On

On
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 971 971

Him (Baronet) série

1. díl >

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Him , 2015


více info...

Přidat komentář

mrnka.t
12.06.2024 5 z 5

Jedním slovem - nádhera.

Natty
30.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Příběh dvou mladých mužů, kteří se již od dětství každý rok setkávají na letním hokejovém táboře, kde však jednoho dne dojde k rozhodující sázce a následnému několikaletému odloučení. Po náhodném setkání však opět nacházejí cestu k ztracenému kamarádství a postupně v sobě otevírají dlouho chovanou skrývanou lásku jednoho k druhému.

Co si budem, je to prostě erotický román, ale setsakramentsky jsem si ho užila a rovnou se vrhnu i na druhý díl. Duo Jamie a Wes mi přirostlo k srdci a budování jejich vztahu s hokejovou tématikou v pozadí příběhu mě opravdu bavilo.

Je sice pravda, že mnohem radši mám romány, kde dochází k větším zvratům, hádkám, následnému usmiřování (například After) a uvítala bych méně stereotypních postelových scén, ale i tak knihu hodnotím velmi kladně.


jana1874
17.05.2024 4 z 5

4,5
Tuhle knihu znám už dlouho, před lety jsem do ní i nakoukla, ale nějak jsem ji pak odložila, ale teď na ni konečně došlo. Je to moje první kniha tohoto typu.

Stejně jako ostatní knihy E.Kennedy se i tahle četla skvěle. Četla jsem už i pár knih z pera S.Bowen a když se spojily vytvořily skvělý příběh. Líbilo se mi, že tu zmiňovaly víc stránek, které se k LGBT tématu vážou - kdy v okolí na tom někomu nezáleží, naopak někteří to nezkousnou a dají to najevo, chvíle kdy to někteří zjišťují o sobě, svěří se s tím ostatním a neví, jaká bude reakce - celkově v tomhle to autorka vzala z více úhlů, což se mi líbilo.

Oba dva mi sedli, líbilo se mi přátelství, které měli mezi sebou roky, jejich hecování Jen mě trochu zarazilo, že Jamie obrátil najednou zničehonic- ten pocit žárlivosti, díky kterému to vlastně začalo, začal mít, až po tom, co mu Wes přiznal, jak to s ním je, jinak do té doby to, co se stalo předtím, bral jako experiment a výsledek sázky a moc na to nemyslel.

Bettybook
29.04.2024 5 z 5

Četla jsem již počtvrté a nemůžu se Jamieho a Wese nabažit! Hned beru do ruky druhý díl, protože tohle autorské duo je extrémně návykové!

Holubka
23.04.2024 5 z 5

Wese a Jamieho miluju. Ty dva jsem si oblíbila už poprvé, když jsem knížku četla před x lety. Teď jsem se do nich zamilovala. Jim nemám co bych vytkla a hned sahám po druhém dílu, protože se s nimi ještě nechci rozloučit.

nofreeusernames
19.04.2024 4 z 5

Jamie a Ryan bývali nejlepší kámoši a každé léto spolu sdíleli pokoj na hokejovém táboře. Jenomže jednou se opili, vsadili se a překročili hranici svého přátelství, načež se Ryan zdekoval, protože za to všechno cítil zodpovědnost. Jamie je totiž na rozdíl od něj hetero. No a pak se po letech potkávají znovu, když proti sobě hrají jejich týmy, a Ryan se chce konečně omluvit a Jamie zjišťuje, že je asi bi.

Tohle jsem poslouchala jako audioknihu a dobře vybrané hlasy pro Jamieho a Ryana to posunuly na next level. Obecně teď baronetky hlavně poslouchám, zvlášť když nevypráví jenom ženská hlavní hrdinka. Dost jsem přemýšlela o tom, kdo by měl ty hot scény číst v češtině a došla jsem k závěru, že to musí být někdo úplně neznámý, protože i když má třeba Jiří Vyorálek fakt hezkej hlas, tak bych si při poslechu z hlavy nevyhnala jeho jako Klementa Gottwalda. A to jako nechceš.

