Plán

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/big_plan-11R-324264.jpg 4.2960

Off-Campus 4.

Vydáno: , Baronet

The Goal, 2016

Kniha Plán

sharina
09. listopadu

Bez pochyby je tohle báječná série. V každé knize je přesně to, co potřebujete a je to krásné, pohodové, rychlé čtení.
První tři díly byly naprostá pecka, a to jsem si nemyslela, že si oblíbím díl s Deanem - byl to asi nejvtipnější díl z celé série.
Za to poslední díl s Tuckem, nevím... Teda takhle, potkat takového muže na živo, to by si přála každá žena. A ano, je to dobré ukončení příběhu, už je to přeci jen dospělejší. Ale upřímně Sabrina mi nepřirostla k srdci, na to jak se prezentovala a pak některé její kroky a jak si je obhajovala. To teda ne, šlo by to svižněji a asi i pro čtenáře (nebo pro mě rozhodně) příjemněji.
Mimochodem by mě zajímalo, kde autorka viděla sexy hokejisty a myslím tím, že dá rovnou čtyři hot hokejisty do stejného týmu. Protože, co já vím, hokejisti nejsou úplně nejkrásnější sportovci.

Pája699
09. listopadu

Tohle byl mooc dobrý PLÁN si přečíst tuto knihu Příběh krásný, s jiskrou, no a jako bonus zase hokejisti a střední škola. To prostředí prostě miluju a strašně mě baví. Tucker a Sabrina, skvělá dvojka a jejich příběh mě upoutal. Zase jsem vypla a zasnila se…Autorka prostě umí a její knihy mají něco do sebe.

princesse

Opět jsem si skvěle početla a bavilo mě to. Měla bych pár výtek, ale to je vzhledem k tomu, že jsem již poněkud starší, zkušenější a řekla bych již poučená životem, není nic zvláštního. Každopádně celá série se mi hezky četla a vůbec mi nevadí, že cílovka už dávno nejsem. Oddechovka super.

moudivlacek

Super série! Užila jsem si každý díl. A každý díl mi něco dal - něco krásného, na co ráda budu vzpomínat. A určitě se k této sérii ráda vrátím znovu.
Tuck a Sabrina - hlavní hrdinové tohoto dílu - on hokejista a muž džentlmen a ona studentka práv, která se chce dostat za každou cenu ze svého hrozného prostředí. Ale jeden kratičký okamžik vše změní. A teď se ukáže, kdo jaký je.
Tucka si velice oblíbíte a rozhodně je jeho reakce na těhotenství je fantastická. A i když zmínky o Sabrině v minulých dílech nejsou lichotivé, zde ji velmi brzy budete vnímat jinak. Odhalíte skutečnou Sabrinu.
Tahle partička lidí se mi hluboce zaryla pod kůži a vězte, že jsem ráda, že jsem s nimi mohla prožít "jejich chvilky". Celou sérii s klidným svědomím doporučuji.

martina1797

Skvělé zakončení série, opravdu nedokážu říct, který díl byl ten nejlepší. Každý má něco do sebe a i když jsem si říkala, že příběh Tuckera a Sabriny nebude nic pro mě, nakonec jsem se do knížky zase okamžitě začetla.

Domkar9116

Tak konec série. Tento díl mi nepřišel nějak extra slabší než předchozí. První polovina se mi líbila víc, byla trošku živější, pak se to táhlo. Ale všechny knihy se četly moc dobře a postavy byly taky fajn. Celkově vzato mi u všech knih chybělo to "něco" abych dala plný počet hvězdiček. Je to prostě letní, pohodové čtení, kde vypněte a prostě jen čtete. Nicméně si teď na chvilku asi od Elle Kennedy odpočinu. Ale možná se brzo vrátím k navazující sérii. Uvidíme.

spencer

Off-Campus mi bude tak strašně chybět. Ještě že autorka chystá takové menší pokračování v podobě náhledu do života našich hrdinů, protože nevím, co bych si jinak počala.
I když tento díl považuji za nejslabší, líbil se mi. Tucker je prostě chlap, kterého bych si v životě moc přála. Sabrinu obdivuju za to, jak to všechno zvládla a Elle Kennedy děkuju za skvělý čtenářský zážitek.
4,75/5*

LucySmile

Asi nejslabší knížka série, ale pořád skvělá. Tucker je úžasný, Sabrina už mě pak celkem začínala štvát tím, jak se snažila všechny chránit. Určitě si celou sérii přečtu někdy ještě jednou.