Skóre

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324263/skore-shw-324263.jpg 4.5629

Off-Campus (3.)

Vydáno:, Baronet

The Score (2016)

Kniha Skóre

Pedruska01

Dočteno. Bylo to opět a znovu skvělé, vtipné, dobře napsané a hlavně mě to bavilo. Četlo se to velmi rychle, protože je čtenář nahned ponořený do děje. Nejsou tam hluchá ani nudná místa. Nemám k formě a vyjádření výtky, jsem spokojená. Jenže tohle je prostě tahle autorka, jinými slovy - záruka. Umí a každou větou to dokazuje. Přestože takové příběhy už znáte a víte, jak to skončí, přesto si to s chutí prožijete s hlavními hrdiny. Takže mě osobně absolutně nevadilo, že to už znám, že vím, jak to s tím párem skončí, že to je prostě "to" klišé, které prostě stále funguje, a na kterém se stále těží. Prostě ne. Naopak s chutí jsem se do toho pustila. :)
Tentokrát hlavním hokejovým hrdinou byl Dean. S tak přehnaně dlouhým jménem, až to hezký nebylo. :D Týpek, který se po celé předchozí dvě knihy prezentoval jako totální extravagantní éro, byť jen velmi vzácně. Pane bože, ten kluk byl vážně éro. :D Dokázal si hrát na machra, který dostane vždycky to, co chce a každý mu uhýbá z cesty anebo mu ji přímo mete, ale taky to byl člověk, který je jen člověk, se všemi svými starostmi, emocemi a strachy. Měla jsem toho parchanta ráda a získal si mě. V mnohém mě překvapil, a to dosti mile. Např. volbu jeho povolání bych s ohledem na všechno v jeho životě netypovala, však se mi líbilo, jak pracoval s dětmi. A když to tak vezmu, tak vlastně zatím všechny kluky, nejen že jsem si zamilovala, ale hlavně proti nim nic nemám.
Naopak to je u děvčat, a ne jinak to bylo i u druhé hlavní hrdinky Allie. Ta holka jako by měla dvě já. To jedno bylo veliké a převažovalo. Měla jsem ji díky němu ráda, nevadila mi a přišla mi správná v mnoha věcech. Neměla to zrovna lehký především s rodičema - otcem, ale byla silná, takže mě to vlastně nutí jí fandit. Ale to druhé já, díky bohu, mnohem mnohem menší mě svým způsobem dost štvalo a otitulovala jsem jí prostě blbkou - např. útok na Deana těžítkem? Jako vážně? -_- Úchylka, že musí být ve vztahu? Jako celek si pak ta postava hrozně protiřečila. Ale chápu i to, proč měla všechny další a takové vlastnosti, aby k Deanovi jednoduše zapadla.
Tenhle příběh mě dokonce dokázal překvapit a šokovat, především ke konci knihy. Nejspíš jsem takový zvrat a nešťastnou věc nečekala - ale o to to bylo lepší. Krásně zakomponované. Líbilo se mi to a já si to užila. Kniha - série mi neskutečně sedla. Hraje mi to dokonale do not. A poslední věty v poslední kapitole mě napnuly jak kšandy, respektive jsem hrozně zvědavá a natěšená na posledního obyvatele toho baráku - na Tuckera. Začalo to opravdu zajímavě. :D
Každopádně i tenhle díl vřele doporučím a hodnotím ho plným počtem, protože si to zaslouží. :)

malazluta

Snad nejvtipnější díl celé série Off-Campus, no ikdyž až na ten konec. Ale i tak, moc jsem se u této knihy bavila.

happy19

Jedeme dál..A neubíráme na tempu:-D
Koukám,že scéna "vana" rozstřelila skoro každou čtenářku:-D...
Jo a tušila jsem zvrat,ale takový jako po straně 351 určitě ne..Závěr parádní;-))))

rosewilliams

Tenhle díl mě asi ze všech tří bavil nejvíc. Bylo to vtipné a neskutečně dobře napsané, ale stejně tak skvělé byly i všechny tři ostatní knížky z této série. Nejvíc mě z téhle knížky brala asi scéna jak Logan přistihl Deana ve vaně s vibrátorem :D To jsem řvala smíchy asi tři minuty :D

Nika320

První dva díly byly lepší, ale to opravdu záleží na preferencích. Já jsem Deana nemusela od začátku.

genikuxik

skvělá oddechovka...tedy splnila svůj účel

Skalara

Kniha měla pomalejší rozjezd, ale ve výsledku to byla zase pecka. Ale První díl zatím u mě asi boduje nejvíc. Tam jsem se hodně nasmála :D

BarkaS

První dva díly považuji za zábavnější. Párkrát jsem se zasmála, odpočinula si, ale to je tak všechno. Od tohoto typu literatury nic moc nečekám, ale od této série jsem se naučila čekat malinko víc. Obzvlášt mě iritovalo neustálé opakování slova na k... Označení typu mušlička, broskvička prostě nemůžu vystát :).