Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1300 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

Coucouha
20.04.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila velmi. Souhlasím s ostatními, že není nejlepší z celé série, ale i tak je moc fajn. Těším se na další knihy od této autorky a je mi tak trochu líto, že tato série už skončila. Všechny postavy mi moc přirostly k srdci :)

Elčokča
18.04.2017 5 z 5

A to mně se díl líbil - i když nejlepší byl Návrh... Tucker a Sabrina si oproti předchozím dílům vyměnili role. Žena je tentokrát ta, co použije, zahodí a budí dojem nedostupné, namyšlené fifleny a chlap je tišší, citlivý gentleman. Kdyby tomu bylo naopak, působil by příběh ohraně a byl by jen násilným prodlužováním série. I dítě je příjemným zpestřením. A fajn je také to, že kniha postrádá klasické drama, kdy se pár zhruba 50 stran před koncem rozejde a na konci dá dohromady.

Jacinda
17.04.2017 1 z 5

No. Myslela jsem si, že je Omyl nejslabší díl. Ale tohle ho s radostí předčilo. Tucker ani Sabrina mě neoslovili, naopak mi byli protivní a neskutečně hloupí. Zbytečné komplikace. Později mě nejenom unavovaly Tuckerovy mateřské kecy, ale dokonce znechucovaly. Typický americismus (hlavně dítěti otřít prsty LOL). Sex mě nebavil, byl přehnaný, prvoplánový a nudný. Prostě furt to samé dokola. Tucker asi prototyp dokonalého otce...No. Já bych teda takovýho střelenýho manžela nechtěla. Hraničí to s úchylitou. Jo a párkrát jsem citovala příteli nějaké pasáže...asi netřeba dodávat, že nic z toho v životě necítil.

Samira
15.04.2017 4 z 5

Plán patřil do téhle série i nepatřil, jedno je však jisté, byl jiný a to skoro ve všem. Nejprve jsem si chvíli zvykala na Tuckera, který byl úplně odlišnou osobností, než byl můj původní odhad a k tomu vůbec nevařil. Ale pak jsem si první polovinu, která byla místy příjemně řhavá, moc užila. Rozzářily ji také vsuvky na Deanův příběh, především druhý pohled na scénu ve vaně:). I Sabrina překvapila, i když byla zasažená těžkým životem.
Autorka si s psychologickou linkou tenkrát hrála možná až moc a skoro vám přišlo nemožné, jak v druhé polovině ještě při všech těch polovičatých rozhodnutích jejich vztah držel. Sabrinou jsem chtěla třást tolik až mě bolely ruce a Tucker by potřeboval pořádnou lekci v rozhodnosti. To ostatně oba.
Ale i tak to bylo hezky, ze série však první a třetí nic nepřekonalo.
Pokračování mne ale zajímá moc. Zvláště když už je daná sestava, která není vůbec špatná :).
Celkově hodně povedená série!

paprika75
12.04.2017 3 z 5

Tak na 1. a 3. díl to nemá. Ani Sabrina a ani Tucker mi k srdci nepřirostli ... tam je Dean. Komunikace mezi S+T drhla tak, až to bolelo. Občas potřebuju na konci "miluji tě a vzali se", ale tady mi to nějak nestačilo. Jestli se někdy k této sérii vrátím, tak bez tohohle dílu. Úplný odpad to není, četla jsem mnohem horší, ale do TOP10 to nezařadím. 3*

V3runecka
11.04.2017 3 z 5

Konečně přečteno, bohužel pro mě asi nejslabší díl.

NeliQ
11.04.2017 3 z 5

Tentokrát musím priznať, že som sklamaná. Po skvelých predošlých dieloch, mi tento prišiel akýsi nemastný neslaný. Sabrina mi so svojím jednaním išla nenormálne na nervy a od Tuckera by som čakala trochu odvážnejšie jednanie. Úprimne, prvýkrát pri tejto sérii som sa nudila. Preto za mňa len 3*

DianaTicha
11.04.2017 5 z 5

Začala jsem celou sérii tímto dílem, šla jsem prostě do knihkupectví a potřebovala jsem nějakou oddechovku... :) A moc se mi to líbilo. Jen bych čekala, že Tuck bude aspoň trochu víc tlačit na pilu a Sabrina nebude tak připitomnělá a chtít vychovávat dítě u alkoholika a a ignoranta (babička) zároveň. Ale i tak si myslím, že se jedná po vedenou knížku, kterou jsem zhltla za 2 dny...

EvaSupovic
10.04.2017 5 z 5

Jo, super série a Elle nezklamala a nedočkavě budu čekat na navazující sérii :-D

Kristyna.20
09.04.2017 4 z 5

A mně se to zrovna moc líbilo, skvělé zakončení série. Od Tuckera jsem očekávala, že celý jeho a Sabrinin příběh pojede v klidném tempu. Moc se v ostatních dílech neprojevoval a tady měl skvělou možnost. To samé platí pro Sabrinu - silná holka, která nakonec získala to nejcenější po čem vždy potají toužila. Na vtípky a super hlášky je tu Garrett a Dean, ti byli nepřekonatelní. :) Naopak nejslabší díl byl pro mě Logan s Grace, ten mě zklamal.

ptavichripkaa
09.04.2017 5 z 5

Moc pěkné. Přečteno za dva dny. Každý díl měl něco do sebe, ale Garretta a Hannu nepřekonal ani jeden. Ale i tak stály za přečtení a Tucker se Sabrinou hezky ukončili celou sérii.

janesy
09.04.2017 4 z 5

Jak vidno, dost čtenářů čekalo svižný a vtipný příběh, jak se dělo u prvních tří dílů. Bohužel se nestalo a tento díl byl z celé série nejslabší. Uvidíme, jak si autorka poradí u volného pokračování, o kterém se v závěru zmiňuje.

Zusaninka
07.04.2017 4 z 5

Musím povedať že po úžasnej 3 Skóre, je Plán trochu sklamaním, nakoľko je taký jemnejší, romantickejší, skoro žiadna dráma ,skôr obyčajný ľúbostný príbeh, už toľkokrát obohratý.
Tucker je ale teda vysnený chlap nejednej ženy, sexi športovec, so skvelým telom a a neskutočný gentleman. Sabrina to nemala ľahké - matka ju opustila, vychovala ju babka s nevlastným otcom - alkoholikom, ale navonok sa snaží byť drsňačka, čo si nepripúšťa nikoho k telu - hlavne chlapov, tých využíva len na sex, pretože sa sústredí na štúdium, aby mala super prácu a zabezpečenie do budúcnosti, teda všetko má naplánované. S Tuckerom sa to najskôr tiež začne sexom, no časom sa ich vzťah rozvíja. To že spolu čakajú dieťa, poriadne skríži plány na budúcnosť, tak si môžte prečítať ako to dalej zvládli :-)
Inak celú sériu hodnotím ako veľmi vydarenú, vtipnú, so sexi obálkami.

Paja1709
07.04.2017 5 z 5

Autorka opět nezklamala,i kdyz tento dil byl o neco klidnejsi nez predchozi.Uz se tesim na jeji novou serii,ktera by mela navazovat na tuto.Jak se autorka zminila.

andrea4315
06.04.2017 4 z 5

Po trojce to je nuda. Čekala jsem, že třeba vzniknou vtipné situace díky Tuckově málomluvnosti, oblibě ve vaření apod. ale není tomu bohužel tak. Kamarádi okolo to nezachrání, aby to byl stejně svižný příběh jako předchozí.
Tohle je skoro obyčejná klasická romance, není špatná, ale jak už jsem řekla, čekala jsem vzhledem k předchozímu víc.