Padesát odstínů temnoty

Ana již není nezkušenou mladou dívenkou, jak jsme ji poznali v prvním díle Padesát odstínů šedi. Poté, co se rozhodne Christiana opustit, začíná svoji kariéru jako asistentka v místním nakladatelství. Vzpomínky na něj ji však pronásledují na každém kroku, a nedokáže proto odolat jeho opětovnému volání. To však ještě netuší, že kromě Christianových vnitřních démonů se bude muset vypořádat také se závistí a hněvem ženy, která se v jeho životě objevila dříve než ona. Dochází však ještě k jedné podstatné změně. Zatímco první díl se nesl zcela ve znamení Christianových sadistických sklonů, nyní dochází v jejich milostném životě k výraznému zjemnění. Oba dva jsou připraveni udělat spoustu kompromisů, díky kterým by mohl jejich vztah znovu fungovat. Christian objevuje dosud nepoznanou stránku své osobnosti. Nemůže se sice zcela zbavit potěšení, které mu přináší fyzické ubližování ženám, na druhé straně se však nedokáže smířit s představou, že by měla Ana trpět. Ana začíná pro změnu zjišťovat, že některé věci, které od ní Christian vyžaduje, jí nejsou zase tak úplně proti mysli… Objevuje, že v ní dřímá „vnitřní bohyně“, která se projevuje často velmi nepředvídatelným způsobem. Více se dozvíme také o Christianově otřesném dětství, které je klíčem k pochopení jeho nezvyklých tužeb. Všechna tato odhalení jsou okořeněna neskrývanými popisy sexuálních scén – tentokrát jsou však prostoupené větší něhou, než tomu bylo v předchozím díle. Do divokého živočišného sexuálního vztahu nyní začíná vstupovat také romantika…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143726/fifty-shades-padesat-odstinu-temnot-xR0-143726.jpg 3.44279

Padesát odstínů / Fifty Shades 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, XYZ (ČR)

Fifty Shades Darker, 2011

Kniha Padesát odstínů temnoty

verunka93
včera

Pokračování příběhu Anastasie a Christiana. Takové odpočinkové čtení. Určitě si přečtu i třetí díl.

oolinkaa

Super. Mě bavila. Sice to není žádné umělecké dílo , ale na odpočinkové letní čtení ideální

ElikaS

Druhý díl mě rozhodně nezklamal. Pustila jsem se do něj hned, jakmile jsem dočetla první díl, protože nemám ráda otevřené konce a byla jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Pokračoval v duchu prvního dílu s dramatickou zápletkou v podobě Leily. Dostala jsem to, co jsem očekávala.

katallinka

Kniha byla celkem o ničem, nechápu proč měla tolik stran.

Sabina335

Tento díl mi už přišel o něco lepší než první. Vztah Christiana a Any se rozjíždí na plné obrátky.

LadyAlena

četla jsem dávněji a moc se mi líbila celá série

martinastefkova

Četla jsem během svých pubertálních let. První díl mě tenkrát docela bavil, druhý už mi přišel ničím nezajímavý. Nic nového, pořád ten samý příběh dokola a dokola a dokola. Když nepřečtete, o nic nepřijdete.

nikol140988

Druhý díl Padesáti odstínů se mi líbí vic než první díl. Jak se Christian snáží Anu získat zpět. A jak Christian zavolal Aninýmu otci aby ho požádal o Aninu ruku. Krása!!!!! Vřele doporučuji

Vášnivý sprosťák
Vášnivý sprosťák