Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1300 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

jani.ruzicko
02.08.2017 5 z 5

Nemyslím si, že by tohle byl nejhorší díl, je stejně skvělý jako předchozí, jen trochu jiný... U scén, kdy se Gar a Logan prali o to, kdo z nich bude kmotrem, jsem se fakt pobavila a scéna, kdy Gar vybírá jméno pro dítě, mě vážně dostala a když jsem si to představila, fakt jsem se zasmála ! :D Některé scény mě i dojali... no a na závěr, když si malou holčičku vezme Dean do rukou a nakonec koluje přes všechny chlapy v knize... bože, kdo by nechtěl vidět to mimčo ve velkých rukou krásných a svalnatých chlapů :D
Série off-capmpus je skvělá celá a fakt mě teď štve, že je tohle poslední díl... ke všem knížkám se určitě vrátím. Doufám, že jak se všude dočítám, skutečně autorka plánuje další "pokračování" tentokrát třeba fotbalistů, se kterými už jsme se setkali :)

Lucy045
01.08.2017 5 z 5

Tento diel bol úplne iný ako ostatné zo série, vážnejší, dospelejší a chýbali tu vtipné scény z predošlých kníh. Napriek tomu som sa do knihy zamilovala a koniec bol najlepší! Jednoznačne odporúčam čítať v origináli, nedá sa porovnať s prekladom.

helena19
07.07.2017 4 z 5

Ach jo...strašně mě mrzí, že tato série nemá další pokračování. Tento díl mi přišel trošku slabší než první či třetí, které byly naprosto boží. Ale líbilo se mi, že to přineslo zase úplně jiný příběh (osud) a epilog byl roztomiloučký.
PS: Nepřestávám zírat nad tím, jakou měl Tucker se vším trpělivost.

janasim
25.06.2017 5 z 5

A je tu konec,poslední díl a mně je to moc líto.Z každého dílu na mě vyzařovalo něco jiného.V případě Plánu to byl klid a uvolněnost. Opët jsem se nesmírně bavila a přiznávám,že i erotické pasáže byly inspirativní :-)

Justme3
20.06.2017 4 z 5

Off-campus sérii miluji. Dokonce si troufám říct, že 1. díl je pro mě absolutně nejoblíbenější kniha, co se tohoto žánru týče.
Poslední díl mě ale lehce zklamal. Možná už jsem byla přeromantizovaná, možná jsem to nečetla ve správný čas a možná to bylo protože jsem v originále pár věcem úplně nerozumněla, možná jsem čekala další pecku (zvláště po Deanovi) a víme jak to dopadá - když se na něco moc těší, nikdy to není takové jak sis vysnila/ a. Tak jako tak, pro mě nejslabší díl série.
Tuck byl fajn, Sabrina mi vůbec nevadila, ovšem Johnovo mámu bych asi zabila. Jasně, jasně, i z jejího pohledu jsem se snažila dívat na situaci a v té chvíli jsem ji chápala a dokonce jsem si říkala, že jako matka bych možná reagovala na zprávu o dítěti podobně, ale to, že vlastnímu synovi téměř naplánovala budoucnost mi opravdu vadilo. Takové rodiče zkrátka nemusím.
Abych zde jen nepsala o negativech rodičovských, moc se mi líbilo, že nás autorky vzaly zpátky a ukázaly nám, jak k tomu vlastně došlo a postupně jsem se dopracovávali k současnosti, tedy konci 3. dílu, kdy na nás tu bombu o dítěti shodily.
Jsem velmi zvědavá s čím tedy autorky přijdou dál, protože novelky k této sérii (nebo alespoň k postavám z fotbalového týmu) údajně chystají.

alzbeta4340
17.06.2017 4 z 5

Ve srovnání s ostatními díly série mi tady chybělo více vtipu a trocha nadsázky. Jinak pěkné oddechové žánrové čtení. Mě se ústřední dvojice zdála moc sympatická, jak už je u této autorky pravidlem.

Makulka1992
07.06.2017 5 z 5

Užasné zakončení serie... Miluju ty kluky,ty příběhy... A tohle byla konečná třešnička na dortu. Až mi to přišlo líto že to tak rychle skončilo.... Sabrina mi byla ze začátku knižní serie strašně nesympatická arogantní a protivná... A ejhle ona to byla skvělá holka která byla jen ukryta pod slupkou neotřesytelné holky... Tucker byl zlatíčko a s té jeho trpělivosti by si měli dnešní kluci i chlapy vzít příklad.... Jsem ráda že každému hrdinovy s každé knížky se splnil sen i když musel přejít překážky ale takhle je to i v životě no ne? Sérii moc doporučuji a určitě se k ní nejednou vratím

ElenRiannon
01.06.2017 1 z 5

Děj ani zápletka mě neoslovil..tak už to ale asi bývá u čtvrtých dílů jedné série s jedním tématem :)

