On

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí… a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413417/on-udZ-413417.jpg 4.785

Him (Baronet) (1.)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Baronet

Him (2015)

Kniha On

DomenicaRisa
předevčírem

Bože ano! Konečně něco kde nejsou ufňukané holky a donekonečna omílané má či nemá mě rád. Příběh Wese a Jamieho jsem četla už v originále. Jejich dárkové krabice a pitomé sázky mě bavily. Ochota do všeho skočit po hlavě a nedumat nad tím byla osvěžující.

Karola050716

Už jsem v překlad ani nedoufala..výsledek byl skvělý, i když o dost víc sexuální, než jsem čekala a méně na téma "bože, možná jsem na kluky". Těším se na My.

JitulHa

Tohle bylo něco nečekaného a zvláštního, ale vážně jsem se bavila! Plusem bylo také to, že si u knihy odpočinete od všech těch trochu naivních, někdy dost ufňukaných hrdinek, protože příběhu vévodí muži. A ti, zkrátka nemají potřebu své city tolik sdílet, namísto toho se do všeho vrhají po hlavě a naplno. Zároveň jsou to hokejisté, kteří se snaží využít jakoukoliv svou šanci na ledě i v životě. Přestože vědí, že nelze skórovat pokaždé. Dámy autorky se zde pořádně pochlapily, těším se na pokračování. Super!

Mišule_11

Jako vážně..? Určité představy jsem měla, ale nečekala jsem, že se mi bude číst, až tak dobře knížka nabitá sexem, vášní a hokejem..! :)
I když je jasné, že by to mělo dopadnou, tak jak čekáte, tak stejně nakonec některé úsudky obou kluků překvapí! :) Rozhodně ani jeden z nich si nikdy nebyl ve všem, tak jistý až jim to nakonec stejně oběma došlo, že to prostě bez sebe nejde..! :)
A konec byl jak jinak než sladký! Už se těším na pokračování, i když tuším, jak to zřejmě dopadne! :)

margitka13

Páčil sa mi ten nápad spraviť Wesleyho a Jameiho vlastný príbeh. Priznám sa, že taký výboj akým kniha začala som nečakala. Takto sa píše erotický román.
Elle nikdy nesklame a ešte keď sa k nej pridá Sarina?
Toto bola bomba. Na to, že vlastne už poznáme ich príbeh z inej série je tam sakra dost překvapení. :D
Našla som si nového miláčika... Ach Wesley! Zamilovala som si ťa.
Už sa teším na pokračovanie.

malazluta

Kdo četl "Hodného kluka" tak ho tento příběh, a to jak dopadl, nijak nepřekvapí. Ale to vůbec nevadí, autorky tuto knihu opět zvládly skvěle - čte se lehce, děj je místy vtipný, místy plný emocí a to vše je dávkováno tak akorát. Hlavní hrdiny nejde nemilovat:-)

peitho.1

Opět se ukázalo, že tyhle autorky prostě umí. Trochu jsem měla obavu, jak se se vším popasuje Jamie, přeci jen Wes už měl jasno od začátku, ale bylo úžasné sledovat, jak se pomalu jejich vztah buduje, bez zbytečných dramat a přehnaného pitvání vlastní identity.
Oba hrdiny si nejde nezamilovat, jsou skvělí a krásně k sobě pasují. Jen je škoda, že tahle série nevyšla až po Hodným klukovi. Jednoznačně 5*.

jirka9453

Zajímavé, čtivé. Nemyslel jsem si že tuhle knížku otevřu, začnu a nakonec mě nepustí až do konce... byl jsem zvědav na něco atypického a ač mi některé pasáže zabrat daly, nevadilo mi zásadně nic.