My

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/big_my-F04-413419.png 4.6509

Him (Baronet) 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Us, 2016

Kniha My

Evule114

Od prvního dílu, který byl hodně vzrušující se pomalu přesouváme do vážnějších vod. Druhý díl byl pro mě srdcervoucí a v některých částech jsem měla pocit, že vybrečím přehradu. Ale stál opravdu za to. Kdybych celou dobu u čtení neležela v posteli, tak si z toho sednu na zadek. Já bych uvítala i třetí díl, kde bychom se dozvěděli o postupujících kariérách a velkolepé svatbě. To bych si nenechala ujít. A jako třešničku na dortu bych klidně rozvedla více vztah mezi Jess a Blakelym. To by se mi neskutečně líbilo. Nechám se překvapit, co vymyslí autorky příště.

anna7852

I druhý díl pecka.
Kluci naprosto úžasný.

Heri76

Pokračování prvního dílu mne nezklamalo. Příběh se dál rozvíjel a přinášel nové problémy, které museli Jamie a Ryan řešit. Bohužel obvykle každý sám. Jamie najednou není pohodář. Zato Wes, který je hvězdou NHL a mohlo by mu to stoupnout do hlavy je skromný, hodný a tááák zamilovaný. Nedostatek komunikace mezi nimi jim nepomáhá, Jamieho trápí, že musí svůj vztah tajit a teprve, když se Jamie ocitne v ohrožení, se po krátkodobém zhoršení jejich situace konečně posune jejich vztah zase k lepším zítřkům. Autorky výborně popsaly problémy homosexuálního páru, pocity, obavy, frustrace, deprese. Velmi dobře umí vykreslit homofobní chování i s dopady, které má na psychiku člověka. Velmi mile mě autorky překvapily, když popsali vnímání Wesovy homosexuality u jeho hokejového teamu a to jak vysokoškolského, tak NHL v pozitivním smyslu a neuvěřitelně chápající rodinu Canningových (jejich reakce mě vskutku bavily). Blakea jsem měla chvílemi chuť zabít, ale nakonec jsem se přiklonila k tomu ho spíše milovat. Bavil mě, jeho drzost, jeho otravnost a vždy dokonale mizerné načasování, jeho hlášky, jeho fóbie z ovcí, jeho roztěkanost a jeho pozitivní pohled na svět, to že ho nic nerozhází a v neposlední řadě jeho dobrota. A okamžik slávy zelené košile/zelených košil mě hodně pobavil: „Za to může ta košile, co?“ Já to věděl. Udělala z tebe gaye,“. A chtěla bych vidět „Čivajlera.“ A taky sakra, pořád nevím: Vyspala se Jess s Blakem?
Čím víc o těchto dvou dílech přemýšlím, poté co jsem některé pasáže přečetla znovu a i podruhé mě dostaly, se kloním k vyššímu hodnocení, protože si myslím, že si knihu přečtu v budoucnosti ještě jednou a to mohu říct jen o málo knihách.

Aja39

Druhý díl krásný skvěle napsané jsem moc ráda za tuhle sérii . Tohle se vážně povedlo!!!

biairicia

Musela jsem teda přečíst, když jsem četla první díl :) A opět nelituji. Hezké milé čtení. Láska mezi J a R je tak čistá a hezká, že snad ani nejde dát špatné hodnocení. Super oddechovka.

Domkar9116

Děkuji všem možným náhodám, že jsem začala tuto sérii číst. Patří opravdu mezi nejlepší knížky "tohoto" žánru. Autorky vytvořily úžasný příběh dvou úžasných kluků. Četlo se to samo a já už nemám co dál dodávat. Neváhejte a čtěte :-)

Jita160

To bylo tak boží!!!!
Kniha měla úžasnou energii a čtivost,vůbec jsem ji nemohla dát z ruky.
Ryana a Jamieho prostě žeru.Jejich láska je tak vřelá a upřímná až se mě z toho tetelilo srdce.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!

Aprilek