Skóre

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/big_skore-mYP-324263.jpg 4.51105

Off-Campus 3.

Vydáno: , Baronet

The Score, 2016

Kniha Skóre

princesse

Tak tenhle díl mě bavil opět víc než první a asi stejně jako druhý ... skvěle jsem si početla a vrhám se na další. Škoda, že už poslední.

katallinka

Tato série je skvělá, ani u třetího dílu nemám pocit, že je to pořád to stejné. Autorka umí do příběhu skvěle zapojit romantiku, erotiku a nějaký silný příběh postav. Opět se jednalo o knížku, kterou nejde odložit!

Domkar9116

Bylo to opět moc fajn čtení. Jen mi stále trošku něco v těchto příbězích (v této sérii) chybí. Možná trochu větší zápletka, zajímavější děj, nebo něco takového. Je vidět, že se to tam autorka snaží dostat, ale pro mě je to nějak pořád málo. Ale po těch x knihách v tomto žánru je člověk asi už moc rozmazlenej. Takže si mě asi zas tolik nevšímejte :-D a přečtěte si to. Je to oddechovka, romantika, sex, krásný chlapi a krásný ženský. Opět dobře napsáno, čte se to samo.

pat4157

Skvělé pikantní čtivo. I jsem se nasmála. Jděte do toho... Jo, ta obálka knihy je kýčovitá, zavání trapností a slaboduchostí, ale jak se říká: Nesuď knihu podle obalu...

spencer

Jak já tuto sérii zbožňuju.
Bavila jsem se od začátku až do konce. Líbí se mi, jak autorka dává do svých knih i přesah, díky kterému vyčnívají ve svém žánru. Deana jsem zprvu nemusela, ale brzy se stal mým oblíbencem. Těším se na další díl.

ewi

uprimne...v ramci zanru urcite nadpriemer, kniha je ctiva a pobavila...a naladila ma precitat si i dalsie diely serie...

Libris_Na_Ex

Nečekala jsem, že z new adult eroťárny budu takhle nadšená, ale je to vážně dobrý.
Samozřejmě tam byly věci, které jsem očekávala:
- čtivost: tahle kniha je jak droga. Nepustí vás, dokud jí nedočtete a budete mít těžkou kocovinu
-sexuální scény s děsně sexy borcem: jasně, tohle člověk nemůže brát úplně vážně, ale čte se dobře:)
- vtipné scény: Já se tak nasmála! Třeba scéna ve vaně? Boží!
Co jsem ale nečekala, byl naprosto skvěle vykreslený vztah Deana a Allie. Byl přátelský, upřímný a otevřený a takhle má podle mě vztah vypadat. Žádné "si-středobodem-mého-vesmíru" nebo "dojdu-pro-tebe-až-na-kraj-světa". Navíc obě postavy byly naprosto zlaté.
Fakt skvělý čtení!!!

moudivlacek

Dean je děvkař, bohatej a bezcharakterní hajzlík, který ma vše bez práce. Allie, která kromě studia má velmi nemocného otce a má jen už jeho a má o něj strach. Zdálo by se, že hned každý ví, kdo je dobrý a kdo ne. Ale je to tak opravdu? Anebo někdo něco skrývá pod svým povrchem? Co když "odsouzenec" dokáže mile překvapit? Co když slušňačka zjistí, že občas být spontánní a trochu si užít života "není trestné"? I když je to příběh plný sexu, já jsem si v něm našla mnohem víc, hloubku. Neodsuzovat někoho, i když si sáhne na plné dno. Kdo jsme my, abychom soudili jiné? Příběh byl pro mne zábavou, odreagováním, ale i ponaučením. Těším se na závěr série.