Padesát odstínů šedi přehled

Padesát odstínů šedi
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134069/bmid_padesat-odstinu-sedi-5ZJ-134069.jpg 3 8026 8026

Erotický román o temných touhách v každém z nás... Když se dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia vydává na pohovor s mladým podnikatelem Christianem Greyem, netuší, že potká muže, který jí změní život i hodnoty. Christian je pohledný, chytrý a ... tajemný. Naivní a nevinná Anastasia si začíná uvědomovat, že přes jeho skrývaná tajemství jím začíná být úplně posedlá. Ale ani Christian není vůči její kráse, šarmu a charakteru imunní a připouští, že on po ní také touží - ovšem za vlastních, specifických podmínek...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades of Grey, 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Padesát odstínů šedi. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1704)

Dom95
14.09.2024 3 z 5

Asi nejsem úplně cílovka pro tuto knihu. Proto hodnotím tak, aby si kniha zachovala své dosavadní hodnocení (momentálně 60%).
Jinak kniha ale nemá žádnou zápletku, jde tam jen o sex (jakože opravdu je potřeba v každé kapitole mít 3x sex a mezi tím napsat 5 řádků o tom, že řeší sex?).
Když se zpětně zamyslím, co mi zůstalo v hlavě po dočtení knihy, tak jsou to pouze 2 věty: "Nesmíš na mě sahat nebo tě zmlátím!" a "Musíš jíst, Ano!".
Dám šanci dalšímu dílu a třeba svůj pohled přehodnotím, ale zatím z toho mám pocit, jako že je to napsané 50 letou pannou, která má mylné představy o tom, jak to ve vztahu funguje...

Svana
09.09.2024 1 z 5

Nič moc. Príliš hrubá kniha v ktorej sa dokopy nič nedeje. Len počúvame o tom aký je Grey vtipný, zaujímavý a inteligentný ale nič vtipné, zaujímavé ani inteligentné z neho na tých 600 stranách nevyjde. A tej nezáživnej vaty tam bolo toľko, že keď došlo na nejakú erotiku tak ma to už ani nezaujímalo. Bola som rada že tá kniha došla koncu a ďalšiu otvárať nebudem.

SusanneDreaming
09.09.2024 2 z 5

Vůbec mě nebavila. Film se mi moc líbil. Teda jen první díl, ale knížka byla hrozná. Povrchní a než došlo na erotiku, málem ji přestala číst :)))

Prodeje trilogie Padesát odstínů překročily hranici půl milionu výtisků

11.02.2015

Připravované knižní novinky (25. - 31. 1.)

24.01.2015

Tři stovky lidí přišly večer pro Padesát odstínů temnoty

25.01.2013

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (3)

2012 - British Book Awards (Popular Fiction Book of the Year)
2012 - British Book Awards (Book of the Year)
2012 - Kniha roku Databazeknih.cz (Kniha roku)

Kniha Padesát odstínů šedi v seznamech

v Právě čtených99x
v Přečtených13 772x