Skóre

Skóre
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1504 1504

Off-Campus série

< 3. díl >

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Score , 2016


více info...

Přidat komentář

Margherita_N
11.06.2024 3 z 5

(SPOILER) Tady se k sobě aspoň ústřední dvojice hodila. Ty předchozí dvě byly tak nesourodý, vždycky dokonalej hokejista s ambicemi do NHL a taková nijaká holka, která má hlavně hezký tělo, a na rozdíl od toho kluka si toho ani nevšimla. Ve třetím díle jsou Dean i Allie sebevědomí až na půdu a světový ambice, tentokrát herecký, má překvapivě holka. I tentokrát zažije ale hlavní klukovská postava fatální situaci, kterou chvíli moc nezvládá, ale pak zvedne hlavu a vyjde z toho poučenej a dospělej, jako pokaždé v téhle sérii. Tahle knížka byla asi nejnormálnější ze všech tří, protože hlavní postavy se neupínaly neustále na to, jak moc dokonalá jsou těla jejich protějšků, jako v předchozích dílech. Jinak nohama na zemi příběh samozřejmě není, když hlavní postava je dvaadvacetiletej dolarovej miliardář a nymfoman.

TerkaProkopova
06.06.2024 5 z 5

Tahle série se zařadí mezi ty, které budu číst pořád dokola. Autorka umí čtivě psát a popsat postavy, takže jsem se ve všech dílech hned začetla a krásně si u čtení odpočinula.
Nehledejte v příbězích nic převratného a akčního. Jsou to romantické oddechovky a za mě moc povedené. :)


monika0181
04.06.2024 5 z 5

Dean je zvláštní kategorie mezi hrdiny této série. Mám k němu zvláštní vztah.
Nevázaný kluk s velkou potřebu pikantního sexu. V průběhu knihy zjistíme, že je to vlastně póza a za tím vším je kluk laskavý hodný.
Při náhodném sexuálním dobrodružství narazí na Allie, měla to být jednorázová záležitost mezi nimi, ale chemie a vášeň je trvalejší a oni se postupně přesvědčí, že je tam i něco jiného.
Jako ve správném příběhu máme i zde zvraty a pády skoro až na dno.
Celý příběh nám ukazuje vysokoškolská léta zase z jiného pohledu. Dozrávání v dospělého člověka, rozhodování o budoucí cestě životem.
Tuto sérii čtu opakovaně, kupodivu příběh Deana jsem si detaině pamatovala z této série nejméně. O to víc jsem si užila opakované čtení. A můžu říct, že mě Dean opravdu dost bavil.
Jsem ráda, že jsem se do čtení série opakovaně pustila.

Micandy
24.05.2024 5 z 5

Tahle série se moc povedla. Třetí díl se mi líbil víc než druhý. Kniha je plná humoru, Dean jsem si oblíbila, typický bad boy. Chemie mezi Alli a Deanem byla uvěřitelné a líbilo se mi jak ji oslovoval panenko...školní léta jsou dávno za mnou ,tak jsem se hezky zasnila.
Téhle sérii nemám, co vytknout, super oddechovka.

MaláKnihomolka
29.04.2024 4 z 5

„Life hack: if you dont want someone asking you questions, say the word tampon, and the conversation ends.

Stávám se závislá na knihách Elle Kennedy, které píše o hokejistech. Dalo by se to vyjádřit i songem od Britney Spears: Gimme Gimme More..
Obálky sice svádějí k tomu, že jde jen o obrovské, svalnaté sexouše bez mozku, ale opak je pravdou. Oni mají i mozky, které používají a v životě si taky zažívají ledacos. To se mi na tom právě líbí. Jako třešničku na dortu bych pak zmínila humor, který autorka umí v příbězích skvěle použít. Věřte mi, pobavíte se, stejně jako já.

Co se týká Skóre, jde o již třetí díl ze série Off-Campus. Nejlepší kamarádka Welsky - Allie Hayesová si prochází několikátým rozchodem se svým přítelem a neví, co bude dělat dál. Má slibnou kariéru herečky, ale je zvyklá mít po svém boku přítele. Jednorázovky rozhodně nejsou nic pro ni. Jenže co když se jí do cesty připlete Dean Di-Laurentis? Holkař, který sex miluje, dostane jakoukoliv chce a momentálně je Allie tou, kterou on chce. Podlehne mu? Dokáže se Dean věnovat pouze jedné dívce?

Ačkoliv mě ti dva spolu vážně bavili, měli skvělou chemii, tak mi nepřirostli k srdci až tolik jako dva předchozí páry (Garrett s Hannou a Logan s Grace). Každopádně by mě zajímalo, jak dopadla scénka s Deanem, vanou a Winstonem? To se pak už zapomnělo?
Když pak pominu humornou stránku knihy, tak si mě Dean přeci jen získal tím, jaký byl s dětmi. Která z nás by se u toho nerozplývala?

