On

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí… a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/big_on-udZ-413417.jpg 4.5646
Série:

Him (Baronet) 1.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Him, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (172)

Kniha On

Evule114
02. října

Moc jsem se těšila, až se pustím do čtení. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Hltala jsem každou stránku a za den měla přečtenou. Líbilo se mi seznámení s oběma hrdiny. Na jednu stranu by někdo mohl namítat, že zde bylo moc erotických scén, ale za mě mi vůbec nevadily, naopak mi přišly hodně vzrušující. Celkově se knížka četla velice dobře. Určitě si si někdy zopakuju přečtení. Za sebe mohu jedině doporučit. Příběh je moc chytlavý a napínavý. Pro mě i návykový.

Terez25
28. září

Tak tohle byla lahůdka. Zajímavé prostředí hokeje, dva nádherní chlapi a osudová láska. To, že ta láska je homosexuální není nikterak rušivé, naopak a k milostným scénám (kterých je tu tedy nepočítaně:)), autorky přistupovaly velmi citlivě a s respektem. Oba charaktery mi velmi sedly a jak Ryan, tak Jamie byli velmi sympatickými hrdiny. Určitě stojí za přečtení, ráda se k ní vrátím.


anna7852
22. září

Delsi dobu jsem knihu odkladala,nebyla jsem si jista zda příběh homosexuálů bude pro mě.
Ale to co jsem četla,bylo uzasne. Už teď se těším na druhy dil :)

tadeas96
20. září

Nádherný příběh dvou homosexuálů. Našel jsem v něm porozumění a odvahu vyjít s pravdou ven. Sexuální scény se mi líbily, byly něžné a realistické. Příběh jako takový byl překrásný, romantický a vzrušující.

Heri76
19. září

Hm tak bylo to zajímavé. A nebylo to vůbec nudné. A mne zastihl ten příběh nepřipravenou. Láska mezi osobami stejného pohlaví, navíc muži. A velmi dobře vykreslen. Líbil se mi pohled ze strany obou protagonistů, který ukazoval, jak se na stejnou věc dívá Wes a jak Jamie. Příběh čtivý, dobře napsaný, kniha neměla žádná hluchá místa, četla se sama. Vznikající vztah mezi Jamiem a Ryanem byl obdobou vztahů mezi heterosexuálními páry, jen s problémy, které přináší homosexuální vztah. A přiznám se, že byť mám mezi svými přáteli i homosexuály, pohled na těžkosti, se kterými se musejí potýkat od tajení své sexuální orientace, až po odmítání rodiny, mi tato kniha ukázala některé věci v novém světě a seznámila mě s „problematikou“ LGBT vztahů o kousek více. Charaktery jak Ryana tak Jamieho se mi moc líbily a představa dvou hokejistů v jedné posteli mi vůbec nevadila. Naopak. Bylo zajímavé číst popis sexuálních scén, ostatně málokdo z nás se ocitl v posteli se dvěma muži, takže pro mě rozhodně něco nového a poučného 
V knize se našlo i hodně vtipných scén, jako například mě šokovalo, že Jamie svůj vztah oznámil rodině prostřednictvím Facebooku, ale to jsem ještě neznala báječné Canningovi a reakce členů rodiny mě opravdu bavily. Vyrovnaly skóre Wesova homofobního otce a odcizené matky, jejichž odmítnutí nutí Wese automaticky předpokládat, že jeho homosexualitu nepřijme nikdo.
Čím víc o této knize přemýšlím, poté co jsem některé pasáže přečetla znovu a i podruhé mě dostaly, se kloním k vyššímu hodnocení, protože si myslím, že si knihu přečtu v budoucnosti ještě jednou a to mohu říct jen o málo knihách.

TPWK
16. září

Úžasná kniha! Opravdu mi sedla a navíc se četla sama. Doporučuji.

kayu
13. září

Od knížky jsem moc neočekávala, ale nakonec to bylo docela příjemné čtení. Děj byl snadno předvídatelný a bylo jasné, jak to všechno nakonec dopadne, ale i tak mi konec dokázal vykouzlit úsměv na tváři. Líbilo se mi, že se v knize střídaly pohledy obou kluků, a my tak viděli, co se každému odehrává v hlavě. Erotických scén tam bylo tak akorát, i když jejich popis na mě moc nezapůsobil, a vzhledem k žánru knihy by si zasloužily trochu víc rozmanitosti.

Ketfl
21. srpna

Tak teď lituji, že jsem si tohle nepřečetla dřív. Jo, přiznám se, tohohle tématu jsem se trochu bála, ale teď si říkám, že je to velká škoda. Protože tohle se četlo úplně samo. Moc hezký příběh, oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí a jejich vztahu jsem moc fandila. Jamieho rodina byla super! Líbí se mi, když to lidi umí přijmout bez nějakých keců a problémů kolem. Skvělé, moc se těším na další díl.

1 ...