Justme3
31.05.2017 4 z 5

Pro mě nejslabší díl série, ale vůbec to nebylo způsobeno Sabrinou. Většina recenzentů na internetu jí dost odsuzovala, já ji ale chápu a soucítila jsem s ní. Byla velmi ambiciózní, věděla co chce, a jak toho dosáhnout. Nebyla naivní ani se nepodřazovala (jako je tomu ve většině knih tohoto žánru ((ovšem ne v knihách této božské autorky)), což je právě onen důvod, proč lidem nesedla. Prostě byla sebejistá.)
Přesto mi v příběhu něco scházelo. Asi nějaká jiskra? Možná více za břicho popadajících se situací? Nevím, něco z toho, možná něco jiného. I tak ale dávám 4 hvězdičky

janno69
29.05.2017 5 z 5

I čtyřka byla super. Sice malinko z jiného soudku, ale krásně završila skvělou sérii. Ráda se k ní znovu vrátím....

kik68
25.05.2017 4 z 5

Kniha podle mého názoru nedosahuje úrovně třetího dílu, ale i tak je velmi krásná a milá. Chybí mi tam humor, který byl ve "Skóre". Tenhle díl se mi zdá "dospělejší".
Tucker je zlatíčko a Sabrina je holka, která u mě změnila pohled na "potvory" :-). Nejdřív jsem myslela, že budu mít velký problém si tuhle "Deanovu mrchu" zamilovat, ale netrvalo to ani moc dlouho.
Určitě doporučuji přečíst si celou sérii. Je to fajn a pohodové čtení. A jsem moc ráda, že autorka plánuje další navazující sérii.
Líbil by se mi díl o Fritzym, zajímalo by mě s kterou nakonec skončí :-).

palomakatka
22.05.2017 5 z 5

Krásná kniha, jedním dechem přečtená.

trynitrix
21.05.2017 5 z 5

Juchůů užasný to příběh Tuck a Sabrina a taky krásný zakončení serie Campus. Nevím nějak bych děj nerozepisovala myslím že hodnocení mluví samo za sebe a doporučuji kniha byla super a ty dva a mala Jamie ;-)

Kiwicatko
20.05.2017 3 z 5

Tri tydny mi knizka lezela ve ctecce. Nejak me nelakala. Bylo hezky, ze tam byla zmena v chybejicim rozchodu, jako v predhozich dilech. Ala na druhou stranu, vzdyt ona se s nim rozchazela v kazde myslence. Sabrina mi proste nesedla. Tucker byl sladkej a hodnej a mel s ni svatou trpelivost. Na muj vkus teda az moc.
Vic nez hlavni postavy jsem si uzivala jakekoliv zminky o predchozich "hrdinech".
A spisovatelka me dost navnadila na Fitzyho. Doufam, ze bude nejak figurovat v navazujici serii :-)

SimonaM86
15.05.2017 3 z 5

Pohodová knížka, která je ideální k tomu, když potřebujete vypustit a celkově všechny série Off-campus jsou fajn, protože jakmile máte depku a potřebujete přečíst něco co zaručeně skončí happyendem, jdete do nich

salča
08.05.2017 5 z 5

Tato série byla úžasná.Milovala jsem tuto partu a četla jeden díl za druhým.I když 1.a 3.díl (Garrett a Dean)byly naprosto super,tak i příběh Logana a Tuckera byl něčím hezký a stál za přečtení.Super parta,vtipné popichující dialogy,pohodové,odpočinkové čtení.Už se těším na navazující sérii.

keiko33
08.05.2017 5 z 5

Tak aj tento diel bol super. Tucker bol proste zlaticko. Sabrinu som si oblubila, ale s tym nekonecnym odmietanim lasky mi trocha liezla na nervy. Mozno nebol tento diel nabity akciami, ale pekne opisuje ako sa mozu mladi ludia vysporiadat s necakanym tehotenstvom, ze sa vsetko da zvladnut, aj napriek prekazkam. Znovu tu boli aj vtipne pasaze, hlavne ta ked Garrett vymyslal meno pre dieta, mala som z toho strasny zachvat smiechu.

kacaaba
05.05.2017 5 z 5

Úžasný závěrečný díl. Hrozně se mi líbil. Určitě se k sérii vrátím.

Téra
05.05.2017 3 z 5

Plán asi budu hodnotit jako nejslabší díl. Horko těžko jsem si upravovala obrázek Sabriny z předchozího dílu, kde moc sympatií nezískala a i tady mi její povaha dávala zabrat, občas bych ji jednu lískla, aby se holka probrala. Vtipná pasáž tam byla jediná a ta už vlastně proběhla v předchozím díle, takže žádná novinka, ale i tak jsem se tomu teda musela opět zasmát pěkně nahlas :-D Asi víte o čem mluvím... Dean, koupelna a růžový kamarád, to je asi nejvtipnější scéna z celé série :-D

avalonek
25.04.2017 5 z 5

Úžasnej rozjezd..Myslela jsem,že když už je to čtvrtý díl,že budu zklamaná,ale bylo to perfektní čtení..Tucker byl senzační,i když z předchozích dílů jsme o něm v podstatě nic moc nevěděli,ale o to víc se vybarvil.A Sabrina jako ledová královna nakonec roztála a oni byly úžasný pár.Jsem nadšená,že jsou tam páry z předchozích knih a hlavně úžasné dialogy,kde je spousta vtipu,pošťuchování mezi kamarády a prostě je to celkově úžasné čtení.A já bych ho tu mohla vychvalovat tak na deset stran.Takže jedním slovem ÚŽASNÉ!!!!