Nejvíc mě však dostala autorka ke konci. Vy už si říkáte jak je to sluníčkový, až podezřele a pak bum! Bomba vybuchla! Já měla na krajíčku, protože to jsem vážně nečekala a ačkoliv chápu, proč se to stalo, tak mi to bylo neskutečně líto.
Víc to tu asi nebudu okecávat, přeci jenom je to třetí díl, tak ať nevykecám všechno. Ale vy jste to už všichni četli, ne? Pokud jste ostuda jako já (na mou obranu, dokud nebyl dotisk, tak bylo těžké se k sérii dostat) a ještě jste nečetli, potom doporučuju napravit. Mně knížka sedla akorát do nálady, kdy můj mozek odmítá u čtení přemýšlet.

4/5

KlaraD851
26.03.2024 5 z 5

Dean, Dean, Dean! Neskutečně se k sobě s Alli hodili a ona je jeho životní výhra. Jako byl to floutek, štval mě, ale tomuhle bad boy odpustím všechno ;-) Příběh plný emocí, tekly mi slzy smíchu a i smutku. Tahle kniha je v moji TOP 5.

Any26
18.02.2024 4 z 5

Asi půjdu proti proudu ale za mě byl předchozí díl s Loganem a Grace lepší. I tak, ale nemůžu říct, že by se mi tento díl nelíbil. Celá tahle série je prostě BOŽÍÍÍ.

IrenaMikerová
06.02.2024 5 z 5

Dean DiLaurentis to je vše co k tomu řeknu.

Majuš333
04.02.2024

"Téééda, podívej se na něj, Gare, je tak roztomilej, když spinká."
"Jako andílek."
„Andílek děvkař."
"Hele, můžou si andělé vůbec vrznout? A jestli jo, jsou orgasmy v nebi milionkrát lepší než orgasmy tady na zemi? Vsadím se, že jo."
"Určo. Odkud myslíš, že se bere duha? Kdykoli vidíš duhu, znamená to, že se v nebi právě udělal anděl."
"No jo, to dává smysl. Asi stejně jako že kdykoli uslyšíš zvonění zvonku, anděl dostal křídla."
"Přesně tak."
Otevřu jedno oko a zadívám se ke dveřím. "Já vás slyším."


Najvtipnejšia a zároveň najsmutnejšia časť série 'Off-Campus'...


"Hele, znáš Stmívání?"
Vyvalí oči. "Cože?"
"Stmívání. Tu knihu o upírech."
Ostražitě mě pozoruje. "Co s ní?"
"Fajn, takže víš, že Bella má takovou nějakou zvláštní krev, že jo? Že se z ní Edwardovi postaví, kdykoli se k němu přiblíží?"
"Děláš si ze mě prdel?"
Nevšímám si ho. "Myslíš, že je to možný i v reálu? Že takhle působěj feromony, nebo co? Není to jenom hovadina, co si ji nějakej nadrženec vymyslel, aby mohl ospravedlnit, že ho bere jeho máma, nebo tak něco? Nebo opravdu existuje nějakej vědecky podloženej důvod, proč nás určitý lidi přitahujou? Jako v tom zatraceným Stmívání. Za to, že Edward chce Bellu, může čistě biologie, ne?"
"To se mnou teď vážně diskutuješ o Stmívání?"

kirstinrau
31.01.2024 5 z 5

Instagram: @kirstinrau

Tak táto časť a teda Dean DiLaurentis šliape na päty Garettovi Grahamovi. Myslím v rebríčku mojím obľúbencov. Určite sa mi tento príbeh páčil viac ako ten predchádzajúci. Dean bol teda riadný Cassanova a užíval si až až, ale nakoniec sa mi jeho cesta k zmene páčila (teda na určite veci). Allie som si obľúbila hneď a aj keď som sa obávala, že urobí krok späť do minulosti, našťastie jej odhodlanie vydržalo. Opäť sa raz dobre nasmejete. Ja jednoducho zbožňujem, keď sú chalani pokope alebo si píšu do spoločného chatu. Tu partiu si vážne zamilujete.

Táto kniha bola pre mňa však veľkým šokom. Obľúbila som si vedľajšie postavy a teda, do pekla, čo to malo znamenať s naším futbalovým kapitánom Maxwellom? Si zo mňa niekto robí prdel? Ja som očakávala, že si prečítam jedného dňa aj knihu o ňom. Toto naozaj zabolelo a plne chápem, prečo sa Dean začal tak chovať. Chápala som to však len do istej miery. Bola to emočná bomba pre všetkých, ale ja by som trpezlivá nebola, takže by asi dostal dobrú za ucho. Našťastie na to ako padol na samotné dno, to dopadlo dobre. Bola to skvelá jazda.

