Plán

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324264/plan-q8i-324264.jpg 4.3508

Off-Campus (4.)

Vydáno:, Baronet

The Goal (2016)

Kniha Plán

Lee7

Konec třetího dílu, Sabrina je těhotná a zde tady propojení stejných časových linií, moc hezky zpracované. A líbili se mi jako pár, vážně.. epilog mě dostal.. Doufám, že u série nejsme naposled. Moc mě baví a čte se lehce

pipa36

Tak nevím. První tři knihy jsem četla jedním dechem na dovolené. Poslední díl jsem louskala tři týdny a můžu říct, že ten náboj, čtivost, humor - to vše se vytratilo. Hlavním postavám jsem jejich "vztah" vůbec nevěřila, některé myšlenkové pochody hlavní hrdinky byly přinejmenším zarážející - na to, jak měla být inteligentní, se v některých chvílích chovala jako obyčejná slepice.
Takže, tohle moje "knižní pankáčství" končí, vracím se k osvědčeným žánrům. Dávám 2*, fakt mě to nebavilo.

BarkaS

Ellen Kennedy mám fakt ráda a vždycky si u ní odpočinu. Ale v tomto případě si nemůžu pomoct, prostě jsem se u čtení spíš rozčilovala, než bavila. Sabrina je totální slepice, která (pozor SPOILER ALERT, který už ale čtenářky předchozího dílu nemusí trápit, protože vědí) se chová celou dobu tak na patnáct. A k těhotenství prostě patří i přibírání a její neustálé “moje tlusté tělo” blabla bla bla mi akorát lezlo na nervy. A kecy typu “nemůžu si dát limonádu kvůli miminku, dám si mlíko” a podobný modely, to už snad radši ani nekomentovat. Za mě “velký špatný” - nejslabší díl série.

Pedruska01

A další pohádky je konec. Tahle série je u konce a byť mě to lehce mrzí, jsem za to i ráda. Přeci jenom všechno jednou musí skončit. Opět se knížka skvěle a rychle četla. Bavila mě a byla napsaná v podobném stylu jako ty předchozí díly - vtipně, procítěně, svižně a zároveň odpočinkově. Autorka to prostě umí - kolikrát jsme se přesvědčili?! Tady už není co komu dokazovat.
Na tohle, respektive na tohohle hlavního hrdinu - Johna Tuckera jsem byla hodně zvědavá, protože o něm ani v jedné knize nebylo pořádně zmíněno, krom toho, že se o své spolubydlící stará, aby nepošli hlady, takže jsem neměla vlastně ani páru, co vůbec můžu čekat. Trochu jak hrad v Karpatech. A ten chlap mě dostal. Předčil všechno. Ačkoliv se ze začátku prezentoval jako jeho kamarádi - sexuální bohové, lamači dívčích srdcí a hlavně nezávazně - naprosto jsem mu to nevěřila. A stačilo málo, abych mohla poznat to jeho pravé já. Byl hrozně milý, starostlivý, nenechal by člověka ve štychu, uměl se k druhým a zvlášť ke svému protějšku chovat a byl to gentleman - ta postava mě dokázala dojmout a zasáhnout. Prezentovala mi svým způsobem prototyp naprosto dokonalého muže, který by měl být po boku každé ženy. Ano, přiznávám, i do Tuckera jsem se nejspíš zamilovala. :D Bylo to příjemné seznámení a změna oproti Garrettovi, Loganovi i Deanovi - i když tihle grázlové mi taky ukradli srdce. :D
Jeho protějšek Sabrina... no, ze začátku byla prezentována jako nafrněná a příšerně ambiciózní slepice, ale ve skutečnosti, když ji čtenář měl čest poznat byla naprosto jiná. A jsem hrozně ráda, že taková byla, protože v opačném případě bych s ní nevydržela. Měla jsem tu holku ráda, dost si zažila, za všechno musela bojovat a tvrdě dřít, takže si to štěstí zasloužila. Měla můj obdiv v tom/těch rozhodnutí, v té energii a síle.
Tenhle díl byl ale úplně odlišný od předchozích. Posunuli jsme se nejen v čase - Briar a hokej šli do pozadí a nastupuje život po škole, naprosto jiné starosti, ale hlavně u hlavní dvojice to bylo něco dalšího. Život sám. Možná i proto mě místy iritovaly sexuální scény, protože se tam řešilo něco daleko zásadnějšího než že si dva nadržení adolescenti chtějí užít. Autorka, ačkoliv to možná neplánovala, mě lehce vyděsila v dalších stádiích života jako je těhotenství potažmo porod, anebo i tím, že pakliže se to stane nečekaně, vstoupí to do plánů a snů, tak to hrozně zkomplikuje bytí. Však se to dá zvládnout - hlavní hrdinka přežila a nepřestala dýchat. A já před ní a před každou takovou silnou ženou smekám. Každopádně musím se přiznat, jak tam přibylo to těhotenství čekala jsem takové to klišé, nad kterým protočím otráveně oči a budu naprosto znechuceně dál sledovat vývoj děje, který mě již tolik nebere. Jenže to se nestalo. Ano, možná klišé prvek, ale nic dalšího, nic tragického - zvládlo se to parádně, za což jsem neskonale ráda.
Skončilo to dobře - jak jinak - opravdu cukrkandlově a pohádkovsky. Ale proč ne. Aspoň někde musí být ten dobrý konec, leckdy i průběh.
A mimo jiné, ačkoliv je to již jiná série, tak je to na podobné bázi a s postavami, které známe - na Fitzyho a Summer se fakticky hrozně těším. :)
Závěrem - jsem naprosto spokojený čtenář, který dostal vše, co má rád. Úžasná série s úžasnými postavami, u kterých jsem ráda, že jsem je mohla poznat. Hrozně se mi to líbilo a neváhám doporučit a ohodnotit plným počtem, protože si to vážně zaslouží. :) (A může mi někdo vysvětlit proč je tu jiná obálka než ta, kterou mám na knize, kterou fyzicky držím v ruce? Tu, co mám doma je dle mého mnohem zajímavější. :D)

genikuxik

Bezva oddechové počteníčko...Tuck byl můj hrdina, kdyby takových existovalo víc...

malazluta

Další povedená kniha této autorky.

anishta

Z povinnosti jsem se po Lovu vrátila k sérii Off-Campus, abych neměla žádný Briarský rest. A musím říct, že to bylo fajn, i když to místy pro mě nebylo úplně příjemné čtení, ale to je můj osobní bubák. Každopádně Sabrinu jsem chtěla každou kapitolu minimálně jednou proplesknout, ale Tucker je miláček.

happy19

Tak jsme ve finále!
Aspoň tedy u této série;-).Tucker byl naprosto úžasný a silně mi připomínal mého muže;-))))))...
Dost chlubení:-D...
Kluci,děkuji za velmi příjemné večery četbou po Vašem boku:-*
Super,že nám akorát nedávno vyšel Lov;-)
Mám se na co těšit Coline Fitzgeralde?:-*..
A skvělá zpráva na podzim pokračování The Risk a do budoucna doufám The Play!Jo a bude i vydána série Him,to ať víme,jak to bylo před Hodným klukem:-)))
Hokej Forever:-*