Plán

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/plan-q8i-324264.jpg 4.2768

Off-Campus 4.

Vydáno, Baronet

The Goal, 2016

Kniha Plán

kacenka6144
21. listopadu

Tucker byl vážně fajn. Chápu, že Sabrina chtěla být děsně silná a soběstačná. Ale občas mě její paličatost a umanutost vytáčela. Protože, jasně, když se o mě bude zajímat otec mého dítěte, tak já budu dělat všechno, abych ho žádnými problémy nezatěžovala!

lihate
13. listopadu

Přesto že mě Sabrina v předchozích dílech dost štvala a neměla jsem ji v lásce, tady v té knize se mi jí nějak zželelo a nakonec jsem ji měla docela ráda. Vlastně jsem se ji celou dobu snažila pochopit a došla jsem k závěru, že vše co jí potkala bylo to nejlepší co jí potkalo. Nakonec úplně chápu její obavy, proč nevyznat Tuckerovi lásku a neříct si mu o pomoc. Autorka knihy mi opět ukázala, že se nemá dát pouze na první dojem a že opravdu stojí za to i nenáviděnou osobu poznat víc do hloubky. Tucker je bezva týpek už od začátku, mám ráda jeho gentlemanská gesta, smysl pro humor a ze všeho nejvíc oceňuji jeho trpělivost a nervy, které má aby netlačil na Sabrinu. I když někdy trochu mohl, vše by se tím podle mě mohlo vyřešit poměrně dříve. :-)

cerna7151
07. listopadu

Další pohodová oddychovka :-) Jen je trochu škoda, že jsme částečně z předchozí knihy věděli, jak to bude.

Vendulik
04. listopadu

Kniha mě tedy vůbec neoslovila. Nejslabší z celé série. Hlavní hrdinka mě neustále vytáčela s tou svou logikou. Od Tuckera jsem taky nevěděla co čekat. Za mě tedy ne.

Brolly
02. listopadu

Nejslabší z celé série. Sabrinu jsem moc nemusela a strašně mě štvala svým chováním k Tuckerovi. Docela mě mrzí, že v předchozích dílech byl Tucker zastrčený. Jinak trojice Garrett, Logan a Dean peckovní, škoda že těch vtipných scén tam nebylo víc, i v minulých dílech.

MajaT.

Četlo se to dobře ale bylo to moc zdlouhavý ten konec

JanuldaN

Série Off-campus je oddechové čtení - nenáročné, klišoidní, pro dlouhé podzimní večery, žádná top četba, ale ani propadák... Za mě je Plán stejně dobrý jako Omyl, nejlépe hodnotím Skóre. Tucker je sympatický, hodný kluk. Sabrina mě ke konci začala hodně štvát... To je fakt tak těžký říct "miluju tě"?

Siegrid

Slabota