haWranka
29.01.2024 3 z 5

Je to hrozná ptákovina (v obou slova smyslech). Několikrát jsem se nahlas zasmála, ale bylo i hodně okamžiků, kdy jsem se nudila. A vlastně to bylo dost často při erotických scénách. Autorka asi chtěla šokovat otevřeností, ale po nějaké chvíli už mě to prostě nebavilo a přišlo mi to zbytečné. Navíc mi nesedla hlavní hrdinka. Asi jsem už na tohle moc stará :D Puberťačky musí být nadšené, jen doufám, že takovéhle chlapy a zážitky nebudou moc považovat za reálné :D

loolee
25.01.2024 4 z 5

Parádní odpočinkové čtení. Některé pasáže mi přijdou tak americké, že hlavní hrdiny úplně vidím zestárlé o 20 let, s dětmi na prestižních univerzitách, chirurgickými vylepšeními, dokonalými chrupy i postavami, obtěžkané nemovitostmi, luxusními vozy, tituly a funkcemi. A možná taky černým svědomím z různých úletů, protože ti růžový jednorožci tam nemůžou takhle poletovat furt. Ale dobře, čtu to proto, že to je slaďárna s akorát porcí erotiky, navíc v rámci žánru opravdu čtivá. :-)

Damonka12
01.01.2024 5 z 5

Miluju tuhle knihu a celou sérii. Neznám jinou sérii, kterou bych milovala více. A která by se mi četla lépe.

Misshell1
30.12.2023 5 z 5

Zase mě to dostalo hned od první stránky. Miluju hokej, takže s radostí hltan příběh. Jako u všech ostatních knih se mi líbí, jak střídá z pohledu Deana a Allie. Skvěle tam pasovali i spoluhráči, kamarádi a rodina.

TeriLin1111
27.12.2023 3 z 5

Neměla jsem moc v plánu v téhle sérii pokračovat, ale nakonec jsem jednoho dne neměla co číst, tak jsem se rozhodla že přeskočím druhý díl a vrhnu se rovnou na tenhle. Stejně jako u prvního dílu jsem dostala to, co jsem očekávala. Stále moc nechápu v čem je tahle série pro některé tak 'spešl', ale koneckonců tyhle typy romancí nejsou moje nejoblíbenější, ale zase se to dalo číst.. v tomhle žánru bych řekla že je to jedna z lepších knih, i když teda hlavní hrdinka byla až moc podobná té v první knize. Akorát teda ta jejich hádka na konci mě neskutečně naštvala. SPOILER: Sakra, holka, tvůj kluk truchlí tak bys možná měla být trpělivá a nechat ho až se z toho dostane. Tím že se s ním do toho ještě rozejdeš mu asi moc nepomůžeš. KONEC SPOILERU.

0197
11.11.2023 5 z 5

Dávám si rereading celé série než se pustím do Odkazu a je fajn si příběhy připomenout.

Dean Di Laurentis. Sportovec s andělskou tváří, který si užíval vysokoškolského života se vším všudy. Holky se o něj mohly přetrhnout a on je rozhodně neodmítal. Bavil mě jeho slovník a jak klidně nechal lidi při
tom, že není zrovna nejchytřejší, přitom měl mozek na práva a četl spoustu knih :-).

Allie se právě rozešla s přítelem. Vyhledávala vztahy a něco nezávazného nebylo úplně pro ni, ale myslela si, že to zvládne. V posteli se nedržela zpátky a vlastně ani Dean a měli nejžhavější scény ze všech párů.

Postupně se mezi nimi ty city utvářely a přirozeně se dostali do vztahu. Jasně Dean na ni pořád po první noci myslel a o ostatní holky přestal mít zájem, ale co vždyť o tom to je, potkat tu pravou a chtít jej ji.

Tato série se nesmírně povedla, to bez diskuze. Humor, sportovní prostředí a parta přátel jejichž součástí by se člověk hned rád stal. Tento díl se mi líbil o malinko méně než předchozí dva, na které nedám dopustit. Ale jen o trošku.

Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Za mě nejlepší díl série. Deana jsem si zamilovala, hlavně jeho humor, zprávy, které Allie psal, to, jak starostlivý byl a jak byl ochotný pro ni udělat první poslední (dokonce se nechat nachytat s Winstonem ve vaně - kdo četl, rozumí ).
Allie díky němu pochopila, co vlastně chce. Na rozdíl od Seana ji Dean v jejím hereckém snu podporoval, stejně jako ona podporovala ty jeho.
Jednoduše naprosto úchvatná kniha!

Barbara182
29.09.2023 3 z 5

Třetí díl série se mi líbil asi zatím nejmíň, i když to bylo opět vtipné (viz Dean s Winstonem v koupelně) a čtivé a autorka se tam snažila dostat poselství o tom, že i holky si můžou užívat nezávazné radovánky, aniž by musely být označovány nějak hanlivě, ale celkově mi prostě postavy tak úplně nepřirostly k srdci (protože ať chcete nebo ne, Dean BYL tak trochu rozmazlený boháč a určitě nikdy nemusel řešit spoustu věcí) a oproti předchozím dílům zabíral spoustu stránek sex (i když vím, že se to asi dalo čekat, když je hlavním hrdinou Dean, stejně bych si klidně nechala líbit víc času s Hurikány nebo tak).

Monika136
15.09.2023 5 z 5

Za mně nejlepší díl ze série :)

Wewe111
13.09.2023 5 z 5

Tak musím říct, že tento díl mě bavil z těch 3 nejvíc:)) Dean se mi líbil už v prvním díle a vykreslení jeho postavy naplnilo mé očekávání. A teď se jdu vrhnout na posledního z party sexoušů a moc se těším:-D