Padesát odstínů šedi přehled

Padesát odstínů šedi
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134069/bmid_padesat-odstinu-sedi-5ZJ-134069.jpg 3 7968 7968

Erotický román o temných touhách v každém z nás... Když se dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia vydává na pohovor s mladým podnikatelem Christianem Greyem, netuší, že potká muže, který jí změní život i hodnoty. Christian je pohledný, chytrý a ... tajemný. Naivní a nevinná Anastasia si začíná uvědomovat, že přes jeho skrývaná tajemství jím začíná být úplně posedlá. Ale ani Christian není vůči její kráse, šarmu a charakteru imunní a připouští, že on po ní také touží - ovšem za vlastních, specifických podmínek...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades of Grey , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Padesát odstínů šedi. Přihlašte se a napište ho.

Nelmal
22.06.2024 odpad!

Úchyl a blbka, počet "vnitřních bohyní" byl iritující.
Celkem se divím kolika ženám přijde rajcovní nechat se ponižovat, jinak si ty hvězdy neumim vysvětlit.

ČtenářskýJanek
20.06.2024 odpad!

Knihu jsem dostala před mnoha lety pod stromeček a těšila se na čtení, protože jsem slyšela samou chválu a samé nadšené recenze. Dopadlo to tak, že je to snad jediná kniha, kterou jsem nedočetla do konce a odložila ji, protože mě zoufale nebavila. Nezaujalo mě bohužel vůbec nic, ani příběh, ani erotické popisy ...... vůbec nic. Další pokračování jsem ani nevyhledávala, dokonce mě neláká ani podívat se na film...

Zdeňka1956
08.06.2024 2 z 5

Dárek od mého manžela bohužel to nebylo něco co by me dokázalo zaujatost. Dostala jsem to jako trilogii takže zkusím i další díly ale první díl me úplně nepřesvědčil.

Prodeje trilogie Padesát odstínů překročily hranici půl milionu výtisků

11.02.2015

Připravované knižní novinky (25. - 31. 1.)

24.01.2015

Tři stovky lidí přišly večer pro Padesát odstínů temnoty

25.01.2013

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Ocenění knihy (3)

2012 - British Book Awards (Book of the Year)
2012 - Kniha roku Databazeknih.cz (Kniha roku)
2012 - British Book Awards (Popular Fiction Book of the Year)

Zfilmováno

Padesát odstínů šedi (2002)

Kniha Padesát odstínů šedi v seznamech

v Právě čtených98x
v Přečtených13 694x
v Knihotéce1 960x
v dalších seznamech17x

sex sexuální úchylky pro ženy zfilmováno erotika sexualita BDSM sexuální deviace

E. L. James (p)
anglická, 1963