Artep071 Artep071 komentáře u knih

Bohatá žena Bohatá žena Kim Kiyosaki

5 * a dala bych i více .... tahle kniha mi otevřela oči a nakopla mě jako žádná jiná ...velmi hezky a čtivě napsaná a spousty dobrých rad nevtíravě přednesených ... doporučuji

18.07.2020 5 z 5

Za mě 4* má své místo v mé knihovně. ... dle mého přesvědčení by se již na základních školách měla povinně číst spolu s dalšími tohoto typu.

Hrdina z hor Hrdina z hor Suzanne Enoch

Určitě doporučuji těm co mají rádi romantické příběhy ze Skotské vysočiny . Moc fajn čtení :)

Můj skotský hrdina Můj skotský hrdina Suzanne Enoch

Pěkné a vtipné ... škoda toho rychlého ukončení ..

Ďábel ve Skotsku Ďábel ve Skotsku Suzanne Enoch

Třetí díl... bylo to fajn, bavila jsem se, ale ...za mě však nejslabší z trilogie... trošku mě mrzelo, že tento příběh byl tak vzdálen od sourozenců " Forresters" , čekala jsem nějaké vysvětlení co se stalo s bratrem Fiony . Nu konec příběhu byl ale milé shledání se starými přáteli.

Návrat na Vysočinu Návrat na Vysočinu Suzanne Enoch

Přečteno jedním dechem...vlastně jsem jí neodložila, fakt jsem se bavila. Lachovo uvědomění , že Rowenu chce bylo vážně vtipně milé ....dyť je to jak přes kopírák jako v každém druhém vztahu kolem nás . Může jí mít a ona se mu nabízí ale ON O NÍ NEMÁ ZÁJEM ...sotva ona ztratí zájem a nevšímá si ho ...zapne se mu kontrolka a už je v zorném úhlu jenom ona ...xi xi ... ono i fakt,že s ní vyrůstal a viděl jí jako malé děvčátko a zamilovanou puberťačku nemohlo chlapa moc rajcovat :) moc moc hezky napsané. Za děvčata jsem ráda,že se Roweně splnil dívčin sen a má toho koho chtěla :)

07.07.2020 4 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Tak právě dočteno ... po prvním díle Ďábel nosí kilt ( dle mého zpětného srovnání: nejslabší příběh) jsem si tuto sadu objednala a pěkně postupně si přečetla všechny příběhy této rodiny. Po kritice jenž jsem zde četla se mi do posledního příběhu vůbec nechtělo a netěšila jsem se na Medvěda. Ale bylo to fajn, Cat mi byla od prvního počátku sympatická , ona se s ním prostě mazat nebude a celkově to jejich poznávání a "zakoukávání" bylo vtipné a roztomilé. To, že se to odehrávalo na jednom místě, mě vůbec nevadilo, vlastně to bylo v celku pochopitelné. Munro byl-je opravdu sexy chlap, co umí chytnout za práci i děvče xi xi a Cat je divoká horalka. Trochu mě zklamali bratři a Lach. Co to sakra bylo na závěr za ustrašenou parodii nebojácné rodiny??? Cat a Munro jsou správná dvojka a přeji jim jen to dobré ..díky za váš příběh. :)

07.07.2020 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

No už je to pár let co jsem četla tuto erotickou trilogii a ok dámy není to žádný Vrchlický/Kundera/Havel, ale zase tak špatně napsané to nebylo. Kniha byla čtivá ...culila jsem se u toho a tenkrát jsem jela busem do Itálie na závody a musím i teď říct , uteklo to a bavilo mě to. Za mě dobrý:)

17.06.2020 3 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

To už je hodně let co jsem četla tuto pentalogii ... pořád mám v hlavě zafixované jaký to byl mazec.
Určitě doporučuji ...napínavé , šílené, dobré.

17.06.2020 4 z 5

Medúza Medúza Jarmila Loukotková

Loukotková ....je to pár let zpět co jsem si s ní vytvořila vztah :) její styl psaní se nedá okopírovat. Medúzu jsem si koupila náhodně v antikváči a když jsem si k ní sedla , nemohla jsem přestat číst. Opravdu fascinující a náhled na komplikovanost vztahů byl tak reálný .... fuuuu... těším se až se k ní zase vrátím .

17.06.2020 3 z 5

Irská kuchařka Irská kuchařka Mary Beth Keane

Příběh mě bavil, dobře se četl,mám ráda příběhy založené podle skutečných událostí, ale hrdinku jsem si vůbec neoblíbila. Nějak mě neustále rozčilovala. Přesto má své místo v mé knihovně.

16.06.2020 3 z 5

Vtipná a čtivá , trošku jsem měla pocit, že se příběh zbytečně táhl, ale mám jí ve své knihovně a jednou se k ní vrátím. Některé pasáže byly tak vtipné, že jsem slzela smíchy. Kniha stojí za přečtení a za vlastní posouzení .

16.06.2020 4 z 5

Nezkrotný horal Nezkrotný horal Suzanne Enoch

No milé dámy .... tak to bylo opravdu sladké, milé, vtipné a napínavé . Četlo se to jedním dechem, musím přiznat, že jsem se bavila a oba vlastně všechny čtyři jsem si oblíbila , byla to fajn parta na divoké cestě za Happy endem :)

15.06.2020 3 z 5