Plán

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/big_plan-11R-324264.jpg 4.31175
Série:

Off-Campus 4.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Goal, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (196)

Kniha Plán

Lexie321
20. dubna

Ďalšie skvelé pokračovanie série. Ku knihe som sa dostala skôr ako ku Skóre, a tak som rada, že príbehy idú viac menej paralelne. Kniha zahrňuje aj neplánované tehotenstvo, čo nemusí byť každému po chuti, vrátane mňa, ale myslím si, že aj tak to autorka napísala brilantne a určite sa oplatí knihu prečítať. Jediné, za čo strhávam bod bolo, že tento diel mi prišiel menej zábavný/humorný ako predchádzajúce dva. Všetky knihy mali aj dramatické a smutné momenty ale prišlo mi akoby medzi Tuckerom a Sabrinou nebola až taká veselá chémia. Aj napriek tomu bolo tu dosť romantiky aj intímnych momentov, dôležitosti priateľstva, rodiny a drámy. Odporúčam.

Haňulilinka
14. dubna

Pro mě asi nejhezčí díl ze všech a to hlavně kvůli představě Tuckera a miminka. Knihu jsem přečetla skoro na jeden zátah. Děj je psaný opět poutavě jako ostatní autorčiny knihy a je tam spoustu vtipných situací.


Dasa1313
10. března

Tucker a Sabrina, čtvrtý kluk ze čtyř. Krásné propojení a vyústění příběhů. Líbilo se mi jak se děj prolínal se třetím dílem a poté na něj navázal. První polovina knihy je napsána podobně jako předchozí tři, ovšem druhá polovina knihy je už taková dospělejší. Což je logické, když se jedná o dítě.
Tucker byl hodně trpělivý člověk, většina lidí by to se Sabrinou vzdala, proto jsem ráda, že Sabrina svou povahu změnila, ustoupila a stala se lidštějším člověkem.

alzbeta2843
19. února

Príbeh o veľmi tvrdohlavej holke, čo nič v živote nedostala zadarmo a chalanovi, ktorý je stelesnením snového manžela (krásny, očarujúci, sexi, vytrvalý a ešte i gantleman).

Z tejto série som čítala len prvé dva diely a potom som tretí diel preskočila a vrhla sa na posledný, pretože ma zaujal anotáciou. Nom, tú anotáciu som si asi nemala čítať, pretože som celý čas čakala, kedy sa príbeh rozbehne, ale i dovtedy som si príbeh veľmi užívala. To, že som nečítala predchádzajúcu sériu svedčí i o tom, že som so Sabrinou už od prvej stránky sympatizovala a preto mi bolo doslova úzko pri čítaní ako sa k nej osataní chovajú. V stránkach, kde sa objavoval jej otčim Roy mi bolo naozaj zle.

Som veľmi rada, že príbeh bol písaný z pohľadu oboch, pretože to mi ponúklo pochopiť správanie oboch hrdinov. Veľmi som im držala palce a hlavne Sabrine, ktorá sa držala doslova len tak tak a schovávala svoje srdce za arogantnú pretvárku. Kiežby, každý takýto príbeh končil takto :)

Terka18
26.12.2022

Moc hezký romantický příběh posledního že čtveřice úžasných hokejistů. Sabrina se nakonec ukázala jako dobrá a láskyplná duše. A Tucker? Ten byl takové zlatíčko hned od začátku. Krásný příběh s romantickým koncem za který jsem moc ráda.

moma08
30.11.2022

Když jsem začala knihu číst, tak mi bylo líto, že v třetím díle jsme se dozvěděli na konci velkou novinu, protože čtvrt knihy byla vlastně o tom, jak se poznali a já pořád čekala, kdy zjistí tu osudnou věc.
Tucker byl vážně miláček a tak moc trpělivý, že to snad není ani možné a Sabrina, tak ta byla teda pěkně tvrdohlavá a v některých věcech zbytečně. Občas mi tím lezla na nervy.
Určitě se mi tenhle díl líbil více než druhý a třetí, ale na první prostě za mě nemá.

havrmoni
23.11.2022

S odstupem po druhém přečtení přidávám hvězdičku a vztah k Sabrině je teď úplně jiný. Má mé sympatie.

MAU256
21.11.2022

"Miluju Jamie a miluju Tuckera, a jestli někdy - kdykoli - Harvard nebo práce nebo cokoli jakkoli ohrozí jejich štěstí, bez váhání se toto vzdám."

Poslední kniha ze série Off-campus. Tentokrát byli hlavními aktéry Sabrina a Tucker. Ona měla plán, avšak jeden okamžik a vše se změní. Ač si o ní všichni myslí, že je mrcha, on věděl své, viděl totiž JÍ, nejen tu vrchní schránku. A Tucker, ten byl prostě dokonalý, vytrvalý a milující. Rozhodně jsem si tento díl, jako i všechny předešlé, užila, můžu jen doporučit.

1 ...