Katy_vKnihách
19.04.2024 5 z 5

Jedním slovem - Úžasné! Proč mi trvalo tak dlouho, než jsem se k téhle knize dostala? To je tak milý příběh. Hokejové prostředí je samo o sobě tematicky skvělé, přidejte do něj dva neskutečně milé chlápky a máte úžasnou hokejovou romanci. Proč sakra ještě tohle nikdo nezfilmoval? Neptejte se sami sebe dvakrát, jestli tohle máte číst. Máte-li rádi tento druh literatury, tak by tahle kniha měla být první na vašem seznamu. Stránky vám budou klouzat pod rukama, jako puk na právě upraveném ledu. A ještě se u toho budete pousmívat, jako pitomci. Ode mě velké doporučení.
PS: Taky jste měli při čtení chuť na fialové Skittlesky? :D

KlaraD851
09.04.2024 5 z 5

Příběh lásky, přátelství a odvahy. Nádhera.

Plangi
26.03.2024 3 z 5

Čteno nadvakrát. Poprvé v českém překladu, odložil jsem v půlce. Podruhé po několika měsících přečteno od začátku do konce v původním znění za dva dny. I podruhé se mi těžko dostávalo přes polovinu knihy. Přišlo mi, že ač je ta fáze sbližování po letech u Lake Placid velice pěkná, uvítal bych možná méně detailních popisů postelových scén, které mě pravda po několikerém opakování svojí délkou už nudily. Na jejich úkor bych spíš rád rozvinutí jiných aspektů prvního příběhu Wese a Jamieho, poněvadž ten potenciál zde je. Jinak dobré, konec nenechal oko suché.

Books_by_Dee
22.03.2024 5 z 5

Panebože Tohle je naprostá dokonalost Wesmie – ty dva prostě miluji, a ne nedokážu vám říct, kterého víc Jen vám povím – nebojte se toho a dejte téhle MM romanci šanci. Prosím vás o to

Jamie a Wes bývali nejlepšími přáteli. Celé léto trávili na hokejovém táboře a kvůli „hloupé“ sázce se jejich cesty na několik let rozešli. Už v té době byl do něj Wes bezhlavě zamilovaný. Nyní se mají znovu potkat a stačí jeden pohled a Wes si uvědomí, že ho stále miluje. Tihle dva spolu musí trávit čas v jenom pokoji na táboře , kde jejich přátelství začalo. Během pobytu zjistí Jamie, že ho Wes miluje, ale také si začne uvědomovat, že ani jemu není jeho kamarád zas tak lhostejný.

Bylo to celé takové veselé a roztomilé. Naprosto jsem si zamilovala jejich přátelství a když došlo na věc – tak panebože! Ten SMUT! Absolutně jsem netušila, že potřebuju tuhle sérii k životu, ale ano

Tohle bude knížka, ke které se ráda vrátím, protože jsem si oba hlavní hrdiny neskutečně zamilovala, ale hlavně jsem si zamilovala jejich love story.

EvikU.
06.03.2024 5 z 5

Román o hokejistech. Nevím, jak to autorky dělají, ale když píšou spolu mají to opravdu zmáknutý. Jejich knihy se čtou lusknutím prstů.

Je o dvou kamarádech, Jamie Canning a Ryan Wesley. Oba mimořádně dobří v hokeji , ale každý v jiném týmu. Od dětství tráví prázdniny na místě pro mladé hokejisty, kde spolu prožívají první přátelství a později i milostnou zkušenost.

Dlouhé 4 roky se nevidí ani si nepíšou. Shoda náhod je svede opět na jeden led. A oni zjistí, že si chyběli. Zatímco Ryan si je svou orientací i láskou jistý, Jamie má přítelkyni. Jenže přítelkyně je daleko a Jamie zjišťuje, že ho přitahují i muži. Zejména jeden muž

Oba jedou jako trenéři v létě na místo, kde sami jako kluci trénovali a prožili krásné chvíle. Tam se sbližují a já si ten jejich vztah užívala. Musím říct, že s LGBT tématikou za mě zatím nejlépe napsaná kniha. Jejich sbližování jsem si užívala s nimi a i když už se o tom baví ve světě hodně, někteří lidé mají předsudky navždy.

