My

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/big_my-F04-413419.png 4.6658
Série:

Him (Baronet) 2.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Us, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (137)

Kniha My

gnocchi
15. dubna

Dlouho jsem se ke čtení On a My nemohla rozhodnout. Nemám problém s gay párem, jen jsem si nebyla jistá, jestli chci příběh číst. Ale musím říct, že se mi obě knihy moc líbily, autorka mě nezklamala. Wes a Jamie byli super.

Karolína18
26. března

V určitém momentu mám u autorek pocit, že když přečtu jednu knihu, jako bych přečetla všechny. Je to hodně vděčné téma, na nějž u nás není tolik možnost, kam sáhnout (i když vesměs si myslím, že je to chyba hlavně nízké překladovosti). Kniha se ke mně nijak blíž nedostala.


MAU256
07. února

Ale na té fotce je všechno, co jsem kdy chtěl - muž mých snů a mí spoluhráči. Na chvíli jsem shodil domýšlivý úsměv, který nahradil úsměv tak zářivý, že se skoro nepoznávám.

Hezké pokračování. Jsem ráda, že se mi dostala do rukou i tato druhá kniha. Jamie a Wes jsou oba prostě k sežrání, i když to nemají jednoduché, někteří lidé je prostě nepřijmou. Ale láska je výjimečná a přána všem. No a Blake, tak u toho nemám co dodat, je to šoumen. Knížka byla krásně čtivá, mohu jen doporučit.

Ráčkajda
24.10.2022

Zase super.

Rapeh
11.10.2022

Jedno odpoledne a kniha byla přečtená. Zajímavý oddechový příběh. Bylo velmi zajímavé nahlédnout pod pokličku života gay páru

zp87
07.10.2022

Malinko se liším v názoru, že tento, druhý díl byl lepší... Za mě byl o chlup lepší ten první. Tak o půl hvězdičky... Ale pořád tak nějak nemám to srdce dát jen čtyři hvězdy.
V prvním díle bylo skvělé to poznávání pravdy o sobě samém, seznamování se jako partnerů, poznávání odlišné sexuality...
Tady je to už jedna velká romantika. Společné soužití zamilovaných partnerů, coming out a taky nepřátelské postoje některých lidí, co jsou jiného smýšlení...
Kluci se pořád hrozně divili nad většinovým vstřícným přijetím (nechci moc prozrazovat)... A já se zase divila, proč se tak diví. Vždyť na tom přece nic není, někdo rád kluky, někdo holky... Ale uznávám, že asi kdybych byla na holky já sama, měla bych docela stres s přijetím okolí. Bohužel stále hodně lidí řeší věci, které by vůbec řešit nemuseli a mají potřebu hlásat svou pravdu. Ale to se snad jednou změní.

V každém případě zde bylo hodně sexu. Hodně.
V prvním díle se kluci spíš oťukávali, poznávali, hledali hranice. Hodně používali ústa a jazyky -ať už k líbání, nebo... Tady se už znají, takže žádné velké oťukávání, prostě do toho na můj vkus už docela bušili... A tady musím říct, že mi jsou přeci jen bližší heterosexuální scény. Nevadí mi přečíst si o sexu dvou kluků, od gay porna bych taky s křikem neutekla, ale přece jen, už se zase těším na změnu.
Pokud by byl ale i třetí díl, nebudu váhat a půjdu do něj.

Nermal
06.10.2022

Opět tleskám oběma autorkám, jaký se jim podařilo napsat příběh. Vlastně jsem četl jediný příběh rozdělený do dvou svazků, jenom jsem přehupsnul z jedné knihy do druhé. Tady příběh Wese a Jamieho pokračuje už v mnohem závažnější rovině. Ale jejich příběh je podán tak citlivě, že si je nelze nezamilovat.
Pochopil jsem, že ženám nevadí takovéhle romance číst - citlivější duše gayů je jim bližší.
Pochopil jsem také, proč se mi tolik líbil příběh Jess a Blakea, který jsem četl nejdřív - Blake byl vlastně srdcem zlatý kluk, i když to tak zpočátku nevypadalo.
No a v neposlední řadě jsem si uvědomil, že jako čtenáři se mi mnohem lépe čte o sexu mezi mužem a ženou, protože se mi zdá fyzicky mnohem rozmanitější a složitější než sex mezi dvěma muži. I když je mi jasné, že z hlediska jeho prožívání v páru je to naprosto rovnocenné.
Elle Kennedy má ten dar, že v určité fázi jejích knih umí jejich příběh najednou zlomit takovým způsobem, že ve zbylé části se už skoro nemůžete odtrhnout. Takže často končím nad ránem zcela nevyspalý...

Makyt
26.08.2022

Nejsem zastánce homofobních vztahů, ale bylo mi líto, s čím se hrdinové musí potýkat a jak složité je bojovat o své místo a svou lásku. Proto bylo potěšením, jak to nakonec jejich okolí přijalo. Jo a Jamieho mámu by měli naklonovat. Tolik lásky, kterou bezvýhradně dává... i Wesovi, což bylo asi to nejkrásnější z celé série.

1 ...