My

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413419/my-F04-413419.png 4.876

Him (Baronet) 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Us, 2016

Kniha My

zuzikis
předevčírem

Tohle je nejlepší gay romance, jakou jsem četla! Kluky jsem si neskutečně zamilovala, kniha mě dostala víc než jakákoliv kniha, kterou jsem v poslední době četla. Autorka má skvělý dar, že dokáže popsat takový vztah. Doporučuji :-)

Kekik
předevčírem

Krásný příběh Wese a Jamieho. Tentokrát tedy trochu vážnější. Ale ani zde není o vtipné situace nouze. O ty se stará Blake a jeho ovce.
Ještě žádnou knihou Elle Kennedy jsem nebyla zklamána.
Opět nadšená. Těším se na další knihy autorky.

Nuttelka
09. listopadu

To bylo boží, miluju Ryana s Jamiem ❤️ Ti dva mě opravdu vzali za srdce...
A teď si musím dát rereading WAGs, nedokážu se s kluky rozloučit, i když už jen jako ve vedlejší roli.
A fakt nesnáším homofoby.

JitulHa
08. listopadu

Na pokračování příběhu Jamieho a Wese jsem se opravdu těšila, a to i přesto, že už jsem díky knize Hodnej kluk věděla, jak to s nimi dopadne. A že bylo nač se těšit! Bylo to opět neotřelé, zajímavé a došlo i na nějaký ten úsměv. Byť si zde náš oblíbený pár hokejistů procházel, kromě jiného i těžkým obdobím. Nicméně, jako každý rozehraný zápas se může ve vteřině obrátit k lepšímu, tak i v životě ty perné chvilky, střídají ty pohodové... Nezbývá než dodat, že hokejisti prostě válí, ať už je to na ledě či v knize!

PetraN17
07. listopadu

Asi jsem si na on a on zvykla, tento díl se mi líbil víc než předešlý

Evka3814
06. listopadu

Knihy od těchto autorek se čtou lehce a člověk se nemůže odtrhnout. Konec byl sladká tečka jak má být;) Wese i Jamieho jsem si hned oblíbila,ještě aby ne jsou to zlatíčka. No a Blake ten byl prostě pošahaně peckovní;** Škoda jen že to nevyšlo před sérii WAGs aby to šlo hezky po sobě:)

Tesset
06. listopadu

Jak už tady psali další, naprosto famózní! Stejně skvělé jako první díl, asi míň humoru a více vážnějších věcí. Ty dva prostě miluju, škoda jen že dál se mihnou jen jako vedlejší postavy, protože Wesmie je top. Telefonát od Reggieho - och, skvělý. Čivajleři taky zaváleli. Krása, krása, krása. Stejně jako Off - Campus a WAGS je tohle série, ke které se budu neustále vracet, už teď ji mám přečtenou hned dvakrát. Elle je prostě boží a se Sarinou ještě lepší. A nebojím se říct, že tohle je asi nejlepší lovestory EVER! Doporučuji všem, neumím si představit, že by na tom někdo našel nějakou chybu.

Katka7922
05. listopadu

Jedním slovem DOKONALÉ :-)
Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten první.
Asi to bude tím, že kluci v tomto díle řeší problémy mnohem vyzráleji a dospěleji a i Jamieho "útěk" dává smysl.
Hlavně v tomto dílu má pro mě každá postava svůj charakter, takže se mi to nepletlo jako v díle předchozím.
Blake je k popukání a ani se nedivím, že si ho Jess zamilovala, však ten obr nemá chybu :-) Jeho jehněčí kotleta na závěr mě fakt rozesmála - prý nejlepší obrana je útok :-) :-)