Elle Kennedy

Erin Watt (pseudonym)

americká, 1982, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Přidat citát

Citáty (15)

,,Dobře." Stisknu tlačítko reproduktoru a natáhnu se po kytaře. ,,Klidně zavěs, jestli tě to bude nudit." ,,Zlato, klidně bych se díval, jak se ty díváš, jak zasychá barva, a stejně bych se nenudil."


,,Máš štěstí, že tě miluju," varuju ji. ,,Protože jinak bych to nesnesl." Hanna se zakření. ,,Máš štěstí, že já miluju tebe. Protože jsi pěknej vůl a to moc holek nevydrží."


,,Nechci tě vyděsit," přiznám chraplavě. ,,Kámo, stojíš nade mnou nahatej a v ruce máš svý péro. Jestli mě nevyděsí tohle, tak rozhodně ne něco, co bys mohl říct." (Návrh)


,,Nepotřebuju spát s celou hordou ženských, abych věděl, co chci." - Reed, Prokletý princ.


,,Panebože, děláš si srandu?" Vylekaně zpozorní. ,,Co se děje?" ,,To bereš hormony na podporu růstu nebo co?" Vytrhnu mu ruku z jeho kalhot a snažím se zahnat další vlnu nervozity. ,,Tahle obří chlapská nestvůra se do mě za žádnou cenu nemůže vejít!" (Návrh)


,,Sundej si triko, Hanno. Chci tě vidět." Zakření se. ,,Slibuju, že ti nebudu moc dlouho zírat na ty tvoje striptérský kozy."


„Takže když na to přijde, peníze pro tebe nehrajou žádnou roli. Je jedno, jak tenkou, nebo tlustou má někdo peněženku. Všechny nás něco raní. Všichni se zamilováváme. Všichni jsme stejní. A tvoje minulost, s kým bydlíš a odkud pocházíš, na tom nezáleží. Tvoříš svoji vlastní budoucnost a já bych moc rád viděl, kam tě ta cesta zavede.“ (Plán)


„Vy dvě jste se hledaly, co? Nikdy jsem vás neměl seznámit." -Easton Royal, prohnilé království


A ty jsi se s ním prala zuby nehty, co? - Papírová princezna


Je to jenom kluk. Obyčejný kluk, připomenu si. Jedno péro, dvě koule. Nic extra. (Plán)


Jsi pro mě ta jediná. Moje slunce vychází a zapadá s tvým úsměvem. Srdce mi bije jenom pro to tvé. (Plán)


Ten kluk býval mým nepřítelem, původcem tolika citové bolesti. Teď se k němu přivinu, jako by byl jediný, kdo mě na tomhle světě dokáže utišit. - Papírová princezna


Tohle nikdy nebude můj domov. Nepatřím do takového luxusu, patřím do špíny. To vím moc dobře. A cítím se tam dobře, protože špína nikdy nelže. Není zabalená v hezkém balíčku s mašlí. Je taková jaká je. (Papírová princezna)


Zachvěje se: ,,Ty máš vážně pěkně nevymáchanou pusu." ,,Jo, ale stejně mě miluješ." Dech se jí zadrhne. ,,To jo." Vzhlédne ke mně. ,,Miluju tě."


Zlato, klidně bych se díval, jak ty se dívás, jak zasychá barva, a stejně bych se nenudil. (Návrh)