Postupné zjišťování Jamieho, že se mu líbí obě pohlaví, Ryanova nejistota, kdy nechtěl přijít o kamarádství, jejich vzájemné vtipné dialogy i sexuální scény byly skvěle napsané. Žádná trapná spojení. A pobavili mě výhody chození přítel a přítel :)

katasokolov
06.03.2024 4 z 5

4/5*

Tohle se mi líbilo. Bylo to hravé, milé a přátelské.

Hokejové prostředí, dva sexy týpci a letní sportovní tábor. Popichování, soutěžení a hot situace součástí balíčku .

Tahle baronetka si určitě zaslouží vaši pozornost. Pokud máte rádi hokej a romance od přátelství k lásce, tak určitě neprohloupíte , když dáte knize šanci.

No a Jaimeho rodina byla prvotřídní .

Ahmose
29.02.2024 4 z 5

Toto je prvá kniha, ktorú som zo žánru erotika prečítal. Bál som sa či ju vôbec budem schopný dočítať, pretože povedzme si pravdu, nejedná sa o žiadnu veľkú literatúru. Nič-menej, On je veľmi príjemná kniha na oddych. Dej je plynulý, doplnený o flashbacky do minulosti a netočí sa len okolo vzťahov a sexu. Kamarátstvo, ktoré prerástlo v lásku je dobre vykreslené. Autorky nám umožnia nakuknúť do sveta hokeja a kniha je napísaná s kvapkou nevtieravého humoru. Obaja hlavná hrdinovia sú sympatický, ale vedel by som si predstaviť, keby som sa o nich dozvedel o trochu viac podrobností. Knihe by to nepridalo veľa strán a postavy by tak získali väčšiu hĺbku. Páči sa mi, že sa autorky dotkli aj tém ako predsudky, coming out a vnútorný konflikt, hoci to zobrazili, na môj vkus, cez dosť ružové okuliare. Myslím, že sa im podarilo trafiť zlatú strednú cestu pomeru deja k erotickým scénam. Je to hravé, sladko-pikantné a veľmi milé čítanie. Určite si prečítam aj druhý diel. V rámci kategórie určite odporúčam.

Majuš333
28.02.2024 5 z 5

Jsem šest metrů od pokoje, klíče v ruce, když si uvědomím, že před dveřmi někdo stojí. Už jenom to mě překvapí. A pak si uvědomím, kdo to je. "Ježíši Kriste!"
"Pořád slyším na jméno Wes," odpoví mi a odstrčí se od zdi. "Nebo Ryan. Nebo blb."


Nádhera, ktorá zachytila všetky emócie! Bolo to tisíckrát krajšie ako pred rokmi, keď som o Jamiem a Ryanovi čítala naposledy :)


"Tak na co teda seš? Jako kdo je tvůj typ? Vzhledově."
Ty. "Nejsem moc vybíravý."
"To jako fakt? Vážně bys strčil ptáka v podstatě do kohokoli?"
"Ne," uznám. Připadá mi hrozně divný s ním o tom mluvit. "Nemusím moc twinky. Nejsem zrovna na takový ty mladý hubeňoury."
"Máš radši větší." Na tváři se mu objeví široký úsměv. Mrkne na mě. "Dalo by se říct."
Obrátím oči v sloup. "Jo, velkej je fajn bonus. Vysoký, sportovní typ, ne moc chlupů-" Jamie se uchechtne . "-a já nevím...“ Zasměju se. "Fakt to chceš poslouchat?"
V očích se mu mihne dotčený pohled. "Proč? Protože tu mluvíš o klucích místo o holkách? Už jsem ti říkal, že nejsem žádnej upjatej puritán, kterej-"
"Tak jsem to nemyslel," skočím mu rychle do řeči. Uklidní se. "Bylo by to divný, i kdybych mluvil o holce. Copak jsme dva kluci, co si tu navzájem popisujou svýho dokonalýho sexuálního partnera?" Vykulím oči a rozhlédnu se. "To jsme se ocitli na natáčení Sexu ve městě? Jestli jo, jsem Samantha. Zabírám si ji."
Napětí trochu poleví, když Canningovi neovladatelně zacukají koutky. "Ty víš, jak se jmenujou postavy ze Sexu ve městě? Sakra, kdybys mi neřekl, že jsi gay, teď už by mi to samo došlo."
"To, co jsi právě řekl, je extrémně necitlivý případ stereotypizace, Jamie," oznámím mu škrobeně. "A za to platíš oběd. Blbe."

lena.o.knihach
20.02.2024 4 z 5

Za knihu v rámci #spoluprace mockrát děkuji @albatrosmedia

Pár hokejových romancí už mám za sebou a třeba série Off-Campus patří k mým nejoblíbenějším. Myslíte, že se k ní teď přidá tato duologie?

Nejlepší kamarádi spolu po jednom osudovém létě stráveném na hokejovém táboře už nepromluví. Teď se po letech střetnou jejich univerzitní týmy a Wes má konečně šanci se Jamiemu omluvit.

Nebýt druhého vydání, ke knize bych se nedostala a to by byla strašná škoda. Ti dva jsou totiž naprosto skvělí a dohromady tvoří parádní tým. Někdy jsem si nebyla jistá, z jakého pohledu právě čtu, protože si byli charakterově celkem podobní, ale to nic nemění na tom, že byste tuto baronetku určitě neměli vynechat.

Elle Kennedy je prostě sázka na jistotu a že v tomto případě spojila síly se Sarinou Bowen, se rozhodně vyplatilo.

Zuzka1983
12.02.2024 5 z 5

Výborná kniha a rovnako skvelá je aj druhá časť My. Nikdy som MM romance predtým nečítala až do roku 2022 keď sa mi do čítačky dostala práve knižka On. A bolo mi hneď jasné že musím dobehnúť zameškané .... knihu som mala doteraz len ako e book lebo sa už nikde nedala zohnať a keď áno tak za neskutočné peniaze ... ale nesmierne ma potešila informácia o jej druhom vydaní ... tak som si ju samozrejme hneď aj kúpila ako inak Je to jedna zo sérií čo si zaslúži moju pozornosť a prečítanie viac krát .... konkrétne som ju dala teraz už 3 raz a je to jediná séria ktorú mám aj v tlačenej aj elektronickej podobe.... teda okrem Dominika Dána, ktorý je už u nás doma klasika teraz už len počkať do marca na druhý diel.... teda nie že by som nevedela o čom bude a teda dúfam že sa Baronetu ( tak ako sľúbili) do nej podarí "prepašovať " aj novelu Epic ktorá je zavŕšením série o Wesovi a Jamiem.

terezaterka2000
11.02.2024 5 z 5

O knize jsem se dozvěděla někdy v létě, mrzelo mě, že nejde sehnat nebo tedy jedině za velký peníz. Někdy v lednu jsem se dozvěděla, že bude dotisk Neskutečně jsem se těšila!
a kniha mě vůbec nezklamala, naopak!
Od začátku do konce naprostá bomba
Líbilo se mi, že měla nějaký děj a sexuálních scén nebylo až tolik a když byly, tak byly opravdu super u knihy jsem se pobavila, ale ukápla i slza.
Emoce v knize byly opravdu silné a já si příběh Wese a Jamieho užila od začátku až donkonce
v březnu má být dotisk 2.dílu, takže se neskutečně těším a knihu doporučuji všemi deseti!

stolbice
05.02.2024 5 z 5

Co napsat, co už tu nepadlo....netuším, já to prostě žeru a chci víc, víc, víc :-D

Ewe291
17.01.2024 5 z 5

Toto bolo to prave hokejove, vobec mi nevadilo, ze je to o chlapoch, pacilo sa mi ako to jemne a doslova obratne napisala a ukazala, ze aj muzi maju city a srdce. Prosto moje pocity boli presne take iste ako pri citani Off Campus. A priznavam knihu a seriu necitam prvykrat a aj tak ma pohltila akoby som ju citala prvykrat takze za mna je toto dokonalost

Dasa1313
13.12.2023 4 z 5

Tak tohle byla jízda! Elle Kennedy je prostě jistota.
Jamie i Ryan jsou neuvěřitelně sympatičtí a celý jejich příběh je kouzelný, láskyplný, vřelý, milý a vtipný.
A postelové scény? Boží! Opravdu mě to bavilo.
A Jamieho rodina? Naprostý sen.
Jelikož jsem omylem přečetla již dříve knihu Hodnej kluk, která navazuje na tuto sérii, tak jsem v příběhu (bohužel) o krok napřed. Jen tip pro další čtenáře neudělejte stejnou chybu :))