přehled

Návrh
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286616/bmid_navrh-MAQ-286616.jpg 5 2051 2051

Off-Campus série

1. díl >

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet
Originální název:

The Deal , 2015


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrh. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (396)

monika0181
04.06.2024 5 z 5

Tuto sérii začínám číst po druhé s odstupem dvou let. A líbí se mi stále stejně.
Což je dobře. Stává se mi, že jsem knihou nadšená, ale časem přečtu několik knih na podobné téma a pak mi již zapadne nebo mě tolik nebaví. To se mi u Elle Kennedy prostě nestává.
Je to autorka se stabilními výkony a knihy jsou čtivé i opakovaně.
Hokejové téma je oblíbené u řady z nás, tedy neprohloupíte, pokud se do série pustíte.
Přemýšlím, který pár se mi v sérii líbí víc, ale každý má své kouzlo. Příběhy jsou rozličné, každý má své téma, svou zápletku, jinou povahu, pozadí.
Moc oceňuji, že autorka dává příběhu nádech povah, které v knize jsou. Každá kniha pak má jiný náboj.
Oceňuji citlivost Garretta a i to jak Hanna zvládla terapií svůj sexuální a i další život po znásilnění. Kostlivci ve vztahu Garrett a jeho otec jsou také příšerní. Tyto situace je oba velmi posílily. Jsou sobě i svým přátelům oporou.
Kniha se mi moc líbila a myslím, že ji po letech otevřu a přečtu po třetí, čtvrté a páté.
Jsou to příběhy, ke kterým se můžete vrátit ať už se chcete zamyslet nebo si oddechnout.

6Nikki6
19.05.2024 5 z 5

Můj druhý pokus u téhle autorky a tentokrát trefa do černého. Zkoušela jsem jako první knihu Přísně tajné ale vůbec mě nebavila a putovala k nedočteným. Toto mě ale velice mile překvapilo a jsem nadšená! Jsem ráda, že jsem dala autorce další šanci a těším se, až si přečtu i další díly této série.


LucaM.
16.05.2024 5 z 5

Heeej, jak to, že mi Elle Kennedy dokázala tak dlouho unikat? Moje první kniha od autorky a jsem nadšená a mám co dohánět.
Po přečtení prvního dílu série Off-Campus se nemůžu dočkat, až se vrhnu na další. Doufám jen, že hlavní postavy budou aspoň tak sympatické, jako Garrett a Hanna. A budou sršet vtipem, sarkasmem i romantikou.
Skvělá oddechovka, kde se sice objeví ne úplně příjemná témata jako je domácí násilí nebo dokonce i znásilnění, ale vyváží je spousta vtipných dialogů. A pojďme si říct narovinu, tým universitních hokejistů, kde je jeden hráč pěknější než druhý taky není k zahození. To prostě chceš číst.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (2)

A jak ho mám krucinál přesvědčit, že sním už nechci být, když nedokážu přesvědčit ani sebe?


Někdy se k vám lidi přikradou a najednou ani netušíte, jak jste kdy mohli být bez nich.


Kniha Návrh v seznamech

v Právě čtených18x
v Přečtených2 988x
ve Čtenářské výzvě123x
v Doporučených241x
v Knihotéce675x
v Chystám se číst552x
v Chci si koupit174x
v dalších seznamech13x