My

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/my-F04-413419.png 4.6340

Him (Baronet) 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Us, 2016

Kniha My

Vendulik
předevčírem

Kniha byla nudná. Když jsem byla na začátku, tak jsem chtěla knihu odložit. Jen jsem ji dočetla, abych věděla, jak to bylo mezi Jess a Blackem.

liletka_a

Krásné pokračování prvního dílu. Zase dávám plný počet hvězdiček. Bylo zajímavé sledovat jejich nové společné dobrodružství. Wes je na vrcholu kariéry, kdežto Jamie na tom moc růžově není. Nevím, zda je to tou karanténou, nebo jsem už doma moc dlouho, ale chvílemi mě kluci až dojali. ;)

JanuldaN

Nenáročná, čtivá, žhavá gay romance. Zamilovala jsem si ústřední pár a byla jsem moc ráda, že se k nim autorka vrací i v dalších knihách (série WAGs). Druhého dílu jsem se bála, ale zbytečně, duologie je skvělá.

smejkalova.m

První díl byl lepší, tohle bylo takový lehce ukňouraný, ale oceňuju téma, to bylo fajn.

PetrCB

Originální prostředí, ale neoriginální příběh. Působilo to na mě hodně idylicky až nevěrohodně. Myšlenkový pochody pratagonistů byly často mimo mísu, že psaly ženský a ne chlapi je prostě znát. Na druhou stranu to mělo spád. Lepší průměr.

Christine97

Druhý díl předčil všechna má očekávání a dokonce se odvážím tvrdit, že je ještě o malinko lepší než ten první. Opět se jedná o milé a nenáročné čtení, které čtenáře pohltí do svého příběhu a jen tak nepustí. Kniha se více soustřeďuje na vztah Ryana a Jamieho, ve kterém se začínají objevovat první krize. "Wild card" knihy byl pro mě Blake, jehož jsem ze začátku moc nemusela, ale postupem času mi svým upřímným chováním přirostl k srdci. Teď už bych si bez něj nedokázala druhý díl představit. Ano, souhlasím s ostatními, že jisté pasáže byly hodně přeslazené, ale mě to osobně tolik nevadilo. Celkově mě tato série neskutečně baví a snad se někdy dočkáme případného třetího dílu.

Nel-ly

Přiznám se, že pokračování jsem asi nepotřebovala, ale stejně jsem si ho běžela koupit, jak jsem dočetla první díl. A určitě nelituju.
V rámci téhle - série sérií :D - jsem už četla vše a tihle dva určitě vedou. Je to hrozně fajn čtení, nenáročné, přesto s příběhem, občas trochu přehnaně přeslazené (až jsem si říkala, že to nemuselo být, ale tak je to pohádka pro dospělé, takže budiž), ale jednoduše super.

havrmoni

To bylo no .. jo.. páni. Joó, až tak. Víc nemám co říci.

Padesát odstínů temnoty
Padesát odstínů temnoty