Padesát odstínů temnoty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ana již není nezkušenou mladou dívenkou, jak jsme ji poznali v prvním díle Padesát odstínů šedi. Poté, co se rozhodne Christiana opustit, začíná svoji kariéru jako asistentka v místním nakladatelství. Vzpomínky na něj ji však pronásledují na každém kroku, a nedokáže proto odolat jeho opětovnému volání. To však ještě netuší, že kromě Christianových vnitřních démonů se bude muset vypořádat také se závistí a hněvem ženy, která se v jeho životě objevila dříve než ona. Dochází však ještě k jedné podstatné změně. Zatímco první díl se nesl zcela ve znamení Christianových sadistických sklonů, nyní dochází v jejich milostném životě k výraznému zjemnění. Oba dva jsou připraveni udělat spoustu kompromisů, díky kterým by mohl jejich vztah znovu fungovat. Christian objevuje dosud nepoznanou stránku své osobnosti. Nemůže se sice zcela zbavit potěšení, které mu přináší fyzické ubližování ženám, na druhé straně se však nedokáže smířit s představou, že by měla Ana trpět. Ana začíná pro změnu zjišťovat, že některé věci, které od ní Christian vyžaduje, jí nejsou zase tak úplně proti mysli… Objevuje, že v ní dřímá „vnitřní bohyně“, která se projevuje často velmi nepředvídatelným způsobem. Více se dozvíme také o Christianově otřesném dětství, které je klíčem k pochopení jeho nezvyklých tužeb. Všechna tato odhalení jsou okořeněna neskrývanými popisy sexuálních scén – tentokrát jsou však prostoupené větší něhou, než tomu bylo v předchozím díle. Do divokého živočišného sexuálního vztahu nyní začíná vstupovat také romantika…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143726/fifty-shades-padesat-odstinu-temnot-xR0-143726.jpg 3.44469
Série:

Padesát odstínů / Fifty Shades 2.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

Fifty Shades Darker, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (641)

Kniha Padesát odstínů temnoty

Rapeh
27. května

Knihu jsem četla dvakrát. ( celou serii) . Nádherný příběh - kniha má vše. Erotiku, napětí, romantiku a samozřejmě dobrý konec

Anastazie0810
08. května

Super oddechové čtení. A myslím že dostanete přesně to co se dá očekávat od dobrého erotického románu. Není to sice červená knihovna přímo. Ale pořád si myslím, že je to čtivé a odpočinkové čtení.


Mája873
02. května

Místo prvního dílu jsem přečetla Greye, který je napsaný z pohledu Christiana a teď četla pro změnu z pohledu Anny...a jak jsem psala v recenzi na Greye, druhý díl jsem prostě musela mít ...moc se mi líbila atmosféra, knížce nechybělo vůbec nic. Bylo v ní všechno nejen smyslnost, ale i napětí...těším se na třetí díl.
PS: Už ho mám připravený v knihovně :-)

Jita160
30. dubna

Vážně tolik negativních recenzí???
Mě tato série opravdu nadchla,já mohu jen doporučit.

Peyka
01. dubna

Četla jsem v originále, nedočetla. Angličtina, kterou autorka píše, je velmi jednoduchá, až to pro mě byla nuda. Bohužel tato série mě nechala naprosto chladnou, i erotický žánr může mít úrověň, toto ji ale postrádá. Je to celé apatické, nereálné, směšné a bez vzájemné chemie.

VeruMalfoy
13. března

Tenhle díl se mi líbil a něco víc než předchozí, který se vůbec nedal číst. Řekla bych že v tomhle dílu bylo víc akce a celkového někam se ubírajícího děje, tudíž nešlo jen o tělesné vzplanutí mezi dvěma hlavními postavami.

EvikU.
16. února

Nedá mi to, abych nekomentovala komentář janina66. Naprosto a do puntíku s Vámi souhlasím. Přece když vezmu do ruky erotický román, očekávám erotiku a ne jenom pusa na konci a nebo věta, krásně jsme se milovali. Když vezmu do ruky detektivku, tak taky očekávám, že se tam objeví vražda, že při pátrání po vrahovi bude i napětí a bude třeba hrozit smrt i hlavnímu vyšetřovateli. A Vezmu-li si do ruky fantasy knihu nesmím se divit, že tam na mě vyskočí vlkodlak. To jen tak na okraj pro čtenáře, kteří dávají knihám odpad a přesto čtou další díl a asi očekávají, že se tam stane něco jiného než sex, když mají v ruce erotické čtení.

janina66
15. února

Velice čtivý druhý díl. Rozhodně lepší, než první. Přečteno rychle. Je to erotická romantika, prokládána lehčí formou porna. Též nechápu, když někdo odsuzuje první díl, a stejně čte druhý, a opět dá odpad.

1 ...