On

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí… a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/big_on-LfE-413417.png 4.5822
Série:

Him (Baronet) 1.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Him, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (195)

Kniha On

NicoW.
08. ledna

Nikdy jsem nevyhledavala knizky s tematikou on + on ale ze zvedavosti jsem tuhle zkusila. Musim rict, ze to bylo skvely. Bavila jsem se po celou dobu. Jo, melo to koule (a hned dvoje :-))

Miška935
27.12.2022

Příběh se četl snadno a velice rychle. Příjemná oddechovka. Opravdu jsem, ale některé postelové scénky mezi nimi preskakovala.


Ráčkajda
22.10.2022

Opravdu velice čtivé, přečteno za den....jdu na druhý díl.

Rapeh
11.10.2022

Jedno odpoledne a kniha byla přečtená. Zajímavý oddechový příběh. Bylo velmi zajímavé nahlédnout pod pokličku života gay páru

zp87
07.10.2022

Všechno už bylo napsáno níže, nechci se opakovat.
Napíšu spíš, že mě zaráží, a) že doposud bylo napsáno minimum romancí o párech muž-muž / žena-žena, b) že ani já sama jsem si to neuvědomila dřív, ale až nyní, kdy se mi dostala do ruky tato kniha. Což mě svým způsobem na mně samé mrzí.
Důvod bude ale asi hlavně ten, že majoritní čtenářské osazenstvo milostných románu jsou ženy/dívky... A většinovou sex.orientací je heterosexuální... Takže tak trochu dogma a předsudek, ano, bohužel.
Protože minimálně ty lesbicky zaměřené romány by si mohly najít své čtenářky.
Ale já si radši přečtu o klucích (a určitě nejsem sama)... Ty břišáky, paže, vousy... A - přece jen mám radši penisy než pipky.

Pro mě byla toto PRVNÍ gay romance. A dostala jsem se k ní jen díky Elle Kennedy, kterou jsem si moc oblíbila. Což je svým způsobem smutné.
Na druhou stranu - nikdy ve svém dospělém životě jsem nepřemýšlela o homosexuálech jinak, než o jiných lidech - ve smyslu, že by to byli 'jiní lidé', takže jsem se ani nezajímala o další podrobnosti z jejich života, v tom smyslu že Jarda je pro mě prostě Jarda a je mi úplně fuk, jestli se mu líbí holky nebo kluci (pokud teda o Jardu nemám zájem zrovna já, pak je pro mě důležité, jestli je na holky) ani mě nezajímá, jak to u něj doma probíhá v soukromí.
Charaktery kluků byly moc příjemné, dle mého skeptického pohledu bylo až nereálné, jak to byli fajn kluci. V příběhu je vtip, romantika i vážnější linka (nepřijetí rodiči kvůli tomu, kým syn je)...
A rozhodně bych knihu doporučila mládeži, dospívajícím, především těm, co se hledají.

Nermal
02.10.2022

Naprosto skvěle napsaný a čtivý příběh! Škoda že podobné knihy nevycházely už tak před třiceti lety. Autorky udělaly pro LGBT komunitu víc než kdejaká osvěta.

Postava Jamieho byla úžasná, mnohdy mám pocit, že klasický chlapský mozek bývá zaplaven přemírou testosteronu.
Takže vhodit do světa erotických románů pro ženy příběh dvou kluků, navíc hokejistů, a ještě napsaný dvěma ženami - to je velká bomba.
A teď bylo opravdu zajímavé sledovat podle zdejších komentářů, jak se s tím která čtenářka vypořádala. Na jedné straně kolikrát ne úplná chuť číst takovýto "mužský" příběh, na straně druhé renomé autorek a vysoké hodnocení, které povětšinou převážilo, takže se daly do čtení. Jsem rád, že nakonec byla většina z nich mile překvapena, že nečetly nic odpudivého, ani divného, ba naopak.

Trochu jsem si vzpomněl na příběh Corey na vozíku, kde jsme také mohli ochutnat, jaké to je. Tady je ta ochutnávka ještě intenzivnější. A většinou je to tak, že okolí prožívá příběh coming outu či těžké nemoci (opravdu jen náhodou se setkaly tyhle dva příklady v téže mé větě) mnohem silněji než sami aktéři, kterým se to děje.
Rozhodně doporučuji k přečtení.

lenkaabooks
18.09.2022

Ač by lidé kolem mně protestovali, prudérní nejsem. Tedy ve smyslu ať si každý chodí s kým chce. Jsem vycvičená z rodiny :-) Takže kniha o lásce dvou kluků mě nemůže rozhodit. Jenže mně to přišlo sladké a nevěrohodné až moc. Bylo to čtivé, dobře psané, nicméně druhý díl číst zřejmě nebudu.

Makyt
26.08.2022

No... tohle jsem vážně nečekala... když jsem po knize sahala, myslela jsem, že to bude další eroťárna a čtení pro holky, ale... nebylo to přesně to, co jsem čekala, naopak, bylo to pro mě něco nového a netypického. Přečetla jsem a dokonce jsem sáhla i po druhém díle.

1 ...