Artep071 Artep071 komentáře u knih

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

První upirovka kde se o partnerku upír neumí postarat :))

06.05.2024 3 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Po bratrstvu černé dýky je to takový zvláštně slabší odvar a uvidíme jak to bude pokračovat :)

05.05.2024 3 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Užila jsem si to, jen je škoda že došlo k takové zbytečné bitvě, čekala jsem od vyvolené víc. Přála jsem si i jiného partnera pro naši Fay ale....
Pěkná pohádečka:)

04.05.2024 4 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Úžasné, vtipné, akční a napínavé.
Juuuuuuu jsem napnutá jak to dopadne a na druhé straně jsem smutná že tento skvělý příběh brzy skončí... Škoda že autorka nemá u nás víc vydaných knížek, protože její styl psaní mě baví :)

03.05.2024 4 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Vtipné, čtivé, pro mě nepředvídatelné.
Užila jsem si to a těším se na pokračování :)

03.05.2024 4 z 5

Zmije Zmije J. R. Ward (p)

Tak tento díl jsem si užila. Ráda bych věděla jak to dopadne s Apexem a Blázincem.

02.05.2024 4 z 5

Vlk Vlk J. R. Ward (p)

Velmi dobře se celý příběh odvíjel a bylo to docela fajn, ale posledních 30 stránek se dějově zvrtlo. Docela mě překvapilo jak autorka hrdinku ztrapnila profesní nedbalostí. Závěr byl uspěchaný a nereálný. Bratrstvo mě zklamalo, v laxnosti vyřešit vězeňský tábor. Se všemi vymoženostmi co mají k dispozici a členů ,se 3 bratři ani nedostanou na stopu. :(

01.05.2024 3 z 5

Šakal Šakal J. R. Ward (p)

Jaká příjemná změna... Bylo to akční a moc dobře se to četlo..
Jsem zvědavá jak to bude pokračovat. :)

30.04.2024 4 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Příběh Boona byl podle mě šitý horkou jehlou, hodně věcí nebylo objasněno, což je škoda a celkově jejich love story :nic moc.
No na to že se Butch nemůže odhmotnit v sérii Bratrstva opět Ward boduje a zde se odhmotňuje :(

29.04.2024 3 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Docela to šlapalo, užila jsem si obě dějové linky.
Jen mi prostě vadí, že si Ward nedělá poznámky a uvádí odlišné indície.. Ruhn měl být 15 let po proměně, což bylo řečeno v minulém díle a zde 20 let po proměně 10 let zápasí... Sakra asi to jsou drobnosti, ale mě to prostě ruší a snižuje celkový efekt.

27.04.2024 4 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Klasická Ward... Opět nezklamala, ubožejší love story a ostatní dějové linky byly prostě béčkové.
Minulý díl musel psát někdo jiný. Ona prostě nemá tah na hloubku děje a nemá ani smysl pro humor. Velká škoda.

26.04.2024 2 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Měl na sobě potápěčské brýle se šnorchlem, posunuté nad hezkou tvář… ploutve, které pleskaly o kluzkou podlahu, jak se blížil k okraji bazénu… ostře růžové tanga plavky s
kšandičkami… a kolem pasu dětský žluto-modrý nafukovací kruh.
Každý z promočených polomrtvých v bazénu na něj civěl jako na zjevení, setkání SpongeBoba a striptéra Magic Mikea z filmu Bez kalhot v paralelním vesmíru.
Já toho anděla fakt žeru :)
Fajn 1 díl :)

24.04.2024 4 z 5

Lassiter Lassiter J. R. Ward (p)

Těšila jsem se na jeho příběh a očekávala jsem vtipné hlášky ale nic takového se nedělo. Závěr byl zmatený a nesmyslný.
Nechápu kam Ward směřuje a proč z toho udělala takový brak.
Oficiální stránky Ward uvádějí další díl této série s příběhem Nally a Natea, očekává se další pokračování s bojem proti vyhlazovací společnosti.
Také byly napsané příběhy které u nás nevydaly, což je škoda, jelikož se týká bratrů které mám v oblibě.
Celkově se bratrstvo četlo jedním dechem i přes to že autorka to nemá zcela promyšlené a občas to působilo plytce a béčkově.
Pouštím se ještě do odkazu a vězeňského táboru, pořád nějak doufám že to změní můj názor na její talent psaní :)
Xi xi

24.04.2024 4 z 5

Procitlý milenec Procitlý milenec J. R. Ward (p)

Místo aby to gradovalo tak to celkově upadá. Jsem zklamaná.

Devina je slabej odvar démonky.. Čekala jsem víc, ale je vtipná :)

23.04.2024 3 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

Jeden z nejslabších dílů. Ward ztrácí dech. Chybí mi pořádný padouch a akce kde by se bratrstvo zapotilo . Ženy z bratrstva včetně vyvolených se krom klinyky moc nezapojují v upírské komunitě. Za celou dobu vybudovali jen útulek pro ženy, ale dle mě chybí hloubka a vyšší cíle do budoucna . Vztahy jsou také slabší a ztrácí jiskru. Nějak jsem tomu prostě nevěřila.
Jsme skoro u konce této série a na mě padá zklamání z nevyužitého potenciálu.

21.04.2024 3 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Celkově to byl fajn příběh, místy se to vleklo ale závěr byl dobrej:)
Jen nechápu proč Ward odflákla souboj s Omegou... Neměl mít po celém světě bezduché? Nemá to šťávu a to v posledních dílech což je škoda.

20.04.2024 3 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Tento díl byl skvělý... :)

19.04.2024 4 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Hmm docela nuda, kde mohla bejt pořádná akce tak to vyhaslo jednou ránou :(
V a J ??? No tak to bylo úplně zbytečný drama:(

16.04.2024 3 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Celkově se to táhlo, Layla je nadržená a bez páteřní slípka i přes všechnu snahu autorky z ní udělat odvážnou hrdinku. Xcor je týpek, to už se ale jeví nějakou dobu.
Ostatní linky se však zajímavě odvíjí, takže se pokračuje dál :)

15.04.2024 3 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

:) těším se na pokračování :)

14.04.2024 